PDA

View Full Version : گفتگو: مشکل در کد auto complete با javascript

Ali1400
دوشنبه 23 شهریور 1388, 19:27 عصر
سلام
من چند روز پیش کدی را از اینترنت پیدا کردم که به صورت ایستاتیک و با جاوا اسکریپت ، auto complete را از بانک اطلاعاتی ای که برنامه دانلود می کرد اجرا می کرد هم در تکست باکس های یک خطی و هم چند خطی ، حتی در یک صفحه می توان چند تا تکست باکس داشت.
کد بسیار بدرد بخوری است توصیه می کنم حتما دانلود کنید.
اما ایراد کوچکی دارد ، آن هم این است که در تکست باکس های چند خطی وقتی شما دنبال نامی می گردید و به عنوان مثال نام شما با حرف a شروع می شود و آن را تایپ می کنید ، بعد از تایپ لیست نامهایی که با a شروع می شود ظاهر شده و شما بوسیله موس یا کلیدهای جهت نما و زدن اینتر یکی را انتخاب می کنید ، بعد از انتخاب شما حرف a (یا هر حرف یا کلمه ای که تایپ کردید) حذف شده و انتخاب شما از لیست باز شده جایگزین حرف/های تایپ شده شما می شود. خوب برای خط بعد هم که اینتر را می زنیم همین کارها را انجام می دهیم و تا اینجا مشکلی نیست.
مشکل از خط سوم به بعد هست که حرف/های تایپ شده ما حذف نشده و سر جای خود مانده و مقدار انتخابی ما از لیست باز شده به آن اضافه می شود. من نتوانستم این مشکل را حل کنم .
دوستان جهت بهبود این کد کمک کنند.

راستی بگم که بانک همراه این کد شامل 5000 نام و ایمیل است و نیز به صورت فارسی هم می شود اطلاعات ذخیره و بازیابی کرد.
سعی کنید کدها در یک ادیتور مثل notepad++ باز کنید که به صورت خط به خط ببینید.

این هم کد