PDA

View Full Version : حرفه ای: نوشتن برنامه ای برای ویروسی نشدن فلش مموری

javid_debugger
سه شنبه 24 شهریور 1388, 09:20 صبح
سلام دوستان امروز این تایپک رو ایجاد کردم که برنامه ای بنویسیم که فلش مموری به هیچ وجه ویروسی نشه.
از اساتید بزرگوار خواهش می کنم در این بحث شرکت کنند.
خوب اولین موضوع در این مبحث اینکه ما کاری کنیم که با هر وقت اتصال فلش مموری به سیستم اون رو اجرا کنیم خوب این کاری نداره با یه فایل Autorun داخل درایو فلش چنین کاری امکان پذیر میشه! مسآله مهم اینجاست که ما نذاریم به هیچ وجه اون فایل Autorun پاک بشه.چون در تمام فلش مموری هایی که ویروسی میشن اولین تغییر در اون ایجاد فایل Autorun ویروس در فلش مموری است.
حالا دوستان پیشنهاد هاشون رو راجب این مبحث مطرح کنند.

Hesamzadeh
سه شنبه 24 شهریور 1388, 12:10 عصر
مطمئن ترین و کم هزینه ترین راه که نیازی هم به برنامه نویسی نداره اینه که شما یه فولدر به نام و پسوند autorun.inf در ریشه فلش ایجاد کنی. با این کار دیگه فایلی همنام با این فولدر نمیتونه ایجاد بشه به هیچ عنوان!:لبخند::شیطان:
حالا فرض مثال ویروسی هم در فلش شما لانه کرده باشه امکان اجرای اتوماتیکش وجود نداره مگر اینکه خود شما بری اجراش کنی!!

vahid_d_0101
سه شنبه 24 شهریور 1388, 16:08 عصر
شما مطمعن باش ایجاد می شه اگر شک دارید یه سیستم ویروسی پیدا کن و یه فلش بهش بزن بعد از این که ویروسی شد برو داخل فایل اتوران و هرچی داخل نوشته را پاک کن
بعد سیو کن و یه رفرش بزن بعد فایل اتوران را باز کن ببین چی شده

nima_8m
سه شنبه 24 شهریور 1388, 16:42 عصر
بهترین راه فرمت کردن فلش با فرمت ntfs که بعد از این کار خیلی امنیت بالا میره شما میتونید نوشتن در شاخه اصلی فلش و غیر فعال کنید در عوض یه پوشه یا چند تا داشته باشید که اطلاعات رو روی اون بریزید و وردارید مطمئن باشید جلو خیلی از ویروسها گرفته میشه امتحان کنید

Dr.Bronx
سه شنبه 24 شهریور 1388, 17:26 عصر
چرا یک پروژه نمی سازی که هر زمان که فلش متصل شد فعال بشه و هر مثلا 5 ثانیه چک کنه اگر فایلی با این نام کنارش قرار داشت اون رو پاک کنه ؟
البته فقط در حد نظر بود چون ایراداتی هم داره دیگه

javid_debugger
سه شنبه 24 شهریور 1388, 20:36 عصر
اقای Hesamzadeh اینو که دیگه همه می دونند فلش ها به سادگی با فایل اتوران ویروس ها ویروسی می شوند.
اقای Dr.Brox این برنامه ای که شما هم گفتید شدنی نیست.

Vahid Wosugy
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 00:43 صبح
خوب راهشو من بهتون میگم.
برای این کار کافیه یک aoutorun.inf داخل فلش بسازیم وداخلش کد زیر را بنویسیم:
[aoutorun]
shellexecute=so.exe

بعد یه برنامه با نام so.exe می نویسیم ودر فلش کپی می کنیم که کد
برنامه so.exe به شرح زیر می باشد:

private sub form_load()
me.hide
app.taskvisible=false
open app.path+"/so.exe" for binary as #1
end sub

با این کار وقتی فلش را وصل می کنید برنامه so.exe اجرا
می شه و فایل aoutorun.inf را باز می کنه و ازش خارج نمیشه.
بدین وسیله هیچ ویروسی نمی تونه فایل aoutorun.inf را ویرایش
کنه و دیگه کار ویروسا تمومه.

Dr.Bronx
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 00:51 صبح
فکر نمی کنی به این کد
app.taskvisible=false
آنتی ویروس گیر میده ؟
یا حتی به me.hide

Vahid Wosugy
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 01:34 صبح
اگر هم فکر میکنی آنتی ویروس گیر بده اون دو تا کد رو حذف کن
به جاش فرمتو به شکلی زیبا با یک تصویر کوچک در بالای ساعت قرار بده.

خوبیش هم اینه که با دیدن فرم در بالای ساعت می فهمی که برنامت مشکلی نداره ودرست اجرا میشه.

Cancer
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 05:59 صبح
همون طور که دوسته عزیزمون آقای Hesamzadeh گفتن،
بهترین راه ساخه یه Folder با نام Autorun.inf که ویروس ها پاکش نمی کنن و از فلش شما محافظت میکنه، که نمیذاره فایل Autorun.inf ایجاد بشه.
این روش Test شده.
حداقل تا به امروز ویروسی نیومده که پوشه Autorun.inf رو پاک کنه.

nima_8m
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 09:10 صبح
دوستان عزیز پیشنهاد من و چک کنید

AmirAmiri
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 10:08 صبح
بفرمائید دوستان.....
فکر کنم دنبال این برنامه هستید.
حالا بگید مرحله بعدی چیه؟
من خیلی پیش از اینها دنبال برنامه ای بودمکه بتونم فلشها رو Write Protect کنم و امیدوارم که بتونم به این خواسته ام برسم.

AmirAmiri
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 10:20 صبح
راستی تو تاپیک زدین (حرفه ای) یعنی الان من یک حرفه ای هستم؟ من که فکر نمیکنم.:گیج:

javid_debugger
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 12:16 عصر
اقای Cancer شما اطمینان دارید که فایل Autorun.inf پاک نمیشه؟

"حداقل تا به امروز ویروسی نیومده که پوشه Autorun.inf رو پاک کنه. " نه اشتباهه این حرف

javid_debugger
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 12:41 عصر
اقای AmirAmiri فایل دانلود نمیشه بعدشم از اسم فایل معلومه فکر نکنم به کار ما بیاد؟!!!

اقای Vahid Wosugy من فکر میکنم این برنامه اشکالاتی داره شما میگید با

open app.path+"/so.exe" for binary as #1

فایل So.exe اجرا میشه و فایل Autorun.inf هم باز میشه و ازش خارج نمیشه؟؟؟ فکر نکنم اینجوری باشه.شما خودتون حالا یه تستی بکنید.

Vahid Wosugy
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 12:44 عصر
حالا اومدیمو یه ویروس پیدا شد پوشه aotorun.inf رو پاک کرد اون موقع
چی؟
بهترین راه همونیه که من تو صفحه قبل گفتم.

javid_debugger
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 12:48 عصر
اصلا به نظر من فکر نکنم راهی داشته باشه.چون وقتی فلش مموری رو میزنیم به سیستم بدون هیچ معطلیی ویروس کار خودشو میکنه و فایل Autorun خودشو کپی می کنه.

AmirAmiri
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 12:55 عصر
کیمیگه دانلود نمیشه؟؟
بعدشم مگه شما نمیگی که Autorun.inf رو پاک کنه یا بسازه؟ اصلا دانلود کردی که بدونی بدرد میخوره یا نه؟
بیا اگه دانلود نمیشه من دوباره آپلودش میکنم....
اسمش رو هم تغییر میدم که دیگه از روی نامش قضاوت نکنی در ضمن هر کی میگه ویروسی نیومده که بتونه Autorun.inf رو پاک کنه به تاپیکی که میزنم مراجعه کنید (ویروس Diaco).

این برنامه که الان اینجا گذاشتم میتونه تمام Autorun.inf ها که حاوی یک فولدر به نام zhengbo هست رو پاک میکنه و میتونه قوی تر از اون رو تو درایوهای FAT32 ایجاد کنه. اگه درایو NTFS باشه مثل همون USB Disk Security کار میکنه.

حالا برنامه رو دالود کنید و تو درایوهای FAT32 امتحانش کنید. خواهید دید که یک پوشه میسازه که محتوای داخلش خالیه ولی به هیچ عنوان پاک نمیشه و فقط با خوده برنامه پاک میشه.

اگه دانلودش نکنید خیلی ضرر میکنید.

AmirAmiri
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 12:56 عصر
کیمیگه دانلود نمیشه؟؟
بعدشم مگه شما نمیگی که Autorun.inf رو پاک کنه یا بسازه؟ اصلا دانلود کردی که بدونی بدرد میخوره یا نه؟
بیا اگه دانلود نمیشه من دوباره آپلودش میکنم....
اسمش رو هم تغییر میدم که دیگه از روی نامش قضاوت نکنی در ضمن هر کی میگه ویروسی نیومده که بتونه Autorun.inf رو پاک کنه به تاپیکی که میزنم مراجعه کنید (ویروس Diaco).

این برنامه که الان اینجا گذاشتم میتونه تمام Autorun.inf ها که حاوی یک فولدر به نام zhengbo هست رو پاک میکنه و میتونه قوی تر از اون رو تو درایوهای FAT32 ایجاد کنه. اگه درایو NTFS باشه مثل همون USB Disk Security کار میکنه.

حالا برنامه رو دالود کنید و تو درایوهای FAT32 امتحانش کنید. خواهید دید که یک پوشه میسازه که محتوای داخلش خالیه ولی به هیچ عنوان پاک نمیشه و فقط با خوده برنامه پاک میشه.

اگه دانلودش نکنید خیلی ضرر میکنید.

javid_debugger
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 14:47 عصر
بازم میگم این برنامه ای که شما نوشتید به درد نمیخوره . میدونید چرا چون این برنامه پوشه ای به نام AUTORUN.INF میسازه نه فایلی به این نام حالا شما به من بگو هم چین کاری یعنی ساختن این پوشه در شاخه اصلی فلش مموری چه سودی برای ما داره؟؟؟
بعدشم کی می گه این برنامه تمامیه فایل های AUTORUN.INF رو پاک می کنه:قهقهه: شما یه Notpad باز کن و توش هیچی ننویس بعد اون رو با نام AUTORUN.INF ذخیره کن(Save as Type : All Files) بعد برنامه تو اجرا کن ببین اون فایل رو پاک می کنه یا نه.ببین وقتی اون فایل وجود داره می تونه اون پوشه AUTORUN.INF رو بسازه یا نه.خواهش می کنم امتحان کنید.

Vahid Wosugy
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 18:25 عصر
از همگی عذر مخوام کد رو اشتباه نوشتم به جای "aotorun.inf/"
نوشتم :"so.exe/"

برای این کار کافیه یک aoutorun.inf داخل فلش بسازیم وداخلش کد زیر را بنویسیم:
[aoutorun]
shellexecute=so.exe

بعد یه برنامه با نام so.exe می نویسیم ودر فلش کپی می کنیم که کد
برنامه so.exe به شرح زیر می باشد:

private sub form_load()
me.hide
app.taskvisible=false
open app.path+"/aoutorun.inf" for binary as #1
end sub

ضمنا برنامه so.exe به وسیله aoutorun اجرا می شه .

AmirAmiri
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 21:37 عصر
دوست عزیز مگه شما نمیگید که میخواید Autorun.inf رو پاک کنه؟ خوب این برنامه واسه پاک کردنه AUTORUN.INF ای هستش که USB Disk Security میسازه و عموما قابل پاک شدن نیست. در ضمن اگه فایل بسازی یا فولدر هیچ فرقی نمیکنه چون نامشون یکی هست واسه همین نمیشه دوباره AUTORUN.INF ساخت (شما امتحان کن).
پاک کردن فایل AUORUN.INF که با Notepade باشه که خیلی ساده تر از این حرفاست....
به هر حال این روش رو تمام سیستم ها جواب میده و هیچ ویروسی هم میتونه فایل AUTORUN.INF درست کنه پس به هر حال ما به مقصودمون میرسیم.

حالا شما بگید دنباله چه چیزی هستید تا من بگم چکار کنید....

javid_debugger
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 22:38 عصر
خوب درسته شما درست می گید وقتی پوشه ای با این نام باشه نمی توان فایلی با این نام در اون قسمت کپی کرد.یعنی کپی نمیشه! ارور میده.
حالا شما به من بگید که چه جوری با این پوشه AUTORUN.INF می خواهید برنامه رو در شاخه اصلی فلش فراخوانی کنید؟؟ حالا شما سورس برنامتون رو اگه میشه بزارین تا اگه شد تغییراتی بدیم. برنامه باید به جای ساخت پوشه AUTORUN.INF فایلی با این نام بسازه و اگر هم بسازه پاک نمیشه این خیلی خوبه.
و داخل فایل هم

[aoutorun]
shellexecute=File.exe

برای Run کردن برنامه.

AmirAmiri
جمعه 27 شهریور 1388, 02:47 صبح
در واقع شما کاری که شما میخواید انجام بدید برای ویروس نویسی کاربرد بیشتری داره ولی اگه میخواید آنتی بنویسید که همین روش خیلی بهتر هستش.

hamid_sos
جمعه 27 شهریور 1388, 16:30 عصر
بهترين راه ساخت پوشت چون هر اتوراني بخواد كپي بشه اولا نمي تونه دوما به هر روشي كپي بشه وارد پوشه ميشه ولي مطمعن باشيد كپي نخواهد شد !‌100 در صد تست شده ! ولي روشي هم كه فايل اتوران را باز كنيم و نبنديمش بد نيست با اين روش تغييري داده نمي شه ولي مشكلش اينه همه سيستم ها اتوران فلش مموريشون فعال نيست يا مثلا من قبلا اين روش رو تست كرده بودم روي فلش دستور shellexecute‌كار نمي كنه تست كنيد

javid_debugger
شنبه 28 شهریور 1388, 13:29 عصر
بله درسته بهترین روش همون استفاده از پوشه است.ما پوشه با نام AUTORUN.INF رو که هیچ وقت پاک نمیشه رو در شاخه اصلی فلش مموری کپی می کنیم و بعد فایل اوتوران خود را با نامی دیگر در فلش مموری خود قرار می دهیم.به دین ترتیب هیچ وقت فایل اتوران دیگری با نام AUTORUN.INF که مخصوص ویروس ها است در فلش مموری ما کپی نمیشه.

sina32
شنبه 28 شهریور 1388, 17:50 عصر
کار سختی نیست! من خودم از این روش استفاده میکنم:
یه پوشه با نام autorun.inf میسازم و برای اینکه ویروس پاکش نکنه، یکی دوتا پوشه با نام غیر مجاز توش میسازم. مثل: con,aux,lpt1,com6,...

Dr.Bronx
شنبه 28 شهریور 1388, 18:08 عصر
چطور پوشه هایی با این نام ها میسازید خوب ؟
نام های غیر مجاز ویندوز هستند

pcdownload.bloghaa.com
شنبه 28 شهریور 1388, 23:53 عصر
این پوشه های غیر مجاز را نمی شه با ویندوز ساخت:
سه تا راه داره که یکیش عملیه:
1.ساخت پوشه ها با موبایل وکپی اون به فلش.
2.فشرده کردن چند فایل همراه با پوشه به وسیله
وین رار و تغییر نام دادن پوشه ها.

3.ساخت همه این پوشه ها سیستم عاملی غیر از ویندوز
مانند لینوکس.
که راه حل سوم بهتر است.
(http://astara.bloghaa.com)

soheilbehro
یک شنبه 29 شهریور 1388, 00:42 صبح
برنامه ای که دوستمون گذاشتن از همشون بهتره و محاله با اون برنامه فلش ویروسی بشه فقط یه مشکلی که هست اینه که اگر فلش قبلا ویروسی باشه دیگه برنامه کار نمی کنه و خطا می ده در ضمن اگه امکان داشته باشه سورس برنامه رو هم بگذارید تا همه از اون استفاده کنند

AmirAmiri
یک شنبه 29 شهریور 1388, 02:10 صبح
برنامه ای که دوستمون گذاشتن از همشون بهتره و محاله با اون برنامه فلش ویروسی بشه فقط یه مشکلی که هست اینه که اگر فلش قبلا ویروسی باشه دیگه برنامه کار نمی کنه و خطا می ده در ضمن اگه امکان داشته باشه سورس برنامه رو هم بگذارید تا همه از اون استفاده کنند

من واقعا شرمنده ام که نمیتونم سورس برنامه خودم رو به دلایل امنیتی اینجا قرار بدم اما میتونم سورس تصویری که دوستون تو پستهای قبلی قرار دادن رو لو بدم :لبخند: (ایجاد پوشه با نام غیر مجاز).
کافیه تو خط فرمان داس دستور زیر رو بنویسید.

