PDA

View Full Version : برگزاری کلاس های آنلاین HTML و PHP

javad2000
چهارشنبه 08 مهر 1388, 22:46 عصر
سلام
یک مجموعه کلاس آنلاین برنامه نویسی با HTML و PHP (از مبتدی تا حرفه ای) به صورت آنلاین در حال برگزاری است که در صورت تمایل می توانید در آنها شرکت کنید. جهت آگاهی بیشتر به همین آیدی من یعنی javad2000 در جیمیل ایمیل بزنید.

arta.nasiri
پنج شنبه 09 مهر 1388, 01:21 صبح
سلام
یک مجموعه کلاس آنلاین برنامه نویسی با HTML و PHP (از مبتدی تا حرفه ای) به صورت آنلاین در حال برگزاری است که در صورت تمایل می توانید در آنها شرکت کنید. جهت آگاهی بیشتر به همین آیدی من یعنی javad2000 در جیمیل ایمیل بزنید.

سلام

دوست عزیز بهتر نیست همینجا اطلاعاتی در مورد نحوه شرکت در کلاس ها رو بگین تا همه استفاده کنند؟!

javad2000
جمعه 10 مهر 1388, 13:57 عصر
فکر کردم ممکن است ادامه دادن اینگونه مباحث در اینجا خلاف قوانین باشد. شرایط کلاس، بر اساس میزان آگاهی و نیازهای هر فرد، متفاوت است و می تواند از مبتدی تا حرفه ای باشد. به طور کلی یکی از دو حالت زیر است:
1- دریافت جزوه آموزشی و تمرینات از طریق ایمیل و هفته ای یک جلسه Chat جهت رفع اشکال.
2- انجام کلیه مراحل آموزش و رفع اشکال از طریق Chat.

در هر دو حال، چنانچه نیاز به رفع اشکال حضوری هم باشد، امکان پذیر است.

مزیت این روش نسبت به آموزش حضوری:
1- هزینه کلاس ها به دلیل حذف هزینه رفت و آمد و اجاره مکان، بسیار کمتر می شود.
2- ساعت کلاس ها انعطاف پذیر شده، می توانید در مواقع نیاز، کلاس مورد نظر را به روز دیگری بیندازید (چون مربی، از خانه خود بیرون نیامده است)
3- از هر نقطه کشور می توانید در آن شرکت کنید.
4- اجباری برای فشرده کردن مطالب آموزشی وجود ندارد، در نتیجه فرصت بیشتری برای تمرین دارید و با دیگر کارها و کلاس هایتان هم تداخل ایجاد نمی کند.

ما اینگونه کلاس ها را برگزار کرده ایم و تجربه موفقی بوده است. کسانی که علاقمند به آموزش دادن یا دیدن زبان های برنامه نویسی مختلف، به ویژه HTML و PHP باشند می توانند جهت هماهنگی جزئیات، میزان آشنایی خود با طراحی و برنامه نویسی وب را به آیدی Javad2000 در جیمیل، ایمیل بزنند.