PDA

View Full Version : سوال: کپی فرم و ساب فرم به تعداد مشخص

naser-naser
پنج شنبه 02 مهر 1388, 18:20 عصر
لطفا مرا در مورد فایل ارسالی در اکسس راهنمایی نمایید
يک فرم و یک ساب فرم در اکسس ایجاد کرده ام و اطلاعات آنرا تکمیل کرده ام میخواهم با ایجاد کلیدی به تعداد معینی که در تکس باکس تعریف میکنم اطلاعات آخرین رکورد مرا کپی نماید.
یک نمونه ضمیمه کرده ام خطا دارد به تعداد یک عدد را انجام میدهد ولی به تعداد بیشتر را خطا میگیرد . نمیدانم اشکال از کجاست ؟
لطفا مرا راهنمایی نمایید.

naser-naser
سه شنبه 14 مهر 1388, 04:48 صبح
سلام
یک فرم و یک ساب فرم در اکسس ایجاد کرده ام و اطلاعات آنرا تکمیل کرده ام میخواهم با ایجاد کلیدی به تعداد معینی که در تکس باکس تعریف میکنم اطلاعات آخرین رکورد مرا کپی نماید.
یک نمونه ضمیمه کرده ام خطا دارد به تعداد یک عدد را انجام میدهد ولی به تعداد بیشتر را خطا میگیرد . نمیدانم اشکال از کجاست ؟
لطفا مرا راهنمایی نمایید.

آدرس ایمیل :
NASERHAJIAGHEI@YAHOO.COM
NASERHAJIAGHEI@GMAIL.COM

مهدی قربانی
سه شنبه 14 مهر 1388, 16:21 عصر
سلام
نمونه رو ضميمه نكرديد !

naser-naser
سه شنبه 21 مهر 1388, 08:16 صبح
آیا کسی نیست جواب سئوال ما را بدهد؟

مچکرم

amirzazadeh
سه شنبه 21 مهر 1388, 11:19 صبح
آیا کسی نیست جواب سئوال ما را بدهد؟

مچکرم
از اين لينك كمك بگيريد با ذكر اين نكته كه براي تكرار كپي به تعداد معين كدها داخل حلقه for .....next قرار دهيد
...........................
موفق باشيد
http://support.microsoft.com/?kbid=208824

naser-naser
پنج شنبه 23 مهر 1388, 20:28 عصر
اقا مهدی سلام, تشکر میکنم از اینکه جواب سئوالات دوستان خود را میدهید.
اگر لطف کنید مشکل خود برنامه ارسالی را حل کنید ممنون میشوم. چون در شرکت با این روش به تعداد دلخواه فرم را کپی میکنم(با استفاده از حلقه ها) و در یک برنامه دیگر در ساب فرم مشکل برخورد کرده ام که به تعداد عدد یک در تکس باکس جواب درست میدهد و فرم و ساب فرم کپی میشود, ولی در تعداد بیشتر با اشکال همراه میشود.
در صورت امکان نمونه اینجانب را با تیم برنامه نویس خود در میان و در صدد رفع مشکل بنده بر بیایید که روی این سایت خیلی خیلی حساب باز کرده ام. و فکر میکنم که منحصر به فرد باشد. از همکاری پیشاپیش شما در این زمینه و همکاران محترمتان تشکر و قدردانی مینمایم.
حاجی آقایی

amirzazadeh
شنبه 25 مهر 1388, 09:27 صبح
اقا مهدی سلام, تشکر میکنم از اینکه جواب سئوالات دوستان خود را میدهید.
اگر لطف کنید مشکل خود برنامه ارسالی را حل کنید ممنون میشوم. چون در شرکت با این روش به تعداد دلخواه فرم را کپی میکنم(با استفاده از حلقه ها) و در یک برنامه دیگر در ساب فرم مشکل برخورد کرده ام که به تعداد عدد یک در تکس باکس جواب درست میدهد و فرم و ساب فرم کپی میشود, ولی در تعداد بیشتر با اشکال همراه میشود.
در صورت امکان نمونه اینجانب را با تیم برنامه نویس خود در میان و در صدد رفع مشکل بنده بر بیایید که روی این سایت خیلی خیلی حساب باز کرده ام. و فکر میکنم که منحصر به فرد باشد. از همکاری پیشاپیش شما در این زمینه و همکاران محترمتان تشکر و قدردانی مینمایم.
حاجی آقایی
لطفا فايل ضميمه رو ببينيد:
........................
موفق باشيد