PDA

View Full Version : سورس های ماورایی

pcdownload.bloghaa.com
یک شنبه 12 مهر 1388, 19:29 عصر
سورس هایی که در این پست قرار دادم با سورس های دیگر
فرق داره حرفه ای ترین وعجیبترین سورس ها برای برنامه نویسیان قرار می دهم.

pcdownload.bloghaa.com
یک شنبه 12 مهر 1388, 19:34 عصر
اضافه کردن یک دکمه با آیکن اختصاصی به toolbar مرورگر اینترنت اکسپلور
با برنامه شما که عملکرد دکمه را هم برنامه شما میتواند انجام دهد.

فشرده سازی و کد کردن با بیش از شصت الگوریتم فشرده سازی.

تغییر آیکون فایل های اجرایی با برنامه شما

سورس برنامه تبدیل سورس VB به سورس Delphi

pcdownload.bloghaa.com
یک شنبه 12 مهر 1388, 22:54 عصر
1.سورس برنامه ضبط صدا
2.سورس mp3 player با اکولایزر
3.refresh کردن کل سیستم
4.سورس uninstaller زیبا برای حذف برنامه های نصب شده

pcdownload.bloghaa.com
یک شنبه 12 مهر 1388, 23:01 عصر
1.قرار دادن عکس در بانک اطلاعاتی
2.تبدیل فایل های اکسل به بانک اطلاعاتی
3.سورس برنامه فارسی ساخت بانک اطلاعاتی

VB.SOS
دوشنبه 13 مهر 1388, 10:53 صبح
دوست عزيز لطفا اين كد ها رو تو تاپيك زير قرار بدين:
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=81542
قوانين سايت رو مطالعه كنيد

pcdownload.bloghaa.com
دوشنبه 13 مهر 1388, 11:42 صبح
باشه مطالعه میکنم اما من تنها کسی نیستم که چنین تاپیکی ساخته باشه.

1.تغییر ظاهر برنامه به XP با تولید خودکار فایل Mainfest
2.سورس کامل کار با فایل های zip
3.سورس برنامه فارسی ساخت ماشین حساب شخصی به صورت exe
4.دیدن فونت ها به شکل خودشان

pcdownload.bloghaa.com
دوشنبه 13 مهر 1388, 18:02 عصر
1.سورس ارسال ایمیل
2.کامپوننت کار با بلوتوث در وی بی
3.سورس نمونه های کار با بلوتوث در وی بی
4.تغییر مکان آیکون های دسکتاب

pcdownload.bloghaa.com
دوشنبه 13 مهر 1388, 23:26 عصر
1.تغییر عکس پس زمینه
2.سورس کامل کار با فایل هی cab
3.استفاده از زبان های خارجی در برنامه
4.وارد کردن آدرس فایل در تکست باکس به صورت AoutoComplete
5.,وارد وخارج کردن سی دی رم

pcdownload.bloghaa.com
سه شنبه 14 مهر 1388, 19:29 عصر
1.سورس برنامه دانلودر
2.کامپوننت پخش فایل های gif
3.کامپوننت دیگری برای پخش فایل های gif
4.رایت فایل های ISO روی CD بدون استفاده از کامپوننت

pcdownload.bloghaa.com
چهارشنبه 15 مهر 1388, 11:49 صبح
1.سورس برنامه ResHacker یا همون ویرایشگر فایل های exe
2.سورس تبدیل فینگلیشی به فارسی
3.سورس تشخیص انگلیسی بودن متن تکست باکس
4.سورس تبدیل htm به Jpg

pcdownload.bloghaa.com
پنج شنبه 16 مهر 1388, 18:17 عصر
از اشتباهی که رخ داده معذرت می خوام برای
جبران یه کامپوننت می ذارم که همگی با هم کف کنیم.

