PDA

View Full Version : خبر: یک طرح ابتکاری در سی شارپ برای بیکاران!!!

system32
دوشنبه 23 شهریور 1388, 17:48 عصر
دوستانی که کلی فکر می کنند و طرحی به ذهنشون نمی رسه تا باهاش روزشون رو شوم کنند اینجا براشون یه طرح می زارم تا روش فکر کنند و اگه به نتیجه رسیدند به بقیه هم بگند.
طرح:

برنامه ای بنویسید که حروف را به عدد تبدیل کنه. مثلا صد و بیست و سه را به 123 تبدیل کنه. من خودم منتظر جواب هاتون هستم.

طرح راحته فقط زمان می بره ولی خیلیم کاربرد داره. اگه دوستان دیگه هم طرحی دارند بیان کنند.

sara.f
دوشنبه 23 شهریور 1388, 18:39 عصر
دوستانی که کلی فکر می کنند و طرحی به ذهنشون نمی رسه تا باهاش روزشون رو شوم کنند اینجا براشون یه طرح می زارم تا روش فکر کنند و اگه به نتیجه رسیدند به بقیه هم بگند.
طرح:

برنامه ای بنویسید که حروف را به عدد تبدیل کنه. مثلا صد و بیست و سه را به 123 تبدیل کنه. من خودم منتظر جواب هاتون هستم.

طرح راحته فقط زمان می بره ولی خیلیم کاربرد داره. اگه دوستان دیگه هم طرحی دارند بیان کنند.
سلام.
چه جالب جناب system32! :لبخندساده:
چون دقیقا امروز من یه تاپیک با عنوانی شبیه این ایجاد کردم و جوابشم توی همین سایت پیدا کردم.(البته برعکس این کار را انجام میداد)
دوتا جواب هم پیدا کردم، یکیشون را توی پست ها پیدا کردم ویکیش را هم یکی از دوستانم زحمت کشید و در اختیارم گذاشت.
راستی اصلا هم بیکار نیستم و فقط مجبور بودم که این برنامه را بنویسم، پس این طرح شامل حال من نمیشه.
پیروز باشی.