PDA

View Full Version : خطا در كپي كردن فرم

sh2007
پنج شنبه 02 مهر 1388, 07:59 صبح
دوستان سلام
يه فرم رو توي دات نت طراحي كردم كه كنترلهاي مهم اون بايندينگ سورس تيبا اداپتر و ديتاست بودن و تكست باكسها رو باند كرده بودم كارم با فرم تمومنوبت به طراحي يه فرم ديگه رسيد كه تقريبا مشابه اون قبلي بود اون فرم رو كپي پيست كردم و تغيير نام دادم اين خطا كه عكسش هست اومد چكار كنم رفع بشه
ممنون

viper2009
جمعه 03 مهر 1388, 23:01 عصر
یکی از فایل های فرمت پاک یا گم شده

از RecycelBin برشگردون یا اینکه کنار دکمه Error در پنجره خطات روی Ignore کلیک کن و بعد چک کن احتمال داره فرمت درست بشه.

sh2007
شنبه 04 مهر 1388, 08:24 صبح
اين كار رو كاردم تمام كنترلها پريد كنترلهائي كه بايند كرده بودم

viper2009
شنبه 04 مهر 1388, 16:40 عصر
اين كار رو كاردم تمام كنترلها پريد كنترلهائي كه بايند كرده بودم

دوباره می تونی بایند کنی ؟
این بار کپی نکن.
و کامپوننت هات رو چک کن.

Hossis
شنبه 04 مهر 1388, 22:47 عصر
کپی پیست کردن فرم کار درستی نیست و با این جور خطاها مواجه میشه چرا که فقط نام فرم نیست که باید عوض شود بلکه خصوصیات دیگری هم باید عوض کرد
در کل بهترین راه این است که ابتدا در یک فرم طراحی های لازم را انجام داده سپس یک فرم خالی دیگر ایجاد کنید به طور دستی و بعد از فرم اول تمام کنترل ها را انتخاب و کپی و در فرم دومی پیست کنید
من در موارد لازم همین کار را می کنم و تا 99 درصد جواب می دهد منتها اگر نیاز به ایمپورت باشد باید در فرم دوم هم این کار را انجام دهید.

Hossis
شنبه 04 مهر 1388, 22:51 عصر
دوباره که عکس را نگاه کردم به یک نکته دیگر برخوردم
خودم به شخصه در این گونه موارد به این صورت عمل می کنم
اول خونسردی خودم رو حفظ می کنم
بعد فرمی که این خطا رو داده می بندم
بعد برنامه رو به حالت اجرا (دیباگ) در می آورم
برنامه به درستی اجرا می شه
بعد از حالت دیباگ خارج شده و دوباره که فرم رو باز می کنم، همه چی صحیح و سالم نشون داده می شه
یه وقت نکنه گزینه ایگنور و بزنید که همه کنترل ها حذف شده و باید از اول شروع کنید.