کامپوننت استفاده از موتور فاير فاکس در وي بي.
يعني براي ساخت يک مرورگر حتما لازم نيست از کامپوننت و موتور کم سرعت Trident
اينترنت اکسپلور اسفاده کنيم ميتونيم از سرعت بالاي موتور Gecko فايرفاکس استفاده کنيم.
دستورات اين کامپوننت مانند Webbrowser است.

دانلود با حجم 4.6 مگابایت (http://sites.google.com/site/danlodnow/MozillaControlInstaller.rar)

pcdownload.bloghaa.com
جمعه 17 مهر 1388, 17:48 عصر
1.سورس برنامه ادیتور hex
این برنامه حتی کد های 0 و1 فایل ها را هم به شما نشان می دهد.
2.سورس برنامه Taskmanager فارسی زیبا وقدرتمند که عکسشو در زیر میبینید.
http://sites.google.com/site/danlodnow/untitled.JPG

amir200h
شنبه 18 مهر 1388, 10:03 صبح
اینم سورس اسکین که خواسته بود سهیل. اسکین هاش فوق العاده زیبا و قشنگن.
اگه تو سایت هم سرچ کنین فیلم آموزشیشو پیدا می کنین.
اسکین های بیشتری اگه خواستی برو به اینجا.
www.skincrafter.com (http://www.skincrafter.com)

یا حق

soheil_programmer
شنبه 18 مهر 1388, 11:05 صبح
آقا خیلی خیلی ممنون فقط یه سوال میمونه و اونم اینه که آیا این SkinCrafter رایگانه :چشمک: یا میشه رایگانش کرد، میخوام واسه مشتری استفاده کنم ها!:چشمک:
ضمناً اگه با Label های VB مشکل داشته باشه که فایده نداره چون من برنامه هام از قبل نوشته شده و امکان تغییر و تعویض Label ها نیست!! :افسرده: تازه در مورد Right Justify از TextBox ها هم مشکل داره همینطورم با Drive Box خود VB هم مشکل داره!!:عصبانی++:

اینم سورس اسکین که خواسته بود سهیل. اسکین هاش فوق العاده زیبا و قشنگن.
اگه تو سایت هم سرچ کنین فیلم آموزشیشو پیدا می کنین.
اسکین های بیشتری اگه خواستی برو به اینجا.
www.skincrafter.com (http://www.skincrafter.com)

یا حق

pcdownload.bloghaa.com
شنبه 18 مهر 1388, 11:11 صبح
سه تا سورس برای کار با SQL Server
1.سورس بسیار کامل برای اتصال و خواندن اطلاعات از بانک اطلاعاتی SQL
2.سورس بسیار کامل برای اتصال , خواندن,ویرایش اطلاعات از بانک اطلاعاتی SQL
3.سورس تبدیل بانک اطلاعاتی SQL به XML

pcdownload.bloghaa.com
سه شنبه 21 مهر 1388, 02:44 صبح
1.ساخت میانبر
2.ساخت آیکون
3.جستجوگر موسیقی
4.روشن و خاموش کردن مانیتور
5.استفاده از بالون تیپ در برنامه

pcdownload.bloghaa.com
چهارشنبه 22 مهر 1388, 01:32 صبح
دیگه تشکر کردنش با انصاف خودتونه.

1.سورس آنتی ویروس قوی,بسیار سریع در اسکن و دارای گرافیک عالی.
2.کاملترین سورس ارگ یاماها با تمامی امکانات لازم برای یک اورگ.
3.سورس برنامه قرار دادن برنامه در کنترل پنل.
4.سورس برنامه تغییر پسورد یاهو.
5.سورس مدیریت StartUp از 5 مدخل ویندوز برای این کار.

