PDA

View Full Version : ارسال فکس

farzaneh.sh
شنبه 04 مهر 1388, 12:26 عصر
با سلام...خدمت اساتید محترم..

یک برنامه می خواهم بنویسم که با Asp.net از طریق اینترنت بشه فکس ارسال کرد...
لطفا راهنمایی کنید.....

mahdi_farhani
شنبه 04 مهر 1388, 12:33 عصر
از شدن میشه اینکارو کرد ، ولی اگر یک همچنین چیزی را نوشتید به سخت میتونید روی یک سرور Share(خیلی بعیده یک همچین کاری انجام بدن ،هم از نظر نصب کامپوننت و هم از نظر خط تلفن) اونو پیاده کنید ، حتماً نیاز به یک Dedicate server دارید .
برای این کار کامپوننت هست ولی دقیق یادم نیست که اسمش چی بود ..... نهایت امر هم اگر کامپوننتی پیدا نکردید که روی وب اینکارو براتون بکنه ، میتونید یک برنامه تحت ویندوز بنویسید و همیشه درخواست های فکس رو چک بکنه و در صورت داشتن درخواست جدید از طریق برنامه ویندوزی فکس رو ارسال کنه (نیازی به کامپوننت هم نیست از فکس خوده ویندوز استفاده کنید )
در ضمن اگر هاست Share میخواهید پیاده کنید با روش دوم میشه اینکارو کرد ولی به شرطی که یک سیستم 24 ساعته به اینترنت متصل باشه و همه درخواست ها رو چک کنه .........

farzaneh.sh
یک شنبه 05 مهر 1388, 12:10 عصر
با سلام و تشکر از جواب شما...

من بیشتر مد نظرم اینه که از طریق اینترنت این کار را انجام بدم...

و قکر می کنم باید وب سرویس خاصی برای این کار پیدا کنم..دقیقا مثل ارسال SMS از طریق اینترنت...

به نظر این کار منطقی و شدنی هست؟

mahdi_farhani
یک شنبه 05 مهر 1388, 16:10 عصر
به شخصه تا حالا وب سرویس برای فکس ندیدم ، ولی چیزی که من بهتون گفتم هم تحت وب بود ......
شما در اصل دو تا نرم افزار دارید :
1- تحت ویندوز : فقط برای ارسال و دریافت فکس
2- تحت وب : برای ارسال درخواست فکس (مثل یک میل سرور )
حالا برنامه ویندوز همیشه دیتابیس وب رو چک میکنه اگر درخواست جدید بود ، اونو ارسال میکنه ......