PDA

View Full Version : سوال: سوال در مورد Login

dare_khamosh
شنبه 04 مهر 1388, 11:54 صبح
همه دیدن که چطوری میشه با استفاده از SQL Server Management Studio Express وارد بانک اطلاعاتی شد.
من می خوام کسی نتونه به این صورت (با توجه به عکس) وارد بانک بشه و حتما برای ورود از UserName و Password استفاده کنه. چون در این حالت هر کسی می تونه به بانک درسترسی داشته باشه و بانک رو تغییر و یا حذف کنه.
ممنون میشم کمکم کنین. SQL Server 2005

maryam Torabi
یک شنبه 05 مهر 1388, 11:42 صبح
شما از طریق windows authenticationبه sqlمتصل شدید
برای اینکه بتوانید با نام کاربری و پسورد وارد شوید باید از گزینه sql server authenticationاستفاده کنید
برای اینکاربایدابتدا از طریق windows authenticationبه sqlمتصل شده سپس از قسمت security گزینه
login را انتخاب کرده و بر روی کاربر sa دابل کلیک نموده سپس پسورد را وارد نموده و تایید می کنید و
ارتباط از طریق windows authentication را حذف می کنید و مجددا در قسمت authentication گزینه
مربوطه را انتخاب و در نام کاربری کلمه sa و پسورد را وارد نموده و تایید کنید.

maryam Torabi
یک شنبه 05 مهر 1388, 11:56 صبح
برای اینکار شما باید با sql authenticationبه sqlserver متصل شوید
ابتدا با windows authenticationبه sql متصل شده
سپس از قسمت چپ گزینه securityرا انتخاب و گزینه login کاربر sa را انتخاب و دابل کلیک می کنیم سپس پسورد را تایپ کرده و تایید می کنیم
حال برای connect شدن از طریق سsql authenticationبه باید connect از طریق windows authenticationبه sql را حذف سپس مجددا از پنجره connect قسمت authentication از طریق sqlauthenticationبه sql متصل شدالبته با نام کاربری sa و پسوردی که تایپ کرده بودید می توانید connect شوید .

dare_khamosh
یک شنبه 05 مهر 1388, 16:53 عصر
ببخشیدا
اما من تا اینجاشو خودم انجام داده بودم میشه شما بگین که چطور باید connect از طریق windows authenticationبه sql را حذف کنم(شما فقط گفتی حذف کن ، نگفتی چطوری حذف کنم)
اصلا سوال من همین بود
ممنون از جوابت

mojtaba.baghban
دوشنبه 06 مهر 1388, 08:58 صبح
با نام کاربری sa وارد شو به قسمت security و سپس login برو گزینه ای که مربوط به یوزر ویندوز است delete کن