PDA

View Full Version : لطفا درمورد این نرم افزار پیشنهاد قیمت بدهید

ali_autumnal
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 11:05 صبح
با سلام و عرض خسته نباشید.
یه نرم افزاری برای شرکت ... نوشته شده که میخوان لیست حقوق رد کنند. البته کار اصلی این نرم افزار این است که تهیه فایل با فرمت مورد درخواست کلیه بانک ها و ثبت اطلاعات بانکی کلیه پرسنل و ایجاد آن فایل و ذخیره فایل

مشخصات یا امکانات:
1- ثبت اطلاعات کلیه پرسنل
2- ثبت اطلاعات بانکی کلیه پرسنل با امکان داشتن چندین حساب بانکی
3- ثبت مشخصات کلیه مشتریان
4- ثبت اطلاعات کلیه بانک ها
5- گزارش گیری
6- امکان تعریف چندین کاربر
7- ایجاد لیست های حقوق
8- تهیه فایل با فرمت خواسته شده
9- تهیه فایل پشتبان
10- کپی گیری از اطلاعات ذخیره شده و استفاده از آن در زمان اجرا

قابلیت ها:
1- بعداز ثبت کلیه مشخصات پرسنل و بانک ها و مشتریان، در فرم های دیگر بجز اینها هرموقع که کاربر نیاز به اطلاعات مشخصات ثبت شده (از قبیل :کد یا نام بانک شعبه نام و نام خانوادگی و...) داشته باشد فقط با یک کلیک مشخصات انتخاب شده و در فرم نمایش داده میشود.
تا حد امکان از تایپ اطلاعات بصورت دستی جلوگیری شده و کاربر فقط انتخاب می کند.
2- امکان جستجو براساس کلیه اطلاعات ثبت شده (نام، نام خانوادگی، کدپرسنلی، کد بانک، نام شعبه، تاریخ ووووو)
3- محیط زیبا
4- کارکردن با نرم افزار ساده
5- تا حد امکان تلاش شده اطلاعات اضافی ذخیره نشود
6- تا حد امکان از ظرفیت رکوردهای ثبت شده در دیتابیس کاسته شده

زبان برنامه نویسی و دیتا بیس:
#C و SQL server 2005

مهران موسوی
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 22:23 عصر
2.5 تا 3 قیمت بدی نیست . ولی اگه مشتریت درست حسابی هست باز بالاتر هم میتونی بیای . در ضمن قیمت کاملا به تجربه و کارای قبلی شما بستگی داره و میتونه تاثیر مستقیم بزاره

یا حق ...

ali_autumnal
پنج شنبه 26 شهریور 1388, 20:53 عصر
2.5 تا 3 قیمت بدی نیست . ولی اگه مشتریت درست حسابی هست باز بالاتر هم میتونی بیای . در ضمن قیمت کاملا به تجربه و کارای قبلی شما بستگی داره و میتونه تاثیر مستقیم بزاره

و اگه بخوام نرم افزار رو به شرکت ها دیگه هم بفروشم آیا قیمت شکسته میشه؟
یعنی همین نسخه رو به شرکت های دیگه هم بدم.

manvaputra
جمعه 27 شهریور 1388, 05:17 صبح
و اگه بخوام نرم افزار رو به شرکت ها دیگه هم بفروشم آیا قیمت شکسته میشه؟
یعنی همین نسخه رو به شرکت های دیگه هم بدم.

الزاما اين كار باعث افت قيمت نميشه ولي شما گفتيد كه براي شركت خاصي نوشتيد ممكنه منع قانوني براي فروشش به جاي ديگه داشته باشيد!

hamidinejad
جمعه 27 شهریور 1388, 18:31 عصر
این نرم افزار 2 میلیون بیشتر ارزش نداره با یک سال پشتیبانی!

امروزه بازار خیلی متنوع شده و خیلی ها قیمت رو میشکنن من خودم دیدم بعضی ها همینو با 500 - 600 تومن هم مینویسند!!

تنها ارایه نرم افزار ارزش داره بلکه پشتیبانی موثر اون هم میتونه برای شما درآمد زا باشه!

مهران موسوی
یک شنبه 29 شهریور 1388, 16:13 عصر
این نرم افزار 2 میلیون بیشتر ارزش نداره با یک سال پشتیبانی!

امروزه بازار خیلی متنوع شده و خیلی ها قیمت رو میشکنن من خودم دیدم بعضی ها همینو با 500 - 600 تومن هم مینویسند!!

تنها ارایه نرم افزار ارزش داره بلکه پشتیبانی موثر اون هم میتونه برای شما درآمد زا باشه!

یک سری برنامه نویسا هستن که توی هنرستان یا با خوندن 2 تا کتاب کد نوشتن یاد گرفتن و میان یک سری کارای کوچیک و محدود رو با قیمت کم انجام میدن تا بتونن پیش اینو اون بگن که ما برنامه نویس هستیم !!!

ولی این افراد توی کارای بزرگ و پیاده سازی سامانه های تجاری و صنعتی که نیازمند دانش بالا در زمینه ی طراحی فاز های مختلف سیستم هست ضعف شدیدی دارن .

من حاظرم قصم بخورم 90٪ برنامه نویسای ایران حتی نمیدونن متودولوژی های پیاده سازی سیستم یعنی چی . شاید یه چیز دستو پا شکسته راجع بهش شنیده باشن ولی هیچ وقت عملا پیاده سازی یک سامانه ی گسترده رو تجربه نکردن . یا خیلی ها اصلا نمیدونن برنامه نویسی لایه ای یعنی چی . اکثر اونا هم که میدونن نمیتونن به درستی پیاده سازیش کنن و با یک اشتباه در پیاده سازی کل معماری لایه ای رو زیر سوال میبرن !!!

خب معلومه که این افراد زیر قیمت بازار کار میکنن و حاظرند فقط پول کد نوشتن و Copy & Paste کردن رو بگیرن ...

این موضوع باعث نمیشه که کار ماها بره زیر سوال و ارزش کار ما هم بیاد پایین . میشه !!!؟؟

MIDOSE
یک شنبه 29 شهریور 1388, 17:36 عصر
یک سری برنامه نویسا هستن که توی هنرستان یا با خوندن 2 تا کتاب کد نوشتن یاد گرفتن و میان یک سری کارای کوچیک و محدود رو با قیمت کم انجام میدن تا بتونن پیش اینو اون بگن که ما برنامه نویس هستیم !!!
منظورت که همه نیست؟
رقابت یعنی این و ربطی به صحبت ها نداره.

من حاظرم قصم بخورم
این کارت زیاد فرقی با خود قسم خوردن نداره

٪ برنامه نویسای ایران حتی نمیدونن متودولوژی های پیاده سازی سیستم یعنی چی
خودت داری می گی برنامه نویس، نه مهندس نرم افزار.

ولی این افراد توی کارای بزرگ و پیاده سازی سامانه های تجاری و صنعتی که نیازمند دانش بالا در زمینه ی طراحی فاز های مختلف سیستم هست ضعف شدیدی دارن .
خوب این افراد در اون ضمینه ها فعالیت نمی کنند به همین راحتی(یعنی راهشون نمی دن)

این موضوع باعث نمیشه که کار ماها بره زیر سوال و ارزش کار ما هم بیاد پایین . میشه !!!؟؟
تو این مسئله که شکی نیست، یه چیز را بدون مردم به خوبی تفاوت خوب و بد را متوجه می شند(حالا هر چی تبلیغات صورت بگیره).

اگه ادم بدونه حیطه ی کاریش کجاست و ازش شناخت داشته باشه این قدر مثل شما حرص نمی خوره:چشمک:چون خود بازار مرز شخصی که واقعن حالیشه و کسی که درک واقعی نداره را مشخص می کنه.(البته بعضی مواقع استثنائ وجود داره).

موفق باشید

مهران موسوی
دوشنبه 30 شهریور 1388, 01:55 صبح
منظورت که همه نیست؟
رقابت یعنی این و ربطی به صحبت ها نداره.

نه دوست عزیز منظورم همه نیست . منظورم اکثریت هست .

این کارت زیاد فرقی با خود قسم خوردن نداره

اشتباه چاپی بود !! زیاد غیر عادی نیست . تند تایپ کردن و عدم بازبینی نوشته هایی که تایپ کردم بعضی وقتا باعث به وجود اومدن این مشکلات میشه :لبخندساده:

خودت داری می گی برنامه نویس، نه مهندس نرم افزار.

حتی برای یک برنامه نویس هم لازمه که از متودولوژی های پیاده سازی نرم افزار سر در بیاره چون قراره بر اساس طرح ارائه شده سیستم رو پیاده سازی کنه .

خوب این افراد در اون ضمینه ها فعالیت نمی کنند به همین راحتی(یعنی راهشون نمی دن)

چرا بعضی ها که اراده ی قوی دارن بعد از شب بیداری های زیاد و مطالعه ی مستندات و کتابهای 1000 صفحه ای میتونن پا به این عرصه بزارن !!!

hamidinejad
دوشنبه 30 شهریور 1388, 10:19 صبح
دوست عزيز من قبول دارم كه بيشتر كساني كه برنامه نويس هستند با متدولوژي آشنايي كمي دارند اما اونهايي كه مهندسي نرم افزار خوندن بعضي هاشون بي سواد و به روز نيستند متاسفانه در دانشگاههاي ما مهندسي نرم افزار درست و حسابي درس نمي دهند

baradar
یک شنبه 19 مهر 1388, 18:50 عصر
لطفا چند تا شات از نرم افزارتون رو بذارید تا بهتر بشه قیمت گذاشت