PDA

View Full Version : خبر: برنامه ای برای کار بانک اطلاعاتی

ali.hojjati
دوشنبه 30 شهریور 1388, 00:00 صبح
این پست در تاریخ 1389/6/14 ویرایش شده

با سلام خدمت برنامه نوییسان سایت. من این برنامه ساده رو برای راحت تر شدن کار کردن با دیتا بیس ها برای خودم نوشته بودم که گفتم اگه ایجا هم بزارم خالی از لطف نیست. البته این نسخه فقط تولید کننده کد ثبت اطلاعات ساده در بانک اکسس هست که در نسخه ی دومی که دارم می نویسم همه ی جوانب رو در نظر گرفتم و سعی کردن کامل باشه. گمان می کنم یه همچین برنامه ای در این زمینه وجو نداشته باشه منظورم برای اکسس یا لااقل من ندیدم.

در نسخه دوم تمام این ها آبجک گرا بوده و می بایست توسط موشواره انتخاب شود. یعنی حتی ورودی فیلد ها را با استفاده از آبجکت هایی که در فرم طراحی کردید انتخاب می کنید. تا چند روز دیگر یک فایل تصویری از کارنسخه ی دوم میگذارم تا نظرتون رو بدونم. قصد دارم یک نسخه ی محدود ولی کامل را در اختیار برنامه نویسان سایت بگذارم تا اون ها هم برای انجام کار های ابتکاری تشویق شن.

نسخه سوم برنامه آماده دريافت هست. مي توني از اينجا (http://hojjati.persiangig.com/files/CodeHelp3.65.rar) دريافتش کنيد. نظر يادتون نره.
رمز عبور: 123

با تشکر
نظر یادتون نره
یاعلی

fazelm
چهارشنبه 01 مهر 1388, 22:22 عصر
یکم درباره کارکرد برنامه تون توضیح بدید من که چیزی متوجه نشدم

mohammad_king62
پنج شنبه 02 مهر 1388, 11:13 صبح
سلام دوست عزیز
از کاری که انجام دادی ممنونم . من کارت رو دیدم جالب بود
و اونطور که از عکس نسخه دوم که گذاشتی فهمیدم کار بعدیت
هم کاملتر وهم کاربردی تر .در هر صورت امیدوارم که تو کارت موفق
باشی.

FirstLine
شنبه 04 مهر 1388, 16:48 عصر
با سلام
برنامه خوب و جالب است البته فکر میکنم که نسخه دوم کارآمدتر باشد.
امیدوارم در نسخه دوم امکانات تولید فرم ها را نیز داشته باشد
با تشکر

viper2009
شنبه 04 مهر 1388, 17:03 عصر
آقا سورسش رو هم ضمیمه کنید.

mohammad_king62
دوشنبه 06 مهر 1388, 13:04 عصر
کارت عالی بود ممنون امیدوارم که نسخه نهایی و کامل برنامت رو زودتر آماده کنی

saadi2
دوشنبه 06 مهر 1388, 17:08 عصر
خیلی دلم میخواد بدونم با چه شیوه ا ی کار کردی آخه با اکسس کار نکردم زیاد

کارت خوبه ادامه بده

hero4000
سه شنبه 07 مهر 1388, 14:53 عصر
سلام دوست عزيز
من برنامه ات رو نگاه کردم واقعا خوب کار کرده اي
معلومه که تو هم مثل من با اين کد نويسي بانکها زياد ميونه خوبي نداشتي
من در يک پروژه که البته با اين تفاوت دارد به همين جاها رسيده ام اما يک مشکل اساسي دارم که اگر حل بشه خيلي کارم پيش ميره ميخواستم ببينم شما که اينقدر خلاقانه عمل کردي تا حالا تونستي نوع يک فيلد بانک اکسس رو هم با کدنويسي تغيير بدي ؟
اگه اين کار رو کردي بي زحمت کدش رو برام بذار که يک هفته بيشتره که دارم دنبالش ميگردم
در ضمن تو برنامت براي قسمت حذف راه بهتري نيست که از Parameters.Add استفاده نکني کدات خيلي ميشند حالا يک ذرش رو هم برنامه نويس بنويسه بهتره تا بخواد چند خط توي برنامش زيادتر بشه
باز هم ازت ممنونم

ali.hojjati
جمعه 10 مهر 1388, 13:05 عصر
سلام دوست عزيز

اگه اين کار رو کردي بي زحمت کدش رو برام بذار که يک هفته بيشتره که دارم دنبالش ميگردم
در ضمن تو برنامت براي قسمت حذف راه بهتري نيست که از Parameters.Add استفاده نکني کدات خيلي ميشند حالا يک ذرش رو هم برنامه نويس بنويسه بهتره تا بخواد چند خط توي برنامش زيادتر بشه

نظر دادن رو برای همین مواقع گذاشتن.
خوب نمونه کد بدین. من از کد بهتری استفاده کنم. من که بدم نمی یاد برنامم بهتر شه.
بازم ممنون.

ali.hojjati
جمعه 10 مهر 1388, 22:22 عصر
نسخه 2.1 برنامه با قابلیت ایجاد کد های بروزرسانی داده های متنی و عددی به برنامه اضافه شد. می تونید از پست اول دانلود کنید.
نظر یادتون نره.

ali.hojjati
شنبه 11 مهر 1388, 11:30 صبح
یعنی کسی در بارهاین برنامه هیچ نظری نداره؟

:عصبانی:

mohammad_king62
شنبه 11 مهر 1388, 12:08 عصر
سلام دوست عزیز
هر نسخه ای که می دی بهتر از قبل می شه ولی به نظرم توی قسمت جستجو ی برنامه
مشکل وجود داره به هر حال بی صبرانه منتظر نسخه پایانی هستم .امیدوارم موفق باشی

salam333
یک شنبه 12 مهر 1388, 07:06 صبح
برنامه خوبي است البته من نسخه قبلي را ديدم ولي وقتي كه كپي محتوي به برنامه اضافه ميشه خطا هاي جزيي دارد كه ميشه براحتي حذف كرد

ali.hojjati
شنبه 18 مهر 1388, 13:05 عصر
با عرض پوزش از وقفه ای که در نوشتن نسخه جدید پیش اومد. نسخه جدید 2.2 با قابلیت ایجاد کد سرچ و فیلتر در خدمت شما قرار می دهم که می تونید از اینجا (http://hojjati.persiangig.com/page1.html) دانلود کنید. دقت کنید نسخه 2.2 را دانلود کنید. نظر یادتون نره با تشکر.
یا علی

mohammad_king62
شنبه 18 مهر 1388, 14:40 عصر
با سلام خدمت دوست عزیز ali.hojjati
هر دفعه بهتر از دفعه قبل . معلومه که تمام نکات ریز و هم مد نظر قراردادی .
فکر می کنم سه قسمت دیگه مونده تا تکمیل بشه .امیدوارم بزودی نسخه کامل رو
درست کنی . موفق باشی .

ali.hojjati
سه شنبه 21 مهر 1388, 10:59 صبح
بابا کاری به آمار بازدید تاپیک ندارم. من از این دانلود شده ها رو میگم. یعنی هیچ کس نظری نداره, این برنامه ایرادی نداره. حتی کد هایی که تولید میشه ایراد ندارن. یکیکهتست می کنه لطف کنهمنت بگذاره این ایرادات رو این بنویسه تا من درستشون کنم. باز هم ممنون.

salam333
چهارشنبه 22 مهر 1388, 08:47 صبح
اگه كدي براي بانكهاي چندگانه باشه خيلي خوب ميشه

xxmohammad
چهارشنبه 22 مهر 1388, 13:14 عصر
دوست عزيز
خسته نباشي ، هنوز از برنامت استفاده نكردم .
با اين حال اگه دوستان ديگه كه استفاده كردن كم لطفي نكنن ،‌ آدم با انگيزه بيشتري كار مي كنه .

ali.hojjati
چهارشنبه 22 مهر 1388, 15:43 عصر
اگه كدي براي بانكهاي چندگانه باشه خيلي خوب ميشه
منظورتون از بانک های چند گانه چیه؟ شرمنده نفهمیدم.

ali.hojjati
یک شنبه 17 آبان 1388, 15:25 عصر
بچه هاي برنامه نويس، من الان خودم دارم با برنامه كار مي كنم. اين همه ايراد در ايجاد كد داره، از جمله غلط هاي املايي و غيره. لطف كنيد اگه نظر نميديد اشكال نداره ولي ايرادات برنامه رو بگيد تا من برنامه رو تكميل كنم. باز هم از تشكر. يا علي.

shahab2025
یک شنبه 17 آبان 1388, 20:25 عصر
سلام دوست عزیز
من تازه این برنامه رو گرفتم و یه سرکی بهش زدم خیلی باحال بود مخصوصاٌ واسه من که از نوشتن این کدها... :عصبانی++:

ولی یه مشکل دارم که زیاد با اکسس حال نمیکنم
میخواستم بدونم برنامه ات ورژن SQL نداره؟

اگه نداره بگو تا با همین بسازیم...:ناراحت:

ali.hojjati
دوشنبه 18 آبان 1388, 09:00 صبح
با سلام خدمت شما دوست عزیز. ببینید من اول باید این برنامه رو تکمیل کنم. تا اینجاش درست. ولی من هم مثل شما آدمم و ممکن تو نوشتن کد ها دچار اشتباه تایپی یا برنامه ای بشم. پس از شما تقاضا دارم هر جا که دیدید می تونه برنامه بهتر بشه به من اطلاع بدید تا از کشانی که این کد ها رو می فهمند از نوشتن کد های تکراری خلاص بشن. درسته مسلط بودن به کد ها خیلی خوبه ولی این چیزی که ارزش داره زمان هست. من تو فکر نوشتن یه ماشین تولید کد هستم. ماشین کدی که کد های معمول رو با سرعت بیشتری تحویل بده. هر کی موافقه نظر بده با تشکر

ali.hojjati
سه شنبه 01 دی 1388, 12:44 عصر
با سلام خدمت برنماه نویسان عزیز. من کار های مربوط به تکمیل کردن این برنامه را در اهمین تامه می دهم. می خواستم بدونم که آیا می شه با کد های ADO.Net اطلاعاتی که در یک دیتا گرید وجود داره رو ویرایش یا بروزرسانی کرد. لطف کنید جواب این سوال رو هرچه سریع تر بدید که من بتونم برنامه رو تکمیل کنم. باز هم تشکر از صبر شما.

saadi2
چهارشنبه 02 دی 1388, 00:00 صبح
با سلام خدمت برنماه نویسان عزیز. من کار های مربوط به تکمیل کردن این برنامه را در اهمین تامه می دهم. می خواستم بدونم که آیا می شه با کد های ADO.Net اطلاعاتی که در یک دیتا گرید وجود داره رو ویرایش یا بروزرسانی کرد. لطف کنید جواب این سوال رو هرچه سریع تر بدید که من بتونم برنامه رو تکمیل کنم. باز هم تشکر از صبر شما.

http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=808092&postcount=10

ali.hojjati
دوشنبه 03 خرداد 1389, 21:44 عصر
بازگشت دوباره
با سلام خدمت برنامه نویسان گرامی به دلیل کار در یک شرکت مشاور سرم خیلی شلوغ شده. ولی با این حال در حال نوشتن نشخه سوم برنامه هستم که تا حد امکان کامل جامع و کافی هست. برای همین کار دارم یک فلش از محیطش آماده می کنم. اگه دلتون خواست هر پیشنهادی در مورد بهتر شدن برنامه نسبت به نسخه قبل دارید برام بفرستید. من منتظر نظراتتون هستم. مطمئن باشید با دیدن نسخه سوم متحیر خواهید شد.

با تشکر
یا علی

ali.hojjati
یک شنبه 14 شهریور 1389, 09:38 صبح
نسخه سوم برنامه آماده دريافت هست. مي تونيد از اينجا (http://hojjati.persiangig.com/products.html) دريافت کنيد.

modirmasool
یک شنبه 14 شهریور 1389, 11:29 صبح
سلام کار خیلی خوبی کردین. با اجازه تون یکی دوتا از مشکلاتشو میگم تا تو نسخه ی بعدی لحاظ کنین(البته جزئی هستن):
1- اندازه فرم اگه تغییر کنه(کوچیک بشه)، شکل برنامه به هم میخوره.
2- اگه کاربر قبل از پرکردن فیلدها بیاد و دکمه ی کد رو بزنه، برنامه با ارور مواجه میشه.

ali.hojjati
دوشنبه 22 شهریور 1389, 14:51 عصر
من تا اينجا برنامه رو کامل کردن اما براي تکمبل نهايي به چند تا کد ديگه نياز دارم. يکي اينکه چگونه از طريق گريد بشه ديتابيس رو آپ ديت کرد و ديگه اين که فايل رو به به طريقي در اون ذخيره کرد. خيلي ممنون.
خيلي فوري
خيلي...
...

ali.hojjati
سه شنبه 23 شهریور 1389, 10:26 صبح
اين هم سورس سينتکس که خواسته بوديد.

ali.hojjati
پنج شنبه 18 آذر 1389, 14:00 عصر
با سلام خدمت همه همکاران و برنامه نویسان سایت مفید برنامه نویس.
از همه کسانی که برنامه این جانب رو دانلود کرده و امتحان کردند در خواست دارم تا ایرادات و کمبود هایی که در برنامه مشاهده کردند رو در همین در اسرع وقت بنویسند. چون بنا به تغییر رویه در مراحد تولید کد و نقص های یافت شده از دید تولید کننده (:خجالت:خودم:خجالت:) نیاز به تولید نسخه جدید و نسخه 4 برنامه دیده شده است. لذا از همه در خواست دارم در صورت ممکن این لطف رو در حق من انجام دهید. برای دانلود نسخه 3 هنوز می تونید از لینک موجود در پست اول استفاده کنید.

با تشکر

علی حجتی

mojniknam
دوشنبه 20 دی 1389, 11:03 صبح
من vs 2010 نصب كردم ولي موقع نصب برنامه شما ارور ميده كه با fw كمتر از 2 نصب نميشه!!

ali.hojjati
سه شنبه 28 دی 1389, 13:36 عصر
من خودم تازه فهمیدم علتش برنامه Advanced Installer بود که برای ساخت ستاپ ازش استفاده کرده بودم.

ahmad13854
شنبه 12 شهریور 1390, 12:37 عصر
سلام من یک برنامه میخوا بنوسیم که دادها را از اکسل بگیرد ودر دیتا بیس SQL ذخیره کند بطور ادرس فایل اکسل ثابت نباشد کمکم می کنید

gilsoft
جمعه 09 دی 1390, 13:29 عصر
نسخه سوم برنامه آماده دريافت هست. مي تونيد از اينجا (http://hojjati.persiangig.com/products.html) دريافت کنيد.
این لینک کار نمی کنه !

ali.hojjati
شنبه 10 دی 1390, 04:09 صبح
بنا به دلایلی از روی سرور پاکش کردم. ایمیل خودتونو به صورت پیغام خصوصی بدید براتون بفرستم.

uniprj
شنبه 10 دی 1390, 18:34 عصر
فایل دانلود برنامه مشکل داره

ali.hojjati
پنج شنبه 15 دی 1390, 13:08 عصر
لینک دانلود اصلاح شد