PDA

View Full Version : سوال: فرستادن ایمیل به کاربران سایت با استفاده از outlook

bahar_engineer
شنبه 04 مهر 1388, 11:58 صبح
من یه گریدویو دارم که اطلاعات کاربران توی اون هست و ایمیل هم در اون نمایش داده می شه

می خوام وقتی مدیر سایت روی ایمیل هر کدوم از کاربران کلیک کرد outlook باز بشه و بصورت اتوماتیک ایمیل اون کاربر در قسمت آدرس ایمیل باشه تا مدیر بتونه فقط با نوشتن متن مورد نظر برای اون کاربر ایمیل ارسال کنه

چکار باید بکنم؟
چه راهی پیشنهاد می کنین؟

mahdi_farhani
شنبه 04 مهر 1388, 12:08 عصر
اولاً این کار که شما میگید برای یک برنامه نویس یک مقدار زشته که یک همچین کاری انجام بشه
ولی برای اطلاعات عمومی
mailto://YourMailAddress@Domain
بهترین گزینه نوشتم یک تیکه کد برای ارسال میل هست ، کار خیلی ساده ای هست و شما با این کارتون مدیر سایت را خوشحال می کنید .
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=71785

bahar_engineer
شنبه 04 مهر 1388, 12:13 عصر
از شما ممنون اما به من اینطوری سفارش دادن خود مدیر سایت

خودشون گفتن نمی خوان مستقیم از طریق سایت این کار انجام بشه چون براشون یه دردسرهایی داره

من فقط خواسته اونها رو انجام می دم

در مورد کدی که شما تو یه نصف خط گذاشتین لطف بفرمایین توضیح بدین من چطور آدرس ایمیل ها رو از بانک بدم به این کد

گفتم که از گریدویو می خوام کلیک کنه ... مثلاً یه لینک بذارم توی ستون template و توی navigate url چنین کدی بدم؟

چطور هر ایمیل رو بصورت اتوماتیک دریافت می کنه؟

لطفاً توضیح بیشتری بدین

mahdi_farhani
شنبه 04 مهر 1388, 12:21 عصر
در مورد اول اگر شما یک چیز کامل براشون پیاده کنید حتماً راضی میشن ، ولی به هر حال کارفرما هست نمیشه کاریش کرد .
در مورد سوال اصلی شما خودتون جوابشو دادید یعنی شما باید یک hyperlink بزارید و خاصیت navigationUrl اونو اینطوری پر کنید

"mailto://" + Eval("mailField")

AhoO-sh
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 16:15 عصر
سلام دوستان

می خواستم بدونم چطور میشه وقتی روی لینکی کلیک میکنیم برنامه outlook باز بشه ؟