PDA

View Full Version : سوال: ازمايش يك سايت كوچيك در IIS

ir.start
شنبه 04 مهر 1388, 12:56 عصر
يك سايت ساده دارم كه ميخواهم اون رو تو IIS ازمايش كنم IIS رو روي WINXP نصب كردم
حالا چجوري ميتون با استفاده از VS2008 و سايتي كه با C# طراحي كردم اون رو تست كنم
البته اين رو ميدونم كه بايد از منوي WEBSITE گزينه COPY WEBSITE رو انتخاب كنم سپس تب CONNECT رو بزنم و در صحفه اي كه باز ميشه در قسمت سمت چپ گزينه IIS رو بزنم و
از اينجا به بعد رو نميدونم لطفا راهنمايي كنيد
ممنون

mahdi_farhani
شنبه 04 مهر 1388, 13:08 عصر
اصلاً نیاز به اینکاری که شما گفتید نیست
فقط کافیه اون فولدری که فایلهاتون توش هست را websahre کنید (یا بری تو IIS یک Virtual Directory ایجاد کنی )
و بعد تو مرورگرت بنویس http://localhost/WehbShareName

ir.start
شنبه 04 مهر 1388, 13:57 عصر
ممنون كه جواب دادين
اما من متوجه نشدم منظور شما از اينكه اون پوشه بايد websahre بشه چيه و بايد چجوري عمل كنم
اگه ميشه بيشتر توضيح بدين

wild_honey
شنبه 04 مهر 1388, 21:47 عصر
با سلام
1- ابتدا سايت رو كامپايل كنيد( از منو build گزينه publish website )
2- روي فولدري كه كامپايل سايت رو ريختيد راست كليك و webshare
بعدش ام localhost/webshareName

mahdi_farhani
شنبه 04 مهر 1388, 21:59 عصر
برای تست نیازی پابلیش بشه ( حتی در مواردی نیازی به Build کردن هم نیست )

ir.start
یک شنبه 05 مهر 1388, 09:35 صبح
ممنونم از راهنمايي هايي كه فرمودين
اما سيستمي كه باهاش كار ميكنم تب web sharing رو نداره چون تو محيط شبكه اداري باهاش كار ميكنم
اگه ميشه يك راه حل ديگه ارايه كنيد مثلا همون iis
ممنونم از توجهتون

mahdi_farhani
یک شنبه 05 مهر 1388, 16:07 عصر
اگر webshare نداری به احتمال قوی IIS روی سیستمت نصب نیست. اگر مطمئن هستی که نصبه برو تو IIS و راست کلیلک بر روی DEfault website و ایجاد یک Virtual Director بقیش هم که پنجره Wizard هست مشخه

ir.start
دوشنبه 06 مهر 1388, 09:42 صبح
سلام
من وقتي اين
http://localhost/iishelp/iis/misc/default.asp رو تو IE ميزنم عكس شماره 1 رو مياره پس IIS نصبه

ir.start
دوشنبه 06 مهر 1388, 11:12 صبح
بعد از يكم كار روي صحبتهايي كه فرمودين الان تو IIS ميتونم اون رو ببينم اما وقتي مثلا اين عبارت رو تو IE وارد ميكنم ميگه شما مجوز دسترسي به اين صحفه يا دايركتوري رو ندارين لطفا بگين الان بايد چكار كنم
اين هم عكس چيزي كه گفتم
ممنون

A.S.Roma
دوشنبه 06 مهر 1388, 11:27 صبح
شما توی Run بنویس inetmgr بعد تنظیمات Default WEb و ... را انجام دهید.

mzosan817
سه شنبه 07 مهر 1388, 11:31 صبح
همين کار رو ميکنم ولي خطاي زير رو ميده

Server Application Unavailable

The web application you are attempting to access on this web server is currently unavailable. Please hit the "Refresh" button in your web browser to retry your request.
Administrator Note: An error message detailing the cause of this specific request failure can be found in the application event log of the web server. Please review this log entry to discover what caused this error to occur.