PDA

View Full Version : مشکل در استفاده از کامپوننت

دانش آموز
جمعه 27 شهریور 1388, 00:48 صبح
سلام دوستان من کامپوننت مورد نظر خودمو(فایل dll) با استفاده از choos item به tool box اضافه می کنم وتو محیط طراحی اونو به سایت درگ می کنم ولی هنگام لود شدن صفحه کامپوننت داخل یک کادری نمایش داده میشه که تو کادر نوشته لایسنس.
می خواهم بپرسم همینجوری کامپوننت به سایت اضافه میشه یا باید کار دیگه ای کرد.خواهش می کنم راهنمایی کنید.

karim orooji
جمعه 27 شهریور 1388, 01:09 صبح
سلام دوست عزیز
درست بهمین صورت add میشه
اگر عکس یا برنامه بدی بهتر میشه راهنمایی کرد

hamid1988
جمعه 27 شهریور 1388, 01:32 صبح
لود شدن صفحه کامپوننت داخل یک کادری نمایش داده میشه که تو کادر نوشته لایسنس.

کامپوننتی که استفاده می کنید، نسخه ی Trial هست یعنی نمی تونید تو پروژتون ازش استفاده کنین مگر اینکه بخرینش!

rayhaneh
جمعه 27 شهریور 1388, 11:14 صبح
یه چیزی بپرسم ؟؟:لبخند:
من یه مدته دارم بال بال میزنم تا بفهمم که چه طوری میشه یک کامپوننت مثل کامپوننت shockwaveflash رو به toolbox وب سایت اضافه کنم. آخه تو پروژه میشه آما چه جوری رونو به داخل وب سایت انتقال بدم. امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید.

karim orooji
جمعه 27 شهریور 1388, 11:17 صبح
سلام دوست عزیز
بهتره اول کامپوننت رو در شاخه bin پروژه کپی کنید بعد در برنامه استفاده کنید

hamid1988
جمعه 27 شهریور 1388, 12:27 عصر
من یه مدته دارم بال بال میزنم تا بفهمم که چه طوری میشه یک کامپوننت مثل کامپوننت shockwaveflash رو به toolbox وب سایت اضافه کنم. آخه تو پروژه میشه آما چه جوری رونو به داخل وب سایت انتقال بدم. امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید.
با راست کلیک در ToolBox و انتخاب Chose Item میتونید کامپوننت مورد نظر رو به ToolBox اضافه کنید، وقتی کامپوننت را از ToolBox کشیده و به پروژه اضافه می کنید خودش به پوشه ی Bin پروژه اضافه میشه، لازم نیست شما کاری انجام بدید!

rayhaneh
جمعه 27 شهریور 1388, 12:32 عصر
با راست کلیک در ToolBox و انتخاب Chose Item میتونید کامپوننت مورد نظر رو به ToolBox اضافه کنید، وقتی کامپوننت را از ToolBox کشیده و به پروژه اضافه می کنید خودش به پوشه ی Bin پروژه اضافه میشه، لازم نیست شما کاری انجام بدید!

ممنون از توضیحتون
میدونید مشکل من چیه؟ من تو پروژه دانشگام یک سایت طراحی کردم که اصلا توی اون از قسمت پروژه (منظورم همان پروژه ایه که از طریق file/new project ایجاد میشه ) استفاده نکردم و همیشه این برام جای سوال بوده که این قسمت برای چیه. می شه راهنمایی کنید.

hamid1988
جمعه 27 شهریور 1388, 15:29 عصر
من تو پروژه دانشگام یک سایت طراحی کردم که اصلا توی اون از قسمت پروژه (منظورم همان پروژه ایه که از طریق file/new project ایجاد میشه ) استفاده نکردم و همیشه این برام جای سوال بوده که این قسمت برای چیه. می شه راهنمایی کنید.
قسمت File>New Project اکثر Template هایی را که با استفاده از VS می تونید بنویسید شامل میشه، مثلاَ برنامه نویسی ویندوز، پلاگین برای آفیس، وب سرویس، وبسایت، و...
برای نوشتن وبسایت File>New Website رو انتخاب کنید!