PDA

View Full Version : سوال: چاپ قبض (تلفن) با استفاده از پرينتر سوزني LQ 2180

navidkhalilian
دوشنبه 30 شهریور 1388, 20:28 عصر
سلام دوستان من مي خوام با استفاده از پرينتر LQ 2180 قبض تلفن چاپ كنم اما نمي دونم كه چجوري بايد گزارش رو تنظيم كنم كه اطلاعات دقيقاً جاي خودشون چاپ بشن.از دوستان كسي مي تونه كمك كنه.با تشكر

atryad
سه شنبه 31 شهریور 1388, 01:47 صبح
سلام دوستان من مي خوام با استفاده از پرينتر LQ 2180 قبض تلفن چاپ كنم اما نمي دونم كه چجوري بايد گزارش رو تنظيم كنم كه اطلاعات دقيقاً جاي خودشون چاپ بشن.از دوستان كسي مي تونه كمك كنه.با تشكر
ابتدا اندازه کاغذ قبض رو با یه ابزار گزارش گیری طراحی کن و خروجیها رو به صورت چشمی قرار بده بعد یه نمونه چاپ کن حالا با توجه به نمونه جای صحیح خروجی رو مشخص کن و اینقدر نمونه چاپ کن که دیگه همه ایتمها سر جای خودشون قرار بگیرن
میتونی اندازه قبض رو با استفاده از یک خط کش اندازه بگیری

misoft.ir
سه شنبه 31 شهریور 1388, 06:19 صبح
سلام
اگر برای دوستان امکان داره یه پروژه در این زمینه برای دیگران بگذارند تا به افراد مبتدی مثل بنده هم کمک کرده باشند

majjjj
سه شنبه 31 شهریور 1388, 10:03 صبح
بانک اطلاعاتی که باهاش کار میکنید fox هست یا اکسس ؟
برای این کار اگه از فاکس استفاده میکنید میتونید از برنامه خود مخابرات که به دفاتر خدماتی میده استفاده کنید
اگه هم از اکسس استفاده میکنید کریستال ریپورت گزینه خیلی خوبیه که همه این امکاناتی که میخواهید رو بهتون میده

navidkhalilian
چهارشنبه 01 مهر 1388, 10:08 صبح
سلام دوستان.من دارم برای یک اداره برنامه ای می نویسم که قبض چاپ میکنه و منظورم از قبض تلفن یک مثال بود.من اندازه کاغذ را تنظیم کردم و بانکم هم با sql هست.آیا با تنظیم اندازه کاغذ توی کریستال با اندازه واقعی قبض کار حله

majjjj
چهارشنبه 01 مهر 1388, 12:21 عصر
این چاپگری که نوشتین فکر کنم سوزنی باشه نه
با این چاپگرها خیلی خوب نمیشه تنظیم کرد بعد از چند تا چاپ از تنظیم خارج میشه برای قبض هایی که تعدادشون زیاده و کاغذ تموم میکنید موقع تنظیم کاغذ و یا موقعی که پرینتر گیر میکنه دچار مشکل میشین
اگه براتون مقدوره از پرینتر های لیزی استفاده کنید
مثلا شرکتی که ما باهاش قرار داد چاپ قبض داریم از پرینترهای لیزری استفاده میکنه و حتی یک دونه هم
قبض اشتباهی نمیزنه تعداد قبض هم بالای یک ملیون هست