PDA

View Full Version : گفتگو: @ از کار انداختن آنتی ویروس و فایر وال تو ی شبکه ها مختلف !

armanikurd
جمعه 10 مهر 1388, 11:33 صبح
@

دورود

من یه راه حل هایی دارم، که در اسرع وقت سعی میکنم بذارم اینجا.
دوستان میتونن همفکری کنن

برخی نرم افزار ها خصوصا تحت شبکه ها، توسط آنتی ویروس ها و برنامه های امنیتی و فایروال ها بلوکه میشن.
حالا شاید به صورت اتوماتیک و یا دستی....

و این مشکل کوچولو وپیش پا افتاده و شاید لجبازی مدیران شبکه و عدم توانایی آنها در کار با این سیستم ها، نباید پروژه شما رو بخوابونه . نه !؟

میشه فایروال ها رو دور زد و پیچوند
آنتی ویروس ها و پورت اسکنر ها رو یه جورایی سرگرم کرد
و ....

بدرود

anooshiran
جمعه 10 مهر 1388, 21:37 عصر
سلام دوست عزيز

اين طبيعي است كه شما وقتي به كامپيوترهاي server/client دسترسي داريد ، فايروال براي شما بعضي مزاحمتها را ايجاد مي كند.
من البته بر خلاف شما با دورزدن فايروال موافق نيستم.
شما ميتوانيد يك پورت خاص را كه مي خواهيد در برنامه تان استفاده كنيد را، باز كنيد. كه البته با scan port مي توانيد پورت هاي خالي را كه باز هستند را پيدا كنيد.
من خودم ترجيح مي دهم در فايروال ست كنم كه server/client به يك پرت خاص دسترسي داشته باشند.

البته مرا ببخشيد ، چون شما خود نظر خواسته بوديد جسارتا عنوان كردم.

armanikurd
جمعه 10 مهر 1388, 22:29 عصر
انوشیروان جون ممنون از نظرت

راست میگی
اما به این توجه کن که شما یه لیول پایین تر از دسترسی هستید و مدیر بنا به لجبازی و یا کدورت و یا اصلا ادعایپست مدیریتش نخواد با شما همکاری کنه. مطمئنان توی انجام پروژه ها برای یک تیم یا گروه کارفرما، حتما بعضا چندتایشون از این نمونه و دست افراد هستن !!!

اونا خیلی راحت می تونن پورت شمارو بلوکه کنن
می تونن پروسس شما رو تو بلاک لیست بذارن
می تونن از طریق آی پی سیستم سرور تو رو شنود کنن- منظورم فضولیه !
و حتی میتونن مک آدرس کارت شبکه رو به سیستم امنیتی ای بدن تا حالمونو بگیره !!!

:افسرده:

.

gh-reza
جمعه 04 دی 1388, 14:26 عصر
خوب پس چی شد راه حل های شما. این که هدف از دور زدن فایروال چیه مهم نیس. اینکه چطور میشه یه فایروال رو دور زد مهمه. مطالبی تو این مایه ها میتونن بدآموزی داشته باشن. ولی نه به حدی که با استفاده مفیدشون قابل مقایسه باشه.