PDA

View Full Version : تغییر رشته از نرم به صنایع یا مدیریت فناوری اطلاعات

arezoo_66
شنبه 04 مهر 1388, 10:55 صبح
به نظرتون تغییر رشته به یکی از این رشته ها کار درستیه
با توجه به بازار کار یا مثلا به توجه به راحتی دروس نسبن به نرم
من کتاب های مدیریت رو دیدم مثلا تحقیق در عملیات اما راستش خیلی هم آسون نبود شاید آدم ترجیح بده سیستم و منطقی بخونه تا تحقیق در عملیات
اگه نظر بدین ممنون میشم چون می خوام واقعا شروع کنم و دیگه وقت نیست برای تصمیم گیری

sanaz e
شنبه 04 مهر 1388, 12:29 عصر
دوست عزيز
اگر ميخوايد فوق بخوني بهتره ببيني به چي علاقه داري؟ اگر به ادامه تحصيل علاقه داري نرم رو بخون ولي اگر واسه كار مي خواي رشته هاي مديريت خوبه.
ضمنا مديريت قبول شدن خيلي خيلي راحت تر از نرم افزار قبول شدنه. من خودم به عينه ديدم كسايي كه مديريت قبول شدن.
تحقيق در عمليبات هم درس بدي نيست. قبلا توي درسهاي كارشناسي رشته نرم افزار هم بوده.
موفق باشي

icegirl_f2r
جمعه 10 مهر 1388, 17:50 عصر
من کتاب های مدیریت رو دیدم مثلا تحقیق در عملیات اما راستش خیلی هم آسون نبود شاید آدم ترجیح بده سیستم و منطقی بخونه تا تحقیق در عملیات
اگه نظر بدین ممنون میشم چون می خوام واقعا شروع کنم و دیگه وقت نیست برای تصمیم گیری

منم از استاد عادلی نیا شنیدم بچه های کامپیوتری ارشد رشته های مدیریتی را خیلی راحت قبول میشن.
اگه دنبال کاری ارشد را داشته باشی حله فرقی هم نمی کنه چه رشته ای اما اگه خودت دوست داری کامپیوتر بدی که هیچ باید سعی خودتو بکنی چون هم کنکور سختی داره و هم پذیرش کم و هم رقبای زیاد.

s.k711
جمعه 10 مهر 1388, 18:49 عصر
سلام دوستان.
در ادامه مطلبی که دوستمون نوشتن این سوال برای من پیش اومد که چه رشته هایی ما کامپیوتری ها میتونیم شرکت کنیم منظورم اینه که دروسی که برای کارشناسی ارشد باید بخونیم با رشتمون مرتبطه نمیدونم چه جوری منظورم را برسونم مثلا رشته MBA هست و یا همین مدیریت ویا صنایع دیگه چه رشته یا رشته هایی هست؟
خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید.
ممنون.

در ضمن دوست عزیز من سال قبل میخواستم رشته مدیریت شرکت کنم اما به دلایلی نشد اما با یک صاحب نظر که مشورت کردم گفت که ما رشته های فنی تو آزمون کارشناسی ارشد مدیریت بهتر نتیجه میگیریم.چون ریاضیمون بهتره.

arezoo_66
شنبه 11 مهر 1388, 16:45 عصر
مرسی s.k من از این همه تشویق واقعا روحیه می گیرم
اما شما می تونید تمام رشته رو شرکت کنید کافیه فقط درسا و منابع رو گیر بیاری و بخونی ا
لبته دیگه باید بجمبی که وقت کمه!!
مثلا فوق ریاضی و صنایع تمام مدیریت ها و حتی زبان و بستگی به علاقه هم داره
موفق باشین