PDA

View Full Version : سوال: افزودن قابلیت به گریدویو

pbiuki630
دوشنبه 23 شهریور 1388, 11:33 صبح
سلام
من یک دیتا گرید دارم که اطلاعات رو از بانک سطر به سطر میخونه و نشون میده حالا میخوام کنار هر کدوم از سطرهای گرید ویو یک باتن یا متن لینکی یا شکل داشته باشم ک وقتی روی اون کلیک میکنم مثلا کاملا اون سطر پاک بشه یا اطلاعاتس رو توی چند تا تکست باکس ببینم و بتونم update کنم.باید روی onclicke باتن چه کدی رو بنویسم که وقتی فرد روی کلید اون سطر کلیک میکنه عملیات انجام بشه؟ ممنونم

Vahid_moghaddam
پنج شنبه 02 مهر 1388, 12:56 عصر
می تونید یه ستون از نوع DataGridViewButtonColumn به گرید اضافه کنید. و در رویداد CellContentClick به سطر و ستونی که دکمه در اون قرار داره با استفاده از e.ColumnIndex و e.RowIndex دسترسی پیدا کنید.

maryam125
یک شنبه 05 مهر 1388, 09:12 صبح
dataGridView1.CURRENTROWS.Cells["Confirmed"].Value.ToString
اين رو ميريزي توي TEXTBOX

mohsen_zelzela00
یک شنبه 05 مهر 1388, 10:26 صبح
سلام
من یک دیتا گرید دارم که اطلاعات رو از بانک سطر به سطر میخونه و نشون میده حالا میخوام کنار هر کدوم از سطرهای گرید ویو یک باتن یا متن لینکی یا شکل داشته باشم ک وقتی روی اون کلیک میکنم مثلا کاملا اون سطر پاک بشه یا اطلاعاتس رو توی چند تا تکست باکس ببینم و بتونم update کنم.باید روی onclicke باتن چه کدی رو بنویسم که وقتی فرد روی کلید اون سطر کلیک میکنه عملیات انجام بشه؟ ممنونم

دوست عزیز می تونی این کد رو بنویسی

if (dataGridView1.Columns[2].Index == e.ColumnIndex)
focus = true;
else
focus = false;
if ( focus == true && !(dataGridView1.CurrentRow.Index == dataGridView1.Rows.Count - 1))

dataGridView1.Rows.RemoveAt(dataGridView1.CurrentR ow.Index);

}

elinazz
چهارشنبه 06 اسفند 1393, 12:28 عصر
سلام
من یک گرید ویو دارم که اطلاعاتش رو با استفاده از یه دیتاتیبل که از دیتابیس پر میشه وارد می کنم
می خوام زمانی که به دیتابیس مقدار جدیدی اضافه شد یا یکی از اطلاعات دیتابیس تغییر کرد این تغییر توی گرید هم اعمال بشه و فقط همون اطلاعاتی که در دیتابیس
تغییر کرده به گرید اضافه بشه و یا در گرید ویرایش بشه آیا راهی هست که به صورت خودکار و بدون مقداردهی سلولهای گرید ویو این کار انجام بشه؟