PDA

View Full Version : سوال: آیا کامپیوتر مقصد نیاز به نصب کریستال ریپورت دارد ؟

mdssoft
جمعه 27 شهریور 1388, 23:58 عصر
با سلام.
من در پروژه Win App ام از کریستال ریپورت استفاده کردم.
می خواستم بدونم جایی که فایل exe برنامه من می خواد اجرا شه باید کریستال ریپورت نصب باشه یا همون .Net Framework کافیه ؟
اگر نیاز به نصب کریستال ریپورت هست ! چی رو باید رو کامپیوتر مقصد نصب کنم ؟ از کجا برنامه نصب رو پیدا کنم ؟
من تو کریستال ریپورت خیلی مبتدی هستم ، ممنون میشم راهنماییم کنید !

atryad
شنبه 28 شهریور 1388, 00:11 صبح
با سلام.
من در پروژه Win App ام از کریستال ریپورت استفاده کردم.
می خواستم بدونم جایی که فایل exe برنامه من می خواد اجرا شه باید کریستال ریپورت نصب باشه یا همون .Net Framework کافیه ؟
اگر نیاز به نصب کریستال ریپورت هست ! چی رو باید رو کامپیوتر مقصد نصب کنم ؟ از کجا برنامه نصب رو پیدا کنم ؟
من تو کریستال ریپورت خیلی مبتدی هستم ، ممنون میشم راهنماییم کنید !
سلام
دوست عزیز اگه در هنگام ساخت setup برنامه افزودنیهای لازم برای نصب برنامه رو اضافه کنبد برنامه به طور اتوماتیک ابزارهای لازم مانند netF,crystal,sql,wininstallerو .. رو نصب میکند
به بخش Setup و Deployment (http://barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=145)
مراجعه کنید
با تشکر

mdssoft
شنبه 28 شهریور 1388, 00:26 صبح
ممنون از شما ، من این عکسی که شما محبت کردید گذاشتید رو از کجا می تونم بیارم ؟

parsa20
شنبه 28 شهریور 1388, 03:32 صبح
شما باید اول یک پروژه جدید بسازی اما این پروژه را باید از منوی new-project بسازی و پروژت هم باید از نوع setup باشه
وقتی ساختی یک صفحهای باز میشه که باید توی فولدر aplication فایل exe و فایل mdf را کپی کنی و برای ساختنش باید اونا بیلد کنی و از توی قسمت فولدر پروژت میتونی ببینی
این عکس را هم روی پروژه setup کلیک راست میکنی - peropertis و در صفحه ای که باز شد پایین صفحه ...prerequis

k_m
شنبه 28 شهریور 1388, 03:38 صبح
با سلام
بله نیاز هست .
در صورتی که با کریستال ریپورت ویزال استدیو کار می کنید به آدرس زیر از کامپیوتر خود بروید:
C:\Program Files\Microsoft SDKs\Windows\v6.0A\Bootstrapper\Packages
یک پوشه به نام CrystalReports 12.0 وجود دارد . برای دیدن گزارشات در سیستم مقصد نصب این فایل کافی است.

mdssoft
شنبه 28 شهریور 1388, 05:25 صبح
با سلام
بله نیاز هست .
در صورتی که با کریستال ریپورت ویزال استدیو کار می کنید به آدرس زیر از کامپیوتر خود بروید:
C:\Program Files\Microsoft SDKs\Windows\v6.0A\Bootstrapper\Packages
یک پوشه به نام CrystalReports 12.0 وجود دارد . برای دیدن گزارشات در سیستم مقصد نصب این فایل کافی است.
من ویندوزم ویستا هست ، تو فولدری که گفتید رفتم ، اما فولدری به نام CrystalReports 12.0 نبود.
من از VS2008 SP1 استفاده می کنم

saed2006
شنبه 28 شهریور 1388, 10:05 صبح
بهترین کار سپردن نصب اون به برنامه های ستاپ ساز است

mdssoft
شنبه 28 شهریور 1388, 10:16 صبح
بهترین کار سپردن نصب اون به برنامه های ستاپ ساز است
برای این کار چی کار باید کرد ؟