PDA

View Full Version : سوال: تجمعي فيلدها

nader200912
شنبه 28 شهریور 1388, 16:30 عصر
:گریه:با سلام
من يه بانك اطلاعاتي درست كردم كه مربوط به صورت وضعيت پيمانكاران يك شركته ولي در بخشي از آن دچار مشكل شدم،مسئله رو با مثال براتون نشون مي دم
شماره صورت وضعيت -----مبلغ----- مانده صورت وضعيت قبل(اتوماتيك بايد پر شود)
1 --------------------------------5--------------------- 0
2-------------------------------- 7--------------------- 5
3-------------------------------- 5--------------------- 12
همانطوري كه مي بينيد تجمعي صورت وضعيت قبلي در بخش مانده صورت وضعيت قبل نشان داده شده لطفا مرا راهنمايي كنيد كه چگونه و از چه روشي بايد ستون مانده صورت وضعيت قبل را ايجاد كنم

مهدی قربانی
یک شنبه 29 شهریور 1388, 00:11 صبح
سلام
دوست عزیز طبق قوانین قبل از ایجاد تاپیک حتماً جستجو کنید این سئوال شما چند مورد در این تالار مطرح و پاسخ داده شده ، ضمناً یک بار کامل قوانین رو مطالعه کنید
برای جستجو می تونید از ابزار جستجوی سایت و یا گوگل سرچ بالای صفحات بهره بگیرید .

nader200912
شنبه 04 مهر 1388, 22:17 عصر
سلام
دوست عزیز طبق قوانین قبل از ایجاد تاپیک حتماً جستجو کنید این سئوال شما چند مورد در این تالار مطرح و پاسخ داده شده ، ضمناً یک بار کامل قوانین رو مطالعه کنید
برای جستجو می تونید از ابزار جستجوی سایت و یا گوگل سرچ بالای صفحات بهره بگیرید .

با تشکر از راهنماییاتون ولی خداییش ایندفه کلی سرچ کردم ولی نمونه پیدا نکردم
یه نمونه هایی بود ولی در گزارش اجرا می شود من میخوام در فرم یا کوئری اجرا بشه
خواهشن بیاو یه نمونه خوب واسم بزار

مهدی قربانی
یک شنبه 05 مهر 1388, 09:00 صبح
سلام
اين تاپيك رو ديديد ؟
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=167768&highlight=%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D9%83%D8% A7%D8%B1

nader200912
دوشنبه 06 مهر 1388, 20:35 عصر
شرمنده مهدی جان تاپیک و قبلا دیدم
با کمال شرمندگی :خجالت:فایلو واستون گذاشتم لطفا یه نگاهی بندازید ببینید اروری که می ده از چیه نمونه ای که انتظار دارم رو در TABEL.NEMONE گذاشتم
لطف کنید یه نگاهی بندازید
در ضمن در صورت اصلاح میشه بفرمایید که باتون فوق در کوئری هم جواب میده یا نه:تشویق: