PDA

View Full Version : سوال: List view

morika
شنبه 11 مهر 1388, 22:22 عصر
سلام

من وقتی تو Listview ایتم هامو نوشتم البته در حالت LIST ، دیدم وقیتی که آیتم ها به آخر Listview می رسه بجای اینکه Scrollbar اونو ببره پایین می بره سمت چپ.
چجوری باید کاری کنم که وقتی Listview تموم میشه بره پایین نه چپ؟

یه سوال دیگه:

وقتی Listview رو به حالت Right to Left در میاریم آیکن هایی که می ذاریم توش هم برعکس میشه. یعنی اگه آیکن یه فکش به سمت راست هست در حالت Right to Left میشه یه فلش به سمت چپ. اینو چجوری برطرف کنم؟
ممنون

viper2009
شنبه 11 مهر 1388, 22:42 عصر
سلام

من وقتی تو Listview ایتم هامو نوشتم البته در حالت LIST ، دیدم وقیتی که آیتم ها به آخر Listview می رسه بجای اینکه Scrollbar اونو ببره پایین می بره سمت چپ.

یه سوال دیگه:

وقتی Listview رو به حالت Right to Left در میاریم آیکن هایی که می ذاریم توش هم برعکس میشه. یعنی اگه آیکن یه فکش به سمت راست هست در حالت Right to Left میشه یه فلش به سمت چپ. اینو چجوری برطرف کنم؟
ممنون

ازProperties ش در قسمت Veiw می تونی این کار را انجام بدی

morika
یک شنبه 12 مهر 1388, 01:00 صبح
خسته نباشید واقعا
خیلی زحمت کشیدید به انگشتون زیادی فشار اوردین تایپ کردین
راضی به زحمت نبودم

morika
شنبه 18 مهر 1388, 17:45 عصر
کسی از دوستان راه حلی نداره؟

amir_hossein_ta
شنبه 18 مهر 1388, 21:34 عصر
زبان برنامتو فارسی کن.در ضمن اون فرمی که توش List Box گذاشتی،مشخصه Right To Left و Right To Left Layout شو True کن.واسه خوده List Box هم همین کارو بکن.موفق باشی.

morika
یک شنبه 19 مهر 1388, 10:19 صبح
اولا که listbox نیست و listview هست. دوما این راه حل شما رو من خودم امتحان کردم اگه میشد که دیگه اینجا سوال نمی نوشتم

morika
شنبه 25 مهر 1388, 22:18 عصر
پس این مشکل ما همچنان بدون راه حل موند؟

pirmard
جمعه 01 آبان 1388, 00:37 صبح
سلام

اگه کالمن هدر زیاد برات مساله ساز نیست می تونی از حالت details استفاده کنی و فقط یک کالمن تعریف کنی. و پهنای اون رو هم برابر با پهنای کل کنترلت قرار بدی.