PDA

View Full Version : کمک و سوال: کاردانی به کارشناسی نرم افزار

meysam41
شنبه 11 مهر 1388, 18:07 عصر
سلام دوستان عزیز :چشمک:
من یک سوال دارم.
در مقطع کاردانی نرم افزار درس خوندم و فارغ التحصیل شدم. حالا بعد از 4 سال از اتمام درسم تصمیم دارم که ادامه تحصیل بدم و کارشناسی نرم افزار بگیرم.
پول دانشگاه ازاد رو ندارم وگرنه چند سال قبل این کار رو می کردم. در ضمن باید کار کنم و نمی تونم تمام وقتم رو صرف درس خوندن کنم. حالا می خوام بدونم که ایا راهی هست که از طریق پیام نور برم و لیسانس نرم افزار بخونم. امسال پیام نور برای اولین بار یه دوره کاردانی به کارشناسی گذاشت ولی رشته های محدودی داشت و کامپیوتر نذاشته بودند - ایا کسی اطلاع داره که کاردانی به کارشناسی فراگیر پیام نور رشته کامپیوتر هم اضافه می کنه یا نه؟:متفکر:
در مورد تطبیق واحدهای درسی کاردانی شنیدم و سوال کردم میگن که از حدود 80 واحد که تو کاردانی پاس کردم حدود 30 تا رو قبول می کنند و باید بقیه رو دوباره پاس کرد :متعجب: خواستم بدونم که اگر واقعا اینطوری باشه که مدرک کاردانی اصلا حساب نمیشه و باید از اول نشست و کارشناسی خوند و تمام واحدهاش رو هم گذروند
اگر عزیزان به من راهنمایی بدن ممنون میشم هر چند که نمی تونم از خجالتشون در بیام ولی در حقشون دعای خیر می کنم :تشویق:
موفق باشید دوستان

meysam41
شنبه 11 مهر 1388, 18:14 عصر
دوستان لطف کنید نظرات خودتون رو بنویسید چون نظرات شما عزیزان برای من اهمیت ویژه ای داره
با تشکر :چشمک:

icegirl_f2r
شنبه 11 مهر 1388, 21:25 عصر
در مورد تطبیق واحدهای درسی کاردانی شنیدم و سوال کردم میگن که از حدود 80 واحد که تو کاردانی پاس کردم حدود 30 تا رو قبول می کنند و باید بقیه رو دوباره پاس کرد :متعجب: خواستم بدونم که اگر واقعا اینطوری باشه که مدرک کاردانی اصلا حساب نمیشه و باید از اول نشست و کارشناسی خوند و تمام واحدهاش رو هم گذروند

درست شنیدید باید دروس را از اول بگذرونید مگر چند واحد ناچیز( 20 الی 30 واحد) :اشتباه:
اگر کمی تلاش کنید می تونید دولتی قبول بشید.
موفق باشید.