PDA

View Full Version : درباره ساخت setup با کریستال ریپورت

samira.a
یک شنبه 12 مهر 1388, 11:13 صبح
سلام به همه
من یه مشکل دارم و اون درباره پروژه C# که ازش setup ساختم ولی فایل crystal reportam توی کامپیوتر مقصد نمی شناسه لطفا به من کمک کنید چطوری می تونم merge modul رو گیر بیارم. یا ایا راه دیگه ای وجود داره/؟ :ناراحت:

ASKaffash
سه شنبه 14 مهر 1388, 15:33 عصر
سلام
ابزار ساخت setup چیست ؟
InstallShield ؟
خود دات نت ؟
SetupFactory ؟
.....

samira.a
چهارشنبه 15 مهر 1388, 22:39 عصر
سلام بله من با خود دات نت setup درست می کنم ولی نمی دونم برای کریستال ریپورت چی باید اضافه کنم تا توی کامپیوتر مقصد بشناستش، در ضمن من از SQL2005 هم استفاده می کنم .ممنون

sara.f
جمعه 24 مهر 1388, 20:36 عصر
سلام به همگی :لبخندساده:
اصلا نمی دونم این سوالم تکراریه یا نه؟ و از اونجا که نمی دونستم باید چه چیزی را search کنم و نیاز فوری به پاسخ دارم به اینجا اومدم و سوال این دوستمون را دیدم.
اول یه سوال: اینکه مثلا میگن setup را با خود دات نت ساختید یا نه یعنی چی؟ یعنی منظور همون فایل exe هست که بعد از اجرای برنامه در پوشه bin--> debug ساخته میشه؟
دوم اینکه: من وقتی که فایل exe برنامه ای که در اون از crystal استفاده کردم را مثلا روی desktop کپی می کنم و می خوام اجرا کنم همه چیزش درسته ولی برای اجرای قسمت گزارش گیری error میده.
لطفا جواب این دو سوالم را که خیلی وقته واسم مطرحه را بدید.

ASKaffash
شنبه 25 مهر 1388, 08:30 صبح
سلام بله من با خود دات نت setup درست می کنم ولی نمی دونم برای کریستال ریپورت چی باید اضافه کنم تا توی کامپیوتر مقصد بشناستش، در ضمن من از SQL2005 هم استفاده می کنم .ممنون

سلام
مطابق شکل عمل کنید و بعد نتیجه را اعلام کنید:

ASKaffash
شنبه 25 مهر 1388, 08:33 صبح
سلام به همگی :لبخندساده:
اصلا نمی دونم این سوالم تکراریه یا نه؟ و از اونجا که نمی دونستم باید چه چیزی را search کنم و نیاز فوری به پاسخ دارم به اینجا اومدم و سوال این دوستمون را دیدم.
اول یه سوال: اینکه مثلا میگن setup را با خود دات نت ساختید یا نه یعنی چی؟ یعنی منظور همون فایل exe هست که بعد از اجرای برنامه در پوشه bin--> debug ساخته میشه؟
دوم اینکه: من وقتی که فایل exe برنامه ای که در اون از crystal استفاده کردم را مثلا روی desktop کپی می کنم و می خوام اجرا کنم همه چیزش درسته ولی برای اجرای قسمت گزارش گیری error میده.
لطفا جواب این دو سوالم را که خیلی وقته واسم مطرحه را بدید.

سلام
-خود دات نت هم پروژه ای برای ساخت Setup دارد:
- در ضمن خطائی که در شکل ارائه شده برای اظهار نظر کافی نیست.

sara.f
شنبه 25 مهر 1388, 12:10 عصر
سلام
-خود دات نت هم پروژه ای برای ساخت Setup دارد:
- در ضمن خطائی که در شکل ارائه شده برای اظهار نظر کافی نیست.
سلام
1) اون فایلی که با run کردن برنامه در پوشه debug ساخته میشه پس چیه؟ آیا به درد نمی خوره؟ یعنی منظورم اینه که میشه به عنوان فایل exe مربوط به برنامه به کسی بدیم تا استفاده کنه؟
2) من از این راهی که در شکل گفتید، استفاده کردم ولی پوشه خالی تحویلم داد، باید چطوری عمل کنم؟
3) باید چه اطلاعاتی در اختیارتون قرار بدم تا متوجه بشید که اشکال کارم در مورد crystal چیه؟
با تشکر.:لبخندساده:

ASKaffash
سه شنبه 05 آبان 1388, 10:42 صبح
سلام
1) اون فایلی که با run کردن برنامه در پوشه debug ساخته میشه پس چیه؟ آیا به درد نمی خوره؟ یعنی منظورم اینه که میشه به عنوان فایل exe مربوط به برنامه به کسی بدیم تا استفاده کنه؟
2) من از این راهی که در شکل گفتید، استفاده کردم ولی پوشه خالی تحویلم داد، باید چطوری عمل کنم؟
3) باید چه اطلاعاتی در اختیارتون قرار بدم تا متوجه بشید که اشکال کارم در مورد crystal چیه؟
با تشکر.:لبخندساده:
سلام
1- اون فایل درون Debug فقط اجرائی برنامه بدون Dll های Refrence شده است و روی کامپیوتری که دات نت داره (FrameWork) اجرا میشه
2- شما ساخت Setup را درست انجام نداده اید که خالی است . آیا primary output from PN (Active) را انجام داده اید ؟
3-در اینصورت Setup باید Dll های کریستال را هم انتقال دهد