PDA

View Full Version : کمک راهنمایی در اتمام پروژه سبک (ارتباط با اکسس)

be2nbaleelm
دوشنبه 23 شهریور 1388, 22:01 عصر
کمک راهنمایی در اتمام پروژه سبک (ارتباط با اکسس) با عرض سلام خدمت تمامی اساتید گرامی

از بزرگواران خواهشمندم من رو در روند و تکمیل پروژه ام راهنمایی و یاری کنند.
-------------------------------------------------
من در حال نوشتن برنامه ایی هستم که اطلاعاتی رو به شرح زیر از کاربر میگیره و در بانک اطلاعاتی اکسس ذخیره میکنه :

روز
تاریخ
-نام
-نام خانوادگی
-پسوند
-زمان
-دمای بالا
-دمای پایین
-تعداد

هر تاریخ دارای چندین (نام-نام خانوادگی-پسوند-زمان-دمای بالا-دمای پایین-تعداد) می باشد.
--------------------------------------------------
با انتخاب تاریخ از لیست کامبو باکس (روز-نام-نام خانوادگی-پسوند-زمان-دمای بالا-دمای پایین-تعداد) مربوطه قابل نمایش شود.
در فایل اکسس 2 تیبل است که یکی روزانه و دیگری تاریخ است که از تیبل تاریخ استفاده نکردم (البته فکر میکنم لازمه ازش استفاده بشه)
--------------------------------------------------
در فرم نمایش نیاز به یک تایمر هست که مثلا هر 3 دقیقه یک بار فیلد های (نام-نام خانوادگی-پسوند-زمان-دمای بالا-دمای پایین-تعداد) مربوط به تاریخ انتخاب شده تغییر کند تا در یک حلقه پایان ناپذیر تمامی فیلدهای مربوط به یک تاریخ انتخاب شود (در خود برنامه توضیح دادم).
---------------------------------------------------
ظاهرا در ارتباط با فایل اکسس مشکل دارم ، ممنون میشم مشکل برطرف و نحوه ارتباط رو توضیح دهید تا هم من و هم سایر اعضای علاقمند استفاده کنیم.
----------------------------------------------------
تقریبا در خود برنامه به صورت کاملا فهیم منظورم رو توضیح دادم با این حال اگر نکته مبهمی بود لطف کنید عنوان کنید تا شرح بدم.
----------------------------------------------------
از تمامی اساتید و بزرگوارن محترم سایت خواهشمندم من رو تکمیل این پروژه یاری نمایند.

با سپاس از لطف ، توجه و بزرگواری شما