PDA

View Full Version : اشترک دیتابیس

firststep
پنج شنبه 09 مهر 1388, 10:52 صبح
با عرض سلام و خسته نباشید
می خواستم بدونم آیا در به اشتاک گزاشتن فایل دیتابیس برنانمه نکته خواصی باید رعایت کنم ؟(share) (ازbde و paradox استفاده کردم)راه ذیگه ای نداره کامپوننته خواصی چون دراین روش درست بود هرچند هم بعضی موقعها ارورهایی میداد ولی زمانی توی یک سیستم رکوردیرا واردمی کرد در سیستم دیگر این رکورد نمآمد و باید سیستم را بسته باز میکردی تا رکورد اعمال شود:اشتباه:.ممنونم از اساتیدمحترم سایت:لبخندساده:

behnam_dr
پنج شنبه 09 مهر 1388, 11:02 صبح
با عرض سلام و خسته نباشید
می خواستم بدونم آیا در به اشتاک گزاشتن فایل دیتابیس برنانمه نکته خواصی باید رعایت کنم ؟(share) (ازbde و paradox استفاده کردم)راه ذیگه ای نداره کامپوننته خواصی چون دراین روش درست بود هرچند هم بعضی موقعها ارورهایی میداد ولی زمانی توی یک سیستم رکوردیرا واردمی کرد در سیستم دیگر این رکورد نمآمد و باید سیستم را بسته باز میکردی تا رکورد اعمال شود:اشتباه:.ممنونم از اساتیدمحترم سایت:لبخندساده:

دوست عزیز ،در این حالت تیبل های شما خراب میشه هیچگاه این کارو نکنید که اطلاعاتتون رو از دست میدید. شما برای این کار باید سراغ SQL بروید . پاراداکس نقاط ضعف زیادی داره ...

firststep
شنبه 11 مهر 1388, 14:46 عصر
سلام مجدد
اول از همه از خدمت آقا بهنام تشکر فراوان عرض می کنم
اگه دوستان بتونن منو بیشتر راهنمایی کنن بسیار ممنونم
من زیاد با SQL کار نکردم راستشو بخواین و فکر می کنم برای کار با SQL الان تو این وقت مناسبی نباشه اگه کسی بتونه منو راهنمایی کنه بسیار ممنون می شم:ناراحت: مگه این اشکال از BDE است یا............. زمانی که از سیستمه دیگه اطلاعاتی رو وارد می کنم توی جدولم توی سیستمه دیگه تا زمانی که برنامرو نیندمو باز نگنم نمی یاد
:افسرده:یک تایمر تعریف کردم که هر 30 میلی ثانیه تمام دیتابیسام هارو رفرش هم کنه ولی با.......:اشتباه::عصبانی++:

hadisalahi2
چهارشنبه 15 مهر 1388, 12:16 عصر
من زیاد با SQL کار نکردم راستشو بخواین و فکر می کنم برای کار با SQL الان تو این وقت مناسبی نباشه
فکر نکنم کار با بانک اطلاعاتی SQl Server از BDE سخت تر باشه. البته اگه لقب بانک اطلاعاتی رو بشه به BDE نسبت داد.
شما شروع کن ، مطئمن باش از اینکه چرا زودتر اقدام به این کار نکردی افسوس میخوری.