PDA

View Full Version : سوال: بارگذاری قسمتهای فرعی صفحه وب با Ajax

mehdi_vatan
یک شنبه 29 شهریور 1388, 07:28 صبح
میخواهم بعد از ینکه قسمتهای اصلی صفحه وب بارگذاری شد قسمت های فرعی را با نمایش یک progressBar بارگذاری کنم .
مثل سایت(www.ghassedakshop.com (http://www.ghassedakshop.com/))

من میخواهم این کار را با کتابخانه جاوا اسکریپت ASP.NET ajax انجام بدهم و اینکه از کدام توابع این کتابخانه باید استفاده کنم در چه رویدادی این کار را انجام بدهم.و می خواهم فقط در postback همزمان این اتفاق بیفتد و نه در postback های غیرهمزمان دیگر صفحه.

ممنون میشوم اگر به من کمک کنید.

explod_javad
یک شنبه 29 شهریور 1388, 12:59 عصر
دوست من ، این سایت با PhP نوشته شده.
ولی موضوع خوبی برای بحث هست.امیدوارم ، از توستان کسی بتونه توضیحی در مورد این روش ارائه کنه .

Behrouz_Rad
یک شنبه 29 شهریور 1388, 13:40 عصر
یک هندلر ashx بسازید که AJAX آی دی متناظر با آبجکتی که قرار هست لود بشه رو به این هندلر پاس میده. ashx آی دی رو می گیره، درخواست رو پردازش و نتیجه رو که می تونه متن ساده یا ادغامی با کدهای HTML باشه برگشت میده. در سمت کلاینت، جاوا اسکریپت نتیجه ی دریافتی رو در جای مناسب قرار میده.

موفق باشید.

explod_javad
یک شنبه 29 شهریور 1388, 21:26 عصر
یک هندلر ashx بسازید که AJAX آی دی متناظر با آبجکتی که قرار هست لود بشه رو به این هندلر پاس میده. ashx آی دی رو می گیره، درخواست رو پردازش و نتیجه رو که می تونه متن ساده یا ادغامی با کدهای HTML باشه برگشت میده. در سمت کلاینت، جاوا اسکریپت نتیجه ی دریافتی رو در جای مناسب قرار میده.

موفق باشید.

آقا بهروز ، لطفا کلمه کلیدی یا هر چیزی که بتونی در جستجو توی گوگل برای بدست اوردن مطالب و یا نمونه کد به ما کمک کنه معرفی کنید.

Behrouz_Rad
یک شنبه 29 شهریور 1388, 21:38 عصر
http://www.codeproject.com/KB/ajax/DelayedContentLoading.aspx

مثال بدی نیست. میشه بهترش کرد.

ehsan2007
یک شنبه 29 شهریور 1388, 23:27 عصر
ضميمه رو ببين همينه كه استاد راد گفتن