PDA

View Full Version : تعیین رشته

professional2009
سه شنبه 24 شهریور 1388, 00:37 صبح
سلام
سوالم یکم کلیه و شاید تکراری :لبخند:. اما گفتم اینجا بپرسم چون کسایی که از این فروم استفاده می کنند همه صاحب تجربه هستن.
من همین شهریور 88 کارشناسی نرم افزار گرفتم.می خوام امسال کنکور شرکت کنم و حتما قبول بشم. برام همونقدر که خود رشته اهمیت داره . این که قبول بشم و به شهر دیگه ای برم و از خانواده ام مستقل بشم هم مهمه.
نرم افزار نمی خوام شرکت کنم چون تعریف خوبی ازش نشنیدم. از معماری هم خوشم نمیاد.
اما بین رشته های گروه آی تی و هوش مصنوعی موندم.
البته در مورد رشته های احتمالی دیگر هم اطلاع چندانی ندارم.

pesar irooni
سه شنبه 24 شهریور 1388, 00:51 صبح
به نظر من هوش خوبه. این روزا خیلی طرفدار پیدا کرده و ظرفیتش هم زیاد شده. درسهای واقعا جالب و شیرینی هم داره (هوش مصنوعی پیشرفته، شبکه های عصبی، پردازش تکاملی، یادگیری ماشین و ...)

professional2009
سه شنبه 24 شهریور 1388, 01:54 صبح
به نظر من هوش خوبه. این روزا خیلی طرفدار پیدا کرده و ظرفیتش هم زیاد شده. درسهای واقعا جالب و شیرینی هم داره (هوش مصنوعی پیشرفته، شبکه های عصبی، پردازش تکاملی، یادگیری ماشین و ...)

از خیلی ها شنیدم که هوش مثل رشته های دیگه ای که ذکر کردم آینده کاری مطمئنی نداره من خودم شخصا تا حالا هر چند تا فارغ التحصیل هوش مصنوعی دیدم مشغول تدریس بودن.

می دونم که بین رشته ها ،رشته ی جدیدی هست و اینکه درس های جذابی داره. من تو دانشگاه 3 واحد هوش پاس کردم خیلی خوشم نیومد که البته مربوط میشد به تدریس ضعیف و بی حوصله استاد.

یه مشکلی هم که دارم اینه که تقریبا به هیچ گرایشی علاقه خاصی ندارم ، بی علاقه نیست اما هیچ گرایشی بر بقیه برام ارجحیت نداره.
امنیت که شنیدم ریسک بالایی داره.
می مونه
شبکه ، آی تی ،تجارت الکترونیک و مدیریت

mehdi_turbo
سه شنبه 24 شهریور 1388, 22:00 عصر
سلام پروفشيونال2009

عنوان تاپيكت بايد " تعيين گرايش" باشه

به نظر من IT ‌گرايش خوبيه و تعريف هاي خوبي از اينده شغلي اون شنيدم ولي
تعداد پذيرش اون فوق العاده كمه و خيلي سخته قبول شدنش
ولي
مي توني از اين اموزش محور ها يا دانشگاه ازاد قبول بشي !‌البته شايد !!!

professional2009
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 10:50 صبح
مي توني از اين اموزش محور ها يا دانشگاه ازاد قبول بشي !‌البته شايد !!![/quote]

بابا این چه حرفیههههههه!!!!!!!!!!!!!!!!
آموزش محور چیههههههههههه؟
من تمام تلاشمو می کنم روزانه قبول بشم. معدلم هم بالاست که حتما تاثیر داره.
دانشگاه آزاد؟ اونم شایدددددددددددد؟:اشتباه: