PDA

View Full Version : کامپايل و استفاده از يک برنامه Open Source بنام xerces-c

rabinhood_tehran
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 11:43 صبح
سلام و عرض ادب
من در حال کار بر روی يک نرم افزار هستم.تو اين نرم افزار از يک برنامه Open-source داره استفاده ميشه بنام xerces . من دارم توی يه IDE بنام eclipse کد ميزنم . (کدی هم که ميزنم روی يک Open-Source ديگه است) حالا وقتی ميام کامپايل کنم روی Header فايل های xerces به من خطا ميده در حاليکه من اصلا xerces را تغيير ندادم و با Makefile هم کامپايل ميشه.کجای کارم غلط هست !!

rabinhood_tehran
پنج شنبه 26 شهریور 1388, 17:15 عصر
فقط تشکر کردی !!!!!!!!!!!!!

حامد مصافی
شنبه 28 شهریور 1388, 19:07 عصر
متن خطا را ذکر کنید.

rabinhood_tehran
شنبه 28 شهریور 1388, 21:08 عصر
khata ha kheili ajibe !! maslan : ghable namespace ha khata mide mige "error before token {"ke in aslan dorost nist !!!

حامد مصافی
سه شنبه 31 شهریور 1388, 09:54 صبح
ممکن است پروژه شما c باشد در حالی که فایل سرآیند با استاندارد های c++ نوشته شده است؟؟؟

rabinhood_tehran
چهارشنبه 01 مهر 1388, 15:05 عصر
areeeeeeeeeee!!! eival !!! che konam ta dorost she !! bazi jaha ham file C ro include karde to ye cpp ya c ya hpp !!!

rabinhood_tehran
چهارشنبه 01 مهر 1388, 15:11 عصر
rasti !!! man file haye c ro tabdil kardam be .cpp chon template dashtan. kare dorostie ? rahe hal dorost chie ? thanks

حامد مصافی
پنج شنبه 02 مهر 1388, 09:45 صبح
فایل c را می توانید به cpp تبدیل کنید؛ البته بعضی موارد نیاز به کمی جابجایی دارد که البته قابل رفع است. اما بلعکس، نه!

rabinhood_tehran
شنبه 04 مهر 1388, 14:30 عصر
اين مساله ای که شما ميفرماييد را تست خواهم کرد.الان اينطوری تو ذهنم است که فايلهای hpp هم دارای اشکال است. راستش من فقط Header فايلها را لازم دارم. ميشه يه مقداری فنی تر بفرماييد . مثلا آيا اشکال از نوع کامپايلر است ؟ ايا Environment variable ها يی بايد تعريف کنم ؟ يا .... البته يه مقدار از روش شما رو استفاده کردم ولی نميخوام دست به پروژه بزنم و حتي اسم يک فايل رم تغيير بدم . مگر نه اين است که کسانی که اينو نوشتن , کامپايلشم کردن !! چطوری کامپايلش کردن !!؟

حامد مصافی
یک شنبه 05 مهر 1388, 09:57 صبح
توضیح فنی تر اینکه اگر فایل های سرآیند شما C++ است شما هم با C++ کد بزنید؛ و اگر C است شما هم کد C بنویسید :)