PDA

View Full Version : اجرا نشدن مججد کد در بلوک try بعد از ایجاد خطا

amir-haghighi
پنج شنبه 09 مهر 1388, 09:57 صبح
با سلام .

من یک بلوک try دارم که داخلش میاد و یک لیست باکس رو نمایش میده و یک سری دستورات رو اجرا میکنه . وقتی که خطا اتفاق میافته با رفتن برنامه به قسمت catch یک پیام به کاربر ایجاد خطا رو گزارش میده . همه این کارها در خاصیت KeyUp کنترل ریچ تکست باکس اتفاق میافته . حالا وقتی دوباره میخوام دستورات داخل try رو اجرا کنم هیچ اتفاقی نمیافته !؟ یعنی دیگه کد های داخل try کار نمیکنن !

اَرژنگ
پنج شنبه 09 مهر 1388, 11:35 صبح
با سلام .

من یک بلوک try دارم که داخلش میاد و یک لیست باکس رو نمایش میده و یک سری دستورات رو اجرا میکنه . وقتی که خطا اتفاق میافته با رفتن برنامه به قسمت catch یک پیام به کاربر ایجاد خطا رو گزارش میده . همه این کارها در خاصیت KeyUp کنترل ریچ تکست باکس اتفاق میافته . حالا وقتی دوباره میخوام دستورات داخل try رو اجرا کنم هیچ اتفاقی نمیافته !؟ یعنی دیگه کد های داخل try کار نمیکنن !

منظورتان از : حالا وقتی دوباره میخوام دستورات داخل try رو اجرا کنم هیچ اتفاقی نمیافته !؟ یعنی دیگه کد های داخل try کار نمیکنن ! چیه؟ چطوری دوباره همان چیز را اجرا میکنید؟ یک دیباگ پوینت بزارید و اجرا شدن کد را دنبال کنید. یا هم اینکه مثال کوچک که مشکلتان را بیان کند و دقیقا ما هم ببنیم که در مورد چی دارید حرف میزنید بفرستید.