PDA

View Full Version : سوال: چند نوع تکنولوژی داریم ؟

man_iran
سه شنبه 07 مهر 1388, 10:17 صبح
من می خواستم با انواع تکنولوژی کد نویسی آشنا بشم! مطالب در اینباره خوندم. مثلا چند لایه و...
می شه بگید چندتا تکنولوژی داریم؟ کدام بهتره ؟ هر کدام به چه دردی می خوره؟
و هر چی که به درد می خوره
مرسی

man_iran
سه شنبه 07 مهر 1388, 16:50 عصر
این همه مهندس! کسی نیست جواب بده ؟
اگه می شه تفاوت هاش را هم بگید؟
من توضیح کاملی از انها نمی خوام فقط انواعش را می خوام تا در مورد آنها جستجو کنم! اگر میشه تفاوت ها و کاربرد هاشون را بگید.

Beyondsoft
سه شنبه 07 مهر 1388, 17:56 عصر
یک سئوال پرسیدید در حد تیم ملی !
شاید می شد شما پایان نامه ای در این باره می نوشتید و چندین نفر با تجربه را دعوت به بحث و تبادل نظر در این باره می کردید !

دوست عزیز، تکنولوژی های به کار رفته در بسیاری از زمان ها اختصاصی است ! و از قائده ی 3 لایه و 2 لایه و ... بیرون می رود.
به عنوان مثال بنده بسیاری از اساتید رو می شناسم که از تکنولوژی خاص خودشان استفاده می کنند !
چند وقت پیش هم تو یه تبلیغ خوندم که 6 لایه برنامه نوشتن ;))

man_iran
سه شنبه 07 مهر 1388, 18:27 عصر
اول ممنون از اینکه جواب دادید.
ولی اگر دقت می کردید من گفتم انواع تکنولوژی ها را می خوام تا بتونم درباره هر کدام جستجو کنم.
بله اگر قراره در مورد هر کدام توضیح کامل داده بشه باید چندین کتاب بدیم بیرون!! ولی درخواست من این نیست که انواع چند لایه را بگید. بلکه اون را بعنوان مثال گفتم و تا جایی که من خوندم یکی از تکنولوژی های کد نویسی، چند لایه است. ولی بقیه چی هستند؟

باز هم می گم من انواع تکنولوژی کد نویسی را می خوام تا بتونم در مورد آنها جستجو کنم.
مرسی

JaguarXF
چهارشنبه 08 مهر 1388, 00:41 صبح
باز هم می گم من انواع تکنولوژی کد نویسی را می خوام تا بتونم در مورد آنها جستجو کنم

اینها رو جستجو کن!

4+1 model
zachman framework
C4ISR

دیگه اینهاییش که همه شنیدند هم peer to peer , multi-tier , soa , oo

man_iran
شنبه 11 مهر 1388, 16:55 عصر
ممنون جواب دادی
بعضی را شنیده بودم! بعضی هم نه!
اگر می شه یه توضیح مختصری بدید و بگید کدام بهتر و رایج تره