PDA

View Full Version : گفتگو: خريد آنتي ويروس

s.k711
یک شنبه 12 مهر 1388, 12:12 عصر
سلام دوستان.
من تصميم دارم يه آنتي ويروس بخرم يعني يك حساب كاربري واقعي يك آنتي ويروس معروف را بخرم كاري به قيمتش ندارم
اگه ميشه راهنمايي بفرماييد چه آنتي ويروسي بهترينه كه ارزش هزينه كردن را داشته باشه.
آخه ديگه از اين آنتي ويروسها كه مرتبط ليست سياه تشكيل ميدن براي سيستمم خسته شدم
خيلي ممنون.

alireza_s_84
یک شنبه 12 مهر 1388, 14:29 عصر
سلام دوستان.
من تصميم دارم يه آنتي ويروس بخرم يعني يك حساب كاربري واقعي يك آنتي ويروس معروف را بخرم كاري به قيمتش ندارم
اگه ميشه راهنمايي بفرماييد چه آنتي ويروسي بهترينه كه ارزش هزينه كردن را داشته باشه.
آخه ديگه از اين آنتي ويروسها كه مرتبط ليست سياه تشكيل ميدن براي سيستمم خسته شدم
خيلي ممنون.
شما کاسپراسکای 2010 رو انتخاب کنید من 4 ساله که از کاسپر اسکای استفاده میکنم سالی 30تومن برای یک key بدون هیچ مشکلی.

s.k711
یک شنبه 19 مهر 1388, 08:45 صبح
سلام دوست عزيز.
ممنون از راهنماييتون.
يك سوال برام پيش اومد و اون اينه كه آيا نسخه ويندوزي كه شما نصب دارين رو سيستمتون اصليه؟
آيا آنتي ويروستون به اين مورد ايراد نميگيره كه ويندوز اصلي نباشه؟
ممنون.

alireza_s_84
یک شنبه 19 مهر 1388, 09:00 صبح
سلام دوست عزيز.
ممنون از راهنماييتون.
يك سوال برام پيش اومد و اون اينه كه آيا نسخه ويندوزي كه شما نصب دارين رو سيستمتون اصليه؟
آيا آنتي ويروستون به اين مورد ايراد نميگيره كه ويندوز اصلي نباشه؟
ممنون.
سلام دوست گرامی:
من از نسخه اصل ویندوز استفاده میکنم ولی تا بحال برای 100 تا کاربر با ویندوز قلابی و کرکی و تریال و ... نصب کردم هیچ مشکلی پیش نیومده و اساسا نباید هم پیش بیاد چون آنتی ویروس روسی رو چه به قانون کپی رایت؟؟!!!
شما توجه کردی تا حالا کاسپراسکای چه پدری از هکر ها و کرکرها در آوورده؟؟؟
علتش هم اینه دزد میدونه چطور در خونه شو قفل بکنه!!!
روسها که توی کرک دستی دارن خودشون سازنده بشن میدونن چکار کنن که کسی خودشون رو دور نزنه.
راههای زیادی برای دور زدن کاسپراسکای هست اما همه موقت هستن و بعد از یک مدت از کار میوفتن.
شما خیالتون راحت باشه که این آنتی ویروس هیچ مشکلی با ویندوزهای غیر اصل نداره.
موفق باشید