MkDir \\.\C:\CON
برای پاک کردنش م به جای MkDir از RmDir استفاده کنید.
توضیح : \\.\ برای کار کردن با آدرسهای UNC درون داس تعبیه شده.

بازم ازتون عذر میخوام که نمیتونم سورس برنامه خودم رو (به دلایل امنیتی) اینجا قرار بدم. :قلب:

AmirAmiri
یک شنبه 29 شهریور 1388, 02:15 صبح
راستی عید فطر بر همتون مبارک. پست قبلی هم عیدی من به تمام برو بچه های برنامه نویس.
راستی به زودی آموزش ساختار فایلهای اجرای رو قرار میدم. (خیلی توپه) منتظر باشید.

Hesamzadeh
شنبه 04 مهر 1388, 15:09 عصر
مجددا سلام:لبخند:
همونطور که اول هم گفتم برای فلش یا هر درایو دیگه ای که فرمتش FAT باشه بهترین راه ایجاد پوشه به نام Autorun.inf هست
اما اگر درایو NTFS باشه میشه کاری کرد که به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی!!! اجازه اتوران شدن رو به دیسک ندیم:
اول یک پوشه Autorun.inf مثل قبل ایجاد میکنیم و سپس دسترسی فول کنترل برای SYSTEM و Everyone رو براشون Deny میکنیم
خوب این از حفاظت از فلش در برابر اتوران
حالا یه کار کوچیک هم باید در Policy کامپیوتر خودمون انجام بدیم تا اگر احیانا فلش دیگری رو به کامپیوتر متصل کردیم کامپیوتر اتوران فلش رو اجرا نکنه:

RUN --> gpedit.msc -->computer configuration -->administrative template -->system --> turn off autoplay -->Enabled --> all drive
این برای ویندوز XP
برای ویندوز هفت هم به این آدرس:

RUN --> gpedit.msc -->computer configuration -->administrative template -->windows components --> autoplay policies -->Defualt behavior for autorun --> Enabled --> Do not execute any autorun commands

کامپیوتری بدون ویروس داشته باشید :شیطان:

alih110
شنبه 04 مهر 1388, 15:54 عصر
سلام خوب این پوشه های در ویندوز های 7 و ویستا هم به همین صورت است .

AmirAmiri
شنبه 04 مهر 1388, 19:58 عصر
مجددا سلام:لبخند:
همونطور که اول هم گفتم برای فلش یا هر درایو دیگه ای که فرمتش FAT باشه بهترین راه ایجاد پوشه به نام Autorun.inf هست
اما اگر درایو NTFS باشه میشه کاری کرد که به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی!!! اجازه اتوران شدن رو به دیسک ندیم:
اول یک پوشه Autorun.inf مثل قبل ایجاد میکنیم و سپس دسترسی فول کنترل برای SYSTEM و Everyone رو براشون Deny میکنیم

برای اینکار که دوستمون فرمودند میتونید از دستور cacls در داس استفاده کنید به این صورت :

cacls C:\AUTORUN.INF /d SYSTEM

با دستور فوق، دسترسی SYSTEM به پوشه گرفته میشه یابه قول معروف Deny میشه یعنی تمام گزینه های دسترسی از اون رو میگیریم. (با اینکار تمام User های تعریف شده برای اون پوشه پاک میشه و فقط SYSTEM باقی میمونه که اونم هیچ دسترسی نداره)
برای پاک کردن SYSTEM هم میتونید پس از دستور فوق ، دستور زیر رو وارد کنید :

cacls C:\AUTORUN.INF /e /r SYSTEM

دستور فوق هم SYSTEM رو از لیست User های تعریف شده برای پوشه حذف میکنه.

با تشکر از دوستمون.
موفق و پیروز باشید.

soheilbehro
شنبه 04 مهر 1388, 20:23 عصر
من واقعا شرمنده ام که نمیتونم سورس برنامه خودم رو به دلایل امنیتی اینجا قرار بدم اما میتونم سورس تصویری که دوستون تو پستهای قبلی قرار دادن رو لو بدم :لبخند: (ایجاد پوشه با نام غیر مجاز).
کافیه تو خط فرمان داس دستور زیر رو بنویسید.

