PDA

View Full Version : سوال: درخواست قیمت برای پروژه...

ArlopA
یک شنبه 22 شهریور 1388, 10:58 صبح
سلام به همه دوستان
امیدوارم که حالتون خوب باشه

یه سوال دارم در مورد يه پروژه تجاري

یه پروژه هست که یه بانک اطلاعاتی داره که با اکسس نوشته میشه و این بانک هر 6 ماه آپدیت میشه

یه سری نام و نام خانوادگی و آدرس و توضیح و ... برای هر شخص در نظر گرفته میشه و در این بانک اطلاعاتی اضافه میشه
حالا ما یه برنامه داریم که میتونه از این بانک اطلاعاتی با روش های خاص (مثلا بر اساس نام - شماره -آدرس و . . . ) جستجو کنه و شخص مورد نظر رو پیدا کنه و نمایش بده!

این برنامه در یه برنامه مالتی مدیا اضافه میشه و بعنوان بخشی از اون کار میکنه و در حقیقت کاره برنامه مالتی مدیا صفحه آرایی و اضافه کردن جلوه های ویژه و دمو و ..... به صفحه برنامه هست!

خوب از الف تا ی این پروژه یعنی طراحی برنامه و مولتی مدیا و بانک اطلاعاتی و ....... چقدر قیمت داره؟! برنامه نویس میخواد قیمت بده به شرکت درخواست کننده....

فکر میکنم برنامه با Visual . net قراره نوشته شه.....

ممنون میشم اساتید محترم به من کمک کنن و قیمت پیشنهادی خودشون رو با توجه به کار توضیح داده شده بدن

اگرم ممکنه بصورت تفکیکی قیمت بدید

مثلا : بانک اطلاعاتی؟
مالتی مدیا؟ (با MMB ) ؟
برنامه جستجوگر؟

خیلی ممنونم http://www.forum.majidonline.com/majidonline/smiley_new/majidonline_rose.gif

ArlopA
یک شنبه 22 شهریور 1388, 12:53 عصر
يعني كسي نظري نداره؟! عجيبه...

ebrahimv
یک شنبه 22 شهریور 1388, 14:31 عصر
اين چيزايي كه شما گفتيد به نظر برنامه كوچيكيه كه فكر كنم تو 2 روز هم به راحتي ميشه نوشت
به نظر من 40 هزار تا 80 هزار تومان
البته اينجوري نميشه چيز گفت

mohammad_king62
یک شنبه 22 شهریور 1388, 14:54 عصر
سلام دوست عزیز
من هم فکر می کنم با توجه به توضیحاتی که دادی بین 50 تا 80 هزار تومان باشه .

mlf_mlv
یک شنبه 22 شهریور 1388, 15:29 عصر
بجز مالتی مدیا ، 30 تومن بده خودم 2 روزه حلش می کنم!!

saadi2
یک شنبه 22 شهریور 1388, 19:04 عصر
بجز مالتی مدیا من با 10 تومن انجامش میدم

sari-1369
یک شنبه 22 شهریور 1388, 20:31 عصر
اینجا چرا اینطوری شده ؟ :افسرده:

majid_vb_2008
یک شنبه 22 شهریور 1388, 20:48 عصر
اين چه وضعيتيه :متفکر: :عصبانی:
مگه ايجا حراجي كه هر كي مي ياد يك قيمت مي ده اين دوستمون فقط راهنمايي خواسته بود

bastakboys
یک شنبه 22 شهریور 1388, 22:29 عصر
دوست عزیز به نظر من بهتره توضیح بدین که این برنامه برای چه کاریه؟
مثلا حسابداری رستوران
تا بشه روش قیمت گذاشت

Saeed Hamed
دوشنبه 23 شهریور 1388, 02:53 صبح
منم نظر اینه که باید بیشتر از اینا باز بشه و اصلاً جالب نیست که روی یک پروژه ای که آدم هنوز دقیق نمی دونه چیه بخواد نظر بده. متاسفانه همین قیمت ها هست که گاهاً بازار نرم افزار رو خراب می کنه.
گاهی اوقات یک پروژه ای که بسیار کوچیک به نظر میاد وقتی توی گود میری میبینی کلی مشکلات توش هست. مخصوصاً بخش طراحی بانک داده و مالتی مدیا.
به نظر م اصلاً اعتماد به نفستو از دست نده و برای کاری که می خوای انجام بدی ارزش قائل یاش و فکر نکن اگه قیمت کمتر از بقیه بدی یا قیمت پایین بدی کار رو حتماً به تو میدن.
به هر حال برای قیمت دادن منم نظرم اینه که برنامه رو بیشتر از اینا بازش کن مخصوصاً بخش ماتی مدیا و بانکش.
موفق باشی

sh2007
دوشنبه 23 شهریور 1388, 07:41 صبح
با سلام
من قبلا اينو گفته بودم ببين
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=171348

