PDA

View Full Version : ساخت dll

asp2.net
چهارشنبه 08 مهر 1388, 07:51 صبح
بنام خدا،باسلام به همه دوستان
من در 2008 يك كلاس با زبان vb نوشتم ،براي ساخت dll آن چطوري بايد اقدام نمايم.با تشكر از راهنمايي شما.

alireza_s_84
چهارشنبه 08 مهر 1388, 08:21 صبح
سلام شما وقتی پروژه تون رو Build میکنید یک کپی از dll در پوشه bin پروژه تون قرار میگیره میتونید ازش استفاده کنید.
ضمنا یک ابزار دیگه هم vbc (کامپایلر VB) هم هست.
موفق باشید

asp2.net
چهارشنبه 08 مهر 1388, 08:40 صبح
جناب آقاي عليرضا در 2002 اين كار انجام ميشد ( يعني با انتخاب موس و كليك راست Build را انتخاب ميكرديم انجام ميشد) ولي در 2008 با انتخاب كلاس وقتي كليك راست ميكنيم كلمه Build اصلا" وجود ندارد.

alireza_s_84
چهارشنبه 08 مهر 1388, 08:58 صبح
جناب آقاي عليرضا در 2002 اين كار انجام ميشد ( يعني با انتخاب موس و كليك راست Build را انتخاب ميكرديم انجام ميشد) ولي در 2008 با انتخاب كلاس وقتي كليك راست ميكنيم كلمه Build اصلا" وجود ندارد.
دوست عزیز خوده Soludtion رو Build کن نه کلاس رو

asp2.net
چهارشنبه 08 مهر 1388, 11:27 صبح
جناب آقاي عليرضا ميشه بپرسم چطوري برام بگي من نتونستم انجام بدم .چون كارم خيلي گيره.ممنون ميشم از شما

alireza_s_84
چهارشنبه 08 مهر 1388, 17:06 عصر
جناب آقاي عليرضا ميشه بپرسم چطوري برام بگي من نتونستم انجام بدم .چون كارم خيلي گيره.ممنون ميشم از شما
دوست گرامی شما برای ایجاد کلاس در VS2008 یک پروژه ایجاد کردین. محل ذخیره این پروژه یک پوشه به نام Bin وجود داره . وقتی شما کلاست رو نوشتی بر روی فایل پروژه تون که برای VB با پسوند vbproj شناخته میشه کلیک راست کنید و گزینه Build رو انتخاب کنید با اینکار یک کپی از dll درون پوشه Bin به اسم پروژه تون ذخیره میشه .
فکر نمیکنم اینقدر پیچیدگی داشته باشه.
مشکلی داشتین ایمیل بزنید تا براتون بیشتر توضیح بدم
موفق باشید
alireza_s_84@yahoo.com

jsedagat
یک شنبه 12 مهر 1388, 00:53 صبح
سلام دادا جان بهترین کار اینه که مثل روال عادی برنامه تو بنویسی البته در وب آپلکیشن بهد کلا به صورت عادی در ویژوال بیلد کنی بعدش در پوشه bin یک فایل .dll میاد و در هنگام آ؛پلود فقط فایل های .aspx - .config و پوشه .bin رو آپلود کن .
-----------------------------------------------
Xoeex.com