MkDir \\.\C:\CONبرای پاک کردنش م به جای MkDir از RmDir استفاده کنید.
توضیح : \\.\ برای کار کردن با آدرسهای UNC درون داس تعبیه شده.

بازم ازتون عذر میخوام که نمیتونم سورس برنامه خودم رو (به دلایل امنیتی) اینجا قرار بدم. :قلب:
دوست عزیز می تونی بگی چیکار کنیم تا فولدر ما باز هم نشه مثل پوشه ای که داخل autoran.inf گذاشتی
این می تونه برای من خیلی حیاطی باشه

AmirAmiri
شنبه 04 مهر 1388, 20:41 عصر
دوست عزیز می تونی بگی چیکار کنیم تا فولدر ما باز هم نشه مثل پوشه ای که داخل autoran.inf گذاشتی
این می تونه برای من خیلی حیاطی باشه

با استفاده از همون دستور cacls که توضیح دادم میتونید دسترسی رو از تمام کاربران بگیرید تا حتی نتونن اونو بازش کنن. یک چیزی میشه مثل پوشه ی System Volume Information که داخل همه درایوهای NTFS هست و هیچ کس نمیتونه بازش کنه که البته با روش فوق میشه بازش کرد.

id1385
شنبه 04 مهر 1388, 21:02 عصر
Run > cmd
md\\.\N:\AUTORUN.INF\CON

با این کد که شما در سی ام دی اجرا می کنید کافیست بجای N از درایو فلش نام ببرید تا یک فولدر به اسم AUTORUN.INF ساخته بشه حالا این پوشه دقیقاً اسم فایلی هست که عملیات مربوط به نحوه اجرا شدن فایل اجرایی و همچنین کامندهایی برای شل ویندوز نوشته می شه.و ام CON که شما می توانید از نامهای دیگری هم استفاده کنید اما این کارش چیه؟
ویندوز بعضی اسمها رو مثل همین که نمی زاره شما با اونا پوشه درست کنین اینم یه نمونشه. خب اگه تونستین این پوشه ها رو که تو هم ساختینو پاک کنین ! :چشمک:

و اما تذکر!
بعدی اینکه اگه فلش رو توی یه سیستم بزنید که ویروسی باشه و ویروسش فعال باشه ویروس کپی می شه ولی اتورانش چون نمی تونه Overwrite کنه کپی نمی شه پس تو سیستم خودتون اگه به حول و قوه الهی ویروسی نشده باشه Hiden فایلها رو از حالت اخفا در بیارین و یه Delete چاره سازه :لبخند:

اگه خواستین ببین که چه فایلهایی مخفی شدن و از فولدر آپشن دیده نمی شن اینو بزنین !

Call attrib *.* -h -s -r -a

همین!
خدا خیرتون بده !
التماس 2آ و بیشتر از آن :بوس:

MSJazayeri
شنبه 04 مهر 1388, 21:52 عصر
یه راه دیگه هم اینه که یه برنامه بنویسیم که یه فایل ایجاد کنه که تمام فضای خالی فلشو پر کنه اینطوری غیر ممکنه که ویروس خودشو تو فلش کپی کنه.:لبخند:واسه ایجاد این فایل هم یه دستوری توی cmd ویندوز هست که اسمش رو یادم نمیاد.:اشتباه:

soheilbehro
شنبه 04 مهر 1388, 22:36 عصر
برای اینکار که دوستمون فرمودند میتونید از دستور cacls در داس استفاده کنید به این صورت :

cacls C:\AUTORUN.INF /d SYSTEM
با دستور فوق، دسترسی SYSTEM به پوشه گرفته میشه یابه قول معروف Deny میشه یعنی تمام گزینه های دسترسی از اون رو میگیریم. (با اینکار تمام User های تعریف شده برای اون پوشه پاک میشه و فقط SYSTEM باقی میمونه که اونم هیچ دسترسی نداره)
برای پاک کردن SYSTEM هم میتونید پس از دستور فوق ، دستور زیر رو وارد کنید :

cacls C:\AUTORUN.INF /e /r SYSTEM
دستور فوق هم SYSTEM رو از لیست User های تعریف شده برای پوشه حذف میکنه.

با تشکر از دوستمون.
موفق و پیروز باشید.

