PDA

View Full Version : سوال در مورد آپديت پنل

sav68.net
پنج شنبه 09 مهر 1388, 23:33 عصر
سلام دوستان

من يك وبسايت درست كردم كه حالا ميخوام اونو ايجكسي كنم
يعني براي كارهاي مختلف هي صفحه پست بك نشه

من از مستر پيج استفاده كردم كه توي اون از 4 يوزر كنترول استفاده كردم كه يكيش براي لاگين است

همينطور سايت من بيش از 50 صفحه(كانتنت پيج ) داره كه تغريبا 20 تا از اين 50 صفحه احتياج به آپديت پنل دارن

حالا سوال من اينه كه :

1- آيا يك آپديت پنل كلي توي كل مستر پيج بذارم كه شامل همه ي يوزر كنترول ها و كانتنت پيج ها بشه؟

2- يا فقط براي همان 20 صفحه (كانتنت پيج) و اون يوزر كنترول لاگين جداگانه آپديت پنل بذارم؟

raziee
جمعه 10 مهر 1388, 09:55 صبح
برای لاگین یه آپ دیت پنل جداگانه بزار.
اما اگه نیاز میبینی که برای اون 20 صفحه که گفتی نیاز به بار گذاری کل صفحه نداری یه سری به کنترل های oboutsuite بزن. Content page (loaded using AJAXPage callback panel)

alireza_s_84
جمعه 10 مهر 1388, 19:09 عصر
سلام دوستان

من يك وبسايت درست كردم كه حالا ميخوام اونو ايجكسي كنم
يعني براي كارهاي مختلف هي صفحه پست بك نشه

من از مستر پيج استفاده كردم كه توي اون از 4 يوزر كنترول استفاده كردم كه يكيش براي لاگين است

همينطور سايت من بيش از 50 صفحه(كانتنت پيج ) داره كه تغريبا 20 تا از اين 50 صفحه احتياج به آپديت پنل دارن

حالا سوال من اينه كه :

1-آيا يك آپديت پنل كلي توي كل مستر پيج بذارم كه شامل همه ي يوزر كنترول ها و كانتنت پيج ها بشه؟

2-يا فقط براي همان 20 صفحه (كانتنت پيج) و اون يوزر كنترول لاگين جداگانه آپديت پنل بذارم؟

سلام
دوست عزیز تا میتونید سعی کنید وب سایتتون رو بدون UpdatePanel طراحی کنید زیرا اگر تعداد کنترلهای موجود در آپدیت پانل زیاد شوند کارایی میاد پایین یا نتیجه عکس میده.
سعی کنید از ایجکس معقول استفاده کنید یک نمونه عاقلانه استفاده از ایجکس همین سایت برنامه نویسه.
موفق باشید