PDA

View Full Version : درباره ksdev flash engine

iamehsan56
شنبه 28 شهریور 1388, 12:11 عصر
سلام
من از 1.08 ksdev flash engine برای استفاده از فایلهای flash استفاده می کردم که امکانات خوبی داشت . اما تا delphi 2007 رو بیشتر پشتیبانی نمی کنه .
کسی چیزی شبیه این واسه delphi 2009 سراغ نداره .
و یه سوال دیگه این که نمی شه هیچ جوری کامپوننتی رو که واسه delphi 2007 هست رو به delphi 2009 وارد کرد ؟ می شه اینو یک کم توضیح هم بدین
ممنون

vcldeveloper
شنبه 28 شهریور 1388, 17:40 عصر
نمی شه هیچ جوری کامپوننتی رو که واسه delphi 2007 هست رو به delphi 2009 وارد کرد ؟ می شه اینو یک کم توضیح هم بدین
اگر سورس کامپوننت رو ندارید، نه نمیشه.
اگر سورس کامپوننت را دارید، و کامپوننت با یونیکد مشکل نداره، راحت به دلفی 2009 تبدیل میشه. اگر با یونیکد مشکل داره، باید کدش تغییر داده بشه.

iamehsan56
یک شنبه 29 شهریور 1388, 07:38 صبح
می شه یک کم توضیح بدین چطور . من source ش رو دارم . باید چه کار بکنم
منظورم اینه که چطور بفهمم که با unicode مشکل داره و اگه داره چطور باید تغییرش بدم
ممنون می شم بیشتر راهنمایی کنید

vcldeveloper
دوشنبه 30 شهریور 1388, 00:55 صبح
منظورم اینه که چطور بفهمم که با unicode مشکل داره و اگه داره چطور باید تغییرش بدم
بحث در این مورد بسیار طولانی هست، و به یکی دو نکته محدود نمیشه. شما می تونید به کتاب Delphi 2009 Hand book مراجعه کنید، و فصل های مربوط به تبدیل کدهای قدیمی به کدهای با پشتیبانی از یونیکد را مطالعه کنید.

iamehsan56
سه شنبه 31 شهریور 1388, 08:00 صبح
من کامپوننت skin pack رو دارم و می خوام تو 2009 لودش کنم . وقتی فایل با پسوند bdsproj رو لود می کنم و install رو می زنم این error رو می ده . این یعنی چی
کمک لطفا

http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=37303&stc=1&d=1253595352

iamehsan56
سه شنبه 31 شهریور 1388, 08:12 صبح
خوب فهمیدم چی شد . ظاهرا vcljpg عوض شده و جاش باید از vclimg استفاده کرد .من این کارو کردم و این error رفع شد . اما حالا بریم ببینیم می تونیم بقیه اش رو درست کنیم یا نه چون بازم error داره . من سعی می کنم این رو تکمیل کنم و روش رسیدن بهش رو اینجا بذارم . خواهش می کنم استادان عزیر یاری کنن .
ممنون

iamehsan56
سه شنبه 31 شهریور 1388, 11:04 صبح
بقیه مشکلات غریب به اتفاق به خاطر رشته هاست
من یه مشکل دارم . ببینید نظرتون چیه

TMsgDlgBtn = (mbYes, mbNo, mbOK, mbCancel, mbAbort, mbRetry, mbIgnore,
mbAll, mbNoToAll, mbYesToAll, mbHelp, mbClose);
TMsgDlgButtons = set of TMsgDlgBtn;

var
ButtonNames: array[0..10] of string = (
'Yes', 'No', 'OK', 'Cancel', 'Abort', 'Retry', 'Ignore', 'All', 'NoToAll',
'YesToAll', 'Help');

یه همچین تعریفی توش هست
و یه تعریف این شکلی
b:TMsgDlgButtons;
و تو code اومده اینطوری استفاده کرده
Name := ButtonNames[B];
و از همین خط ارور می گیره که :
Incompatible types: 'Integer' and 'TMsgDlgBtn'

من به نظرم رسید که یه جوری index مربوط به B رو پیدا کنم . اما نمی دونم از چه دستوری استفاده کنم
لطفا کمک

hadisalahi2
دوشنبه 06 مهر 1388, 16:33 عصر
من هم همین مشکل رو با Falsh Engin دارم.
بهتره از کامپوننت زیر استفاده کنی.
مثل Falsh Engin نیست ولی بازهم خیلی کار راه انداز و استفاده از اون راحته