PDA

View Full Version : سوال: راهنمایی درباره جمع ستون دیتاگرید و ریختن در ستون بعدی

yaradm
دوشنبه 23 شهریور 1388, 16:38 عصر
من سوالم رو توی این عکس مطرح کردم
اگر راهنماییم کنید که توی دیتاگرید چطور میتونم این فرمول رو بطور نا محدود ایجاد کنم.
تشکر می کنم.:تشویق::تشویق:

ali2006sr
دوشنبه 23 شهریور 1388, 17:15 عصر
salam dooste aziz , vase in kar ye halghe ijad kon ke in karo kone ke bere radif be radif barat jame bebande va hengam baz shodan form ya update data grid ono ejra kone

yaradm
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 11:47 صبح
salam dooste aziz , vase in kar ye halghe ijad kon ke in karo kone ke bere radif be radif barat jame bebande va hengam baz shodan form ya update data grid ono ejra kone
ممنون از اینکه جواب دادید ولی توی ایجاد حلقه موندم میشه یه نمونه کد برام بزاری ازت خیلی تشکر میکنم

asefy2008
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 12:42 عصر
اگر درست متوجه شده باشم شما می خوایید ستون عدد رو باهم جمع کنید و جواب رو تو شرط چک کرده و در متغیر مورد نظر قرار دهید. برای این کار بهتر هست از دستور SQL مناسب استفاده کنید(اگر دیتابیستون SQL هست)

yaradm
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 14:02 عصر
اگر درست متوجه شده باشم شما می خوایید ستون عدد رو باهم جمع کنید و جواب رو تو شرط چک کرده و در متغیر مورد نظر قرار دهید. برای این کار بهتر هست از دستور SQL مناسب استفاده کنید(اگر دیتابیستون SQL هست)
ممنون .
بله از sql استفاده میکنم .
اگر لطف کنی و کد sql را برام بزاری ممنون میشم البته بگم توی تاپیک sql جستجو کردم
ولی چیزی پیدا نکردم .
قبلا از شما متشکرم.:تشویق:

asefy2008
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 22:04 عصر
الان رو کامپیوترم نه سی شارپ و نه SQL نصب هست به همین دلیل شرط هاش رو ننوشتم (نمی تونستم تست کنم):

SELECT SUM(ستون عدد) AS ستون م.ورد نظرتون
FROM NAMETABLE

yaradm
پنج شنبه 26 شهریور 1388, 09:14 صبح
الان رو کامپیوترم نه سی شارپ و نه SQL نصب هست به همین دلیل شرط هاش رو ننوشتم (نمی تونستم تست کنم):

SELECT SUM(ستون عدد) AS ستون م.ورد نظرتون
FROM NAMETABLE
ممنون از جوابتون
اما اگر به عکس ضمیمه دقت کنی من یه کدی میخوام که جمع هر ستون را در هر ردیف بیاره اما این دستور Sql شما فقط جمع فیلد را در یک سلول به عنوان کوری نشان میدهد
اگر لطف کنی دوباره یه نگاه به عکس بندازی ممنون میشم:لبخندساده:

yaradm
شنبه 28 شهریور 1388, 13:55 عصر
ممنون از جوابتون
اما اگر به عکس ضمیمه دقت کنی من یه کدی میخوام که جمع هر ستون را در هر ردیف بیاره اما این دستور Sql شما فقط جمع فیلد را در یک سلول به عنوان کوری نشان میدهد
اگر لطف کنی دوباره یه نگاه به عکس بندازی ممنون میشم:لبخندساده:
لطف کنید جواب بدید ممنون میشم.:گریه:

yaradm
دوشنبه 30 شهریور 1388, 10:58 صبح
لطف کنید جواب بدید ممنون میشم.:گریه:
file:///C:/Users/ADMINI%7E1/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.pngلطف کنید جواب بدید ممنون میشم.:متعجب:

yaradm
سه شنبه 31 شهریور 1388, 16:26 عصر
file:///C:/Users/ADMINI%7E1/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.pngلطف کنید جواب بدید ممنون میشم.:متعجب:
جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب .:عصبانی++::عصبانی++::عصبانی++:: عصبانی++::عصبانی++::عصبانی++::ع صبانی++::عصبانی++::عصبانی++::عص بانی++::عصبانی++:

yaradm
چهارشنبه 01 مهر 1388, 10:37 صبح
جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب . جواب .:عصبانی++::عصبانی++::عصبانی++:: عصبانی++::عصبانی++::عصبانی++::ع صبانی++::عصبانی++::عصبانی++::عص بانی++::عصبانی++:
عزیزان جواب ندارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:عصبانی++::عصبانی++: :عصبانی++::عصبانی++::عصبانی++:: صبانی++::عصبانی++::عصبانی++::ع بانی++::عصبانی++: