PDA

View Full Version : سوال برنامه نويسي حرفه اي

MAHDIhp_devsq
سه شنبه 31 شهریور 1388, 18:01 عصر
با سلام به همه برنامه نويسان .من مي خواستم ببينم كه يك برنامه حرفه اي بانك اطلاعات با چه روشي نوشته مي شه .اخه من قبلا با كلاس هاي ADO.NEt كار مي كردم ولي چند روز پيش اتفاقي با يك برنامه نويس سي شارپ تماس تلفني داشتم كه به من گفت اين روش برنماه نويسي مال كار هاي ساده و ابتداي است من خودم از روال ذخيره شده استفاده مي كنم. اخه براي من سوال است كه چرا در تقريبا در همه كتاب ها برنامه نويسي سي شارپ از روش ADO.NEt استفتده مي كنن.با تشكر .
mahdihp.devsc@gmail.com:ناراحت::ناراحت ::ناراحت::ناراحت::ناراحت::نار احت:

rezaprogrammer
سه شنبه 31 شهریور 1388, 22:23 عصر
به نظر من برنامه نويسي با امكانات ADO.NET با تركيب روتين هاي از قبل آماده شده و يا دستورات SQL خيلي كاملتر و حرفه اي تر باشه. براي برنامه نويسي حرفه اي بايد كلاس هاي ADO.Net رو به خوبي ياد بگيري و سعي كني بيشتر از طريق كد نويسي از اين امكانات استفاده كني و همچنين Transactهاي Sql رو هم بلد باشي

hamidinejad
چهارشنبه 01 مهر 1388, 19:33 عصر
من نمی دانم چرا وقتی دات نت میاد بازم یه عده ای از همون روش های قدیمی استفاده می کنند بابا ابزارهای جدید میاد تا هم امنیت بره بالا و هم کار برنامه نویسان راحت بشه الان جدیدا لینکیو آمده که خیلی جالبتره پیشنهاد می کنم یه آماری بگیرید ازش

rezaprogrammer
پنج شنبه 02 مهر 1388, 10:01 صبح
من نمی دانم چرا وقتی دات نت میاد بازم یه عده ای از همون روش های قدیمی استفاده می کنند بابا ابزارهای جدید میاد تا هم امنیت بره بالا و هم کار برنامه نویسان راحت بشه الان جدیدا لینکیو آمده که خیلی جالبتره پیشنهاد می کنم یه آماری بگیرید ازش
من كتابشو گرفتم و تازه ميخام شروع كنمش.
ولي فكر مي كنم سخت باشد. شايد من اشتباه مي كنم. مگه لينكيو مي تونه تمام نيازهاي ما رو برآورده كنه؟