PDA

View Full Version : سوال: آیکن های مورد استفاده در برنامه ها کجاست؟

nasser460
پنج شنبه 02 مهر 1388, 23:41 عصر
سلام دوستان
من نیاز دارم که در برنامم از یک سری آیکون های رایج که در اکثر برنامه ها وجود داره استفاده کنم
می خوام بدونم که این آیکون ها رو کجا باید پیدا کنم. آیا به صورت توکار در #C آیکونی وجود داره یا باید تو فولدرهای سیستم عامل دنبالشون بگردم.
باتشکر

atryad
پنج شنبه 02 مهر 1388, 23:51 عصر
دوست عزیز سلام
از هر آیکونی که بخوای میتونی توی |روژه استفاده کنی
کافی است توی سرچ ویندوز عبارت زیر و وارد کنی و دنبال ایکونهای توی سیستم بگردی

*.ico و برای دریافت آیکونهای زیادتر بهتر و زیباتر میتونی یه سرچ توی اینترنت بزنی
http://freenet.blogfa.com/post-138.aspx
http://weblogina.com/post/10-beautiful-icons-set-for-web.php

alireza_tavakol
جمعه 03 مهر 1388, 00:30 صبح
برنامه های وجود دارند برای کار کردن با آیکون ها ، توی این برنامه ها وقتی فایل EXE رو باز کنی همه آیکون های بکار رفته در اون فایل اجرایی رو واست استخراج میکنه

سهیلا صالح نوسی
جمعه 03 مهر 1388, 08:15 صبح
سلام دوستان
من نیاز دارم که در برنامم از یک سری آیکون های رایج که در اکثر برنامه ها وجود داره استفاده کنم
می خوام بدونم که این آیکون ها رو کجا باید پیدا کنم. آیا به صورت توکار در C#‎ آیکونی وجود داره یا باید تو فولدرهای سیستم عامل دنبالشون بگردم.
باتشکر
سلام
از نرم افزار easy icon هم می تونی استفاده کنی!

Parham.D
جمعه 03 مهر 1388, 08:57 صبح
برنامه های وجود دارند برای کار کردن با آیکون ها ، توی این برنامه ها وقتی فایل EXE رو باز کنی همه آیکون های بکار رفته در اون فایل اجرایی رو واست استخراج میکنه

در راستای گفته علیرضا شما میتونی از نرم افزار Icon Toy استفاده کنی. ویندوز برای اکثر آیکونهای که استفاده میکنه اجازه دسترسی نمیده و در فایلهای Dll مخفی میکنه. این برنامه کل آیکونهای ویندوز را استخراج میکنه و میتونید آنها را در هارد خود ذخیره و استفاده کنید. در اینترنت سرچ کنید، حتما نسخه جدید آن را پیدا میکنی.

nasser460
جمعه 03 مهر 1388, 17:59 عصر
با تشکر از همه دوستان مطالب مطرح شده بسیار مفید بود ولی من هنوز به جواب مورد نظر خودم نرسیدم.
در نظر بگیرید که شما یک ToolStrip به فرمتون اضافه می کنید بعد از این که این کنترل اضافه شد اگه در منوی ToolStripTasks دستور InsertStandardItems رو انتخاب کنیم یک سری دکمه های مربوط به باز کردن، ذخیره کردن و غیره روش اضافه می شه. من می خوام بدونم آیکون های این دکمه ها رو #C از کجا میاره. مقدار خصوصیتImage همه این دکمه Bitmap.Drawing.System هستش.

majjjj
شنبه 04 مهر 1388, 07:32 صبح
c:\Microsoft Visual Studio 9.0\Common7\VS2008ImageLibrary\1033\VS2008ImageLib rary\VS2008ImageLibrary
رو ببينيد

سهیلا صالح نوسی
شنبه 04 مهر 1388, 07:47 صبح
با تشکر از همه دوستان مطالب مطرح شده بسیار مفید بود
دکمه ی تشکر رو ، برای همین منظور گذاشتن!

nasser460
شنبه 04 مهر 1388, 21:26 عصر
ببخشید دوست عزیز حواسم نبود. اینم تشکر :لبخند::لبخند::لبخند:

nasser460
شنبه 04 مهر 1388, 21:35 عصر
majjjj عزیز بعضی از این عکس ها حاوی چند ایکن هستند. چطوری باید از آنها استفاده نمود؟

majjjj
یک شنبه 05 مهر 1388, 07:56 صبح
نمیدونم c# چنین قابلیتی داره یانه ولی بعضی نرم افزارها این قابلیت رو دارن که از چنین تصاویری استفاده کنن وروی هر عکس که کلیل کنی مثل این باشه که یک تصویر مستقل هست