ArlopA
دوشنبه 23 شهریور 1388, 13:00 عصر
ممنون از شما دوستان خوبم
اينو يه جاي ديگه نوشتم شايد بتونه بهتر توضيح بده:
مرسي از كمكتون

نقل قول:
میخوای برنامه بخری یا بفروشی؟
ميخوام سفارش بگيرم و بسازم براي شركت خصوصي
نقل قول:
آیا برنامه نوشته شده است یا قرار نوشته بشه؟
در حال نوشتن هست
نقل قول:
اگه نوشته شده چند تا برنامه نویس داره؟
1 برنامه نويس
نقل قول:
آپدیتهاش با هزینه است یا بدون هزینه ؟
هنوز در اين مورد صحبت نشده اما احتمالا يه هزينه كم
نقل قول:
برنامه ملتی میدیا از قبل آماده است یا نه اون رو هم نوشتن؟
مالتي مدياش با منه كه درست ميشه

نقل قول:
منظور از جلوهای ویژه چیه چقدر با برنامه های روز دنیا قابل قیاسه؟
ملتی میدیا در چه حده ساده یا قوی یا ضعیف؟
جلوه هاي وي‍ه يعني استفاده از فايل هاي انيميشن فلش و تصاوير با كيفيت هاي بالا
متوسط رو به قوي

ممنون ميشم دوست خوبم

mohammad_king62
سه شنبه 24 شهریور 1388, 00:36 صبح
من با نظر دوستانی که گفتند اینجا مثل حراجی شده تا حدی موافقم و تا حدی هم مخالف
موافقم بخاطر اینکه نباید هر قیمتی رو همینجوری بیان کرد در پست های قبلی هم که خودم
یک قیمت حدودی دادم با توجه به توضیح کمی بود که دوست گرامی ما دادن و باید بیشتر درباره
برنامشون توضیح بدن .ولی گفتم که مخالفم چون احساس می کنم بالاخره یک جایی باید باشه که
همه دوستان بتونن درباره قیمت واصلا برنامه هاشون تبادل نظر کنن و فکر نمی کنم که با این کارها
بازار نرم افزار خراب بشه .ما با راهنمایی همدیگه می تونیم بهتر کار کنیم و از نظرات سازنده هم بیشتر
استفاده کنیم و چه جایی بهتر از انجمن برنامه نویس که همه دوستان وعزیزان با سواد و کاربلد در این
زمینه فعالیت می کنند . امیدوارم بازهم در این زمینه ها با هم همفکری کنیم .
با تشکر

maXXis
سه شنبه 24 شهریور 1388, 01:02 صبح
بنظر من از تاپیک http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=171348 (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=171348) استفاده من که ش 2007 گفت.
قیمتاش برای اکسس و vb.net خوبه.
اگر هم SQL خواستی بنویسی به هر کدام 10000 تومن اضافه کن.
اگر هم خواستی با اوراکل بنویسی به هر کدام 25000 تومن اضافه کن.

ali.hojjati
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 23:21 عصر
منم نظر اینه که باید بیشتر از اینا باز بشه و اصلاً جالب نیست که روی یک پروژه ای که آدم هنوز دقیق نمی دونه چیه بخواد نظر بده. متاسفانه همین قیمت ها هست که گاهاً بازار نرم افزار رو خراب می کنه.
گاهی اوقات یک پروژه ای که بسیار کوچیک به نظر میاد وقتی توی گود میری میبینی کلی مشکلات توش هست. مخصوصاً بخش طراحی بانک داده و مالتی مدیا.
به نظر م اصلاً اعتماد به نفستو از دست نده و برای کاری که می خوای انجام بدی ارزش قائل یاش و فکر نکن اگه قیمت کمتر از بقیه بدی یا قیمت پایین بدی کار رو حتماً به تو میدن.
به هر حال برای قیمت دادن منم نظرم اینه که برنامه رو بیشتر از اینا بازش کن مخصوصاً بخش ماتی مدیا و بانکش.
موفق باشی
من هم با این دوستمون مواقم. برای این که به یک پروژه در هر سطحی قیمت بدهید لازم است چمد پارامتر را در نظر بگیرید.
اول) اینکه قرار است این برنامه چه امکانات اصلی و جانبی ای داشته باشد.
یادتون باشه که گرفیک برنامه همیشه در مرحله دوم قراردارد. شما برنامه نویسید. باید اگر برنامتون زشت هم هست ولی دست کار کند.
دوم) این که چه مقدار وقت برای این برنامه قرار هست صرف کنید. با توجه به زمانی که از سایر فعالیت های روزانه خود کم می کنید و ضرری که در اون زمینه های ی کنید باید در این قسمت جبران شود. چون ایم کار علاوه بر کار روزره شما است.
باز هم اگه سوالی بود در خدمتیم.
یا علی