PDA

View Full Version : حرفه ای: عربی به انگلیسی در وی بی ................... ضروری و فوری

fazelm
یک شنبه 12 مهر 1388, 15:23 عصر
چطور میشه یه برنامه ای که بادلفی نوشته شده و ما سورسش رو نداریم و به زبان عربی هست (دکمه ها و منوهای برنامه) رو به فارسی ترجمه کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟

viper2009
یک شنبه 12 مهر 1388, 16:06 عصر
چطور میشه یه برنامه ای که بادلفی نوشته شده و ما سورسش رو نداریم و به زبان عربی هست (دکمه ها و منوهای برنامه) رو به فارسی ترجمه کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟

منظورت نامها و منوها یا کدها به زبان انگلیسی هستند؟
اگر نامها که باید در دیکشنری بگردی
ولی کد رو فکر نمی کنم عربی باشه هست؟

fazelm
یک شنبه 12 مهر 1388, 16:31 عصر
منظورت نامها و منوها یا کدها به زبان انگلیسی هستند؟
اگر نامها که باید در دیکشنری بگردی
ولی کد رو فکر نمی کنم عربی باشه هست؟

نه کدها که امکان نداره به زبان عربی باشه
این برنامه رو سال ها پیش در عربستان نوشته شده و حالا میخوان دقیقا همین برنامه رو در ایران استفاده کنن ولی به دلیل زبان عربی برنامه ایرانی ها قادر به استفاده از این نیستند.

حالا اگه کسی راهی ، ترفندی ... چیزی داره بگه
ممنون

ali.hojjati
یک شنبه 12 مهر 1388, 16:53 عصر
شما می بایست با استفاده از برنامه هایی مانند Resource Hacker یا PeExplorer و از قبیل برنامه ها که در سورس برنامه دست می برند استفاده کرده و متن های موجود را با متن فارسی جایگزین کنی.

fazelm
یک شنبه 12 مهر 1388, 17:19 عصر
شما می بایست با استفاده از برنامه هایی مانند Resource Hacker یا PeExplorer و از قبیل برنامه ها که در سورس برنامه دست می برند استفاده کرده و متن های موجود را با متن فارسی جایگزین کنی.

شما می تونید به آموزش ساده برای یکی از اینایی که گفتید بذارین ؟؟؟/

ممنون

ali.hojjati
یک شنبه 12 مهر 1388, 17:27 عصر
اول یکی از این برنامه ها رو دانلود کن. روال کاری همه این برنامه ها مثل همه. شما اول Resource اون ها رو که مربوط به دیالوگ ها, منو ها, متن ها و ... است را پیدا کن. بعد با انتخاب هر کدوم می تونی روشون تغییرات لازم رو بدی. اگه بازم گنگ بود یه پیغام شخصی بده تا یه pdf رو به همراه آموزش کامل یکی از این برنامه ها برات بزارم.

Mani_rf
یک شنبه 12 مهر 1388, 19:33 عصر
سلام دوست عزیز.
اگر من جای شما بودم این سوال را در انجمن مربوط به Delphi مطرح می کردم و نام آن را هم مرتبط با موضوع انتخاب می کردم.
در هر صورت، سورس برنامه هایی که با Delphi نوشته می شوند با برنامه هایی مانند RecurceHacker ،PeExplorer و یا خود Visual Stutio قابل دستیابی نیستند، این برنامه ها فقط قادر به باز کردن سورس نرم افزار هایی هستند که با زبان C++‎ و یا Visual C++‎ نوشته شده باشند. به نظر من در صورتی که سورس برنامه را ندارید ؛ بهتر است وقت خود را حدر ندهید و به فکر نوشتن دوباره آن باشید.
موفق باشید...

Navid Asadi
یک شنبه 12 مهر 1388, 23:03 عصر
نگاه کن دوست عزیز
حرف mani کاملا درسته. اگه میخوای یه برنامه رو فارسی کنی بسته به سطحش داره...
اگه برنامه خیلی فرم داشته باشه یا خیلی پیچیده باشه اصلا به صرفه نیست...
ولی اگه یه برنامه ساده باشه میتونی با برنامه هایی مثل اونایی که دوستان معرفی کردن کار کنی یکی رو هم من معرفی میکنم : Restorator
من اطلاعی در مورد محدودیت زبانش ندارم ولی آموزشش رو تو مجله دانش و کامپیوتر خواندم...