C:\Documents and Settings\Home>cacls C:\com6 /d SYSTEM
Are you sure (Y/N)?y
The filename, directory name, or volume label syntax is incorrect.

دوست عزیز من وقتی کد بالا رو در dos می نویسم با اشکال بالا مواجه می شم

AmirAmiri
یک شنبه 05 مهر 1388, 08:09 صبح
یه راه دیگه هم اینه که یه برنامه بنویسیم که یه فایل ایجاد کنه که تمام فضای خالی فلشو پر کنه اینطوری غیر ممکنه که ویروس خودشو تو فلش کپی کنه.:لبخند:واسه ایجاد این فایل هم یه دستوری توی cmd ویندوز هست که اسمش رو یادم نمیاد.:اشتباه:

اگه اشتباه نکنم برای ساختن یک فایل که حجم درایو رو بگیره میتونین از دستورات fsutil استفاده کنین.

fsutil file createnew PathName length

به جای PathName آدرس و نام فایلتون رو وارد کنین و به جای Length هم فضای خالی درایو رو بزنین تا یک فایل با اندازه فضای خالیه درایوتون درست کنه اونم کمتر از چند ثانیه.

AmirAmiri
یک شنبه 05 مهر 1388, 08:12 صبح
فکر کنم حیلی بهتر باشه که یک تاپیک در مورد تمام دستورات داس درست کنم که همه بتونن از استفاده کنن.
داس خیلی دستور داره که مفیده و کمتر کسی از اونا خبر داره.
اگه دوستان موافق هستن نظرشون رو اعلام کنن (ببینم چند نفر لازم دارن).

soheilbehro
یک شنبه 05 مهر 1388, 08:46 صبح
فکر کنم حیلی بهتر باشه که یک تاپیک در مورد تمام دستورات داس درست کنم که همه بتونن از استفاده کنن.
داس خیلی دستور داره که مفیده و کمتر کسی از اونا خبر داره.
اگه دوستان موافق هستن نظرشون رو اعلام کنن (ببینم چند نفر لازم دارن).
دوست عزیز می تونی به اون مشکل قبلی من در تاپیک جواب بدی در مورد همونی که خودت گذاشتی.
در ضمن دستورات داس رو هم حتما بگو خیلی خوبه وچگونه می تونیم ما اون دستئرات رو در vb استفاده کنیم
ممنون

alih110
یک شنبه 05 مهر 1388, 14:33 عصر
دوستان سورس ارتباط با داس . البته قبلا هم گذاشته بودم .

sina32
سه شنبه 07 مهر 1388, 10:03 صبح
[DOWNLOAD]
این پوشه های غیر مجاز را نمی شه با ویندوز ساخت:
سه تا راه داره که یکیش عملیه:
1.ساخت پوشه ها با موبایل وکپی اون به فلش.
2.فشرده کردن چند فایل همراه با پوشه به وسیله
وین رار و تغییر نام دادن پوشه ها.

3.ساخت همه این پوشه ها سیستم عاملی غیر از ویندوز
مانند لینوکس.
که راه حل سوم بهتر است.

ضمنا اگه کسي برنامه هاي جديد فارسي با حجم مناسب مي خواد
به اين وبلاگ يه سر بزنه: pcdownload.bloghaa.com (http://pcdownload.bloghaa.com/)
این وبلاگ هم جالبه: astara.bloghaa.com (http://astara.bloghaa.com/)

چرا حالا اینقدر می پیچونین؟ و سختش میکنین؟
از طریق همون داس هم میشه فایل با نام غیر مجاز ساخت.
درضمن یه آنتی ویروس جالب هم هست (که البته با آنتی ویروس های دیگه فرق میکنه، و باید از اون به عنوان مکمل آنتی ویروس اصلی تون استفاده کنین) که قابلیت های جالبی داره یکیش همینه که مربوط به قسمت SafeGuard اون میشه. :متفکر:
الآن چون سازندش داره نسخه جدیدشو میده صبر میکنم ورژن جدیدش اومد معرفیش میکنم. :چشمک:

mbf5923
شنبه 15 اسفند 1388, 12:13 عصر
سلا دوستان
برای ساخت پوشه غیر مجاز دستور زیر رئ داخل CMD benevisid

md \\.\c:\con

(http://www.parsprogrammer.ir)