xman_dj
پنج شنبه 23 مهر 1388, 16:15 عصر
از لطف شما در تهیه سورس های مورد نیاز ممنون
در صورت ممکن یک سورس کاربردی (حسابداری / دانشجویی / ...) با بانک اطلاعاتی SQLSERVER که پروسه های (ورود اطلاعات به بانک و ویرایش و حذف اطلاعات) با VB6 و نحوه اتصال به بانک اطلاعاتی sqL را داشته باشد نیاز دارم قبلا از لطف شما متشکرم
همچین برنامه ای نوشته شده و تو سایت هست جستجو کن

pcdownload.bloghaa.com
جمعه 24 مهر 1388, 16:31 عصر
دوستان همان طور که می دانید snagit یک برنامه عکس برداری از تمام اشیای موجود در
ویندوز و پنجره ها است.سورس چنین برنامه ای تو اینترنت پیدا نمیشه.
بنا بر این خودم دست به کار شدم و به وسیله 16 تا تابع API یه برنامه
شبیه snag it نوشتم البته از نظر امکانات به برنامه اصلی نمی رسه وبه صورت آزمایشی
است

برنامه را اجرا کنید با بردن موس روی هر قسمت از کامپیوتر عکس شیئی که موس
روی اون قرار داره تو برنامه نشان داده میشه.برای عکس کرفتن کلید c را زده و روی دکمه save picture کلیک کنید.جالبه بهتره دانلود کنید.

ATA_TABRIZ
شنبه 25 مهر 1388, 07:52 صبح
همچین برنامه ای نوشته شده و تو سایت هست جستجو کن

با تشکر از توجه جنابعالی من گشتم پیدا نکردم در صورت امکان لینکش بنویسید با تشکر

pcdownload.bloghaa.com
شنبه 25 مهر 1388, 18:06 عصر
دوستان متسفانه من برنامه نویسی تحت وب به صورت عملی کار نکردم.
مخصوصا که سمت سرور باشه اما دو تا سورس براتون میزارم.

البته خودم در حال ساخت یه زبان جدید هستم که کار هر دو دسته از زبان های سمت کلاینت و سرور
رو انجام میده این زبان آنقدر قدرت دارد که حتی یک برنامه رایت سی دی را هم میتوان تحت وب اجرا کرد.
علاوه بر این برنامه های این زبان روی سیستم عامل هم اجرا می شودو این یعنی هماهنگی کامل برای این کار یک مرور گر جدید و حتی یک مفسر هم نوشتم در صورت تکمیل ارایه خواهم داد.

1.ASP_NETEMAIL.zip
2.asp_net_userctrl.zip
3.سورس تبدیل سورسvb6 به vb.net

pcdownload.bloghaa.com
شنبه 25 مهر 1388, 18:29 عصر
ATA_TABRIZ جان عزیز از این که سورس شما را فراموش کردم معذرت می خوام.

به دوستان هم توسیه می کنم به هیچ وجه این سورس را از دست ندن.
روی لینک زیر کلیک کنید بعد در صفحهای که ظاهر میشود روی click here کلیک کنید.

دانلود سورس برنامه حسابداری با حجم 1.41 مگا بایت (http://sites.google.com/site/danlodnow/MST(1).rar)

saeedzx
یک شنبه 26 مهر 1388, 21:54 عصر
سلام دوست گرامی pcdownload.bloghaa.com (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=116475)

از اینکه این همه سورس زیبا رو ارائه دادی متشکرم ولی نصیحت از من به تو

اول از همه !!! من می دونم این پست من پاک می شه ! ولی من در عجبم ؟؟؟

ببین , من چندین پست در همین راستای تو راه انداختم ولی متاسفانه به دلیل ضعف فضای سرور سایت برنامه نویسان و مشکل داشتن در اداره بار و پهنای باند سرور سایت مجبور به پاک کردن پست های بنده شده اند اونم مدیر بخش و جناب آقای کشاورز

این سایت با این گسترش زیبا و حرفه ای به دلیل سرور خیلی از بازدید کنندگانشو از دست داده

اگر خوب دقت میکردی تا چند وقت پیش حدود 1 ماه بازدید کنندگان قسمت ویژوال بیسیک روزانه هر لحظه 10 نفر بودن دایم
ولی حالا خودت نگاه کن چند تا بازدید کننده دارند

معمولا این ماه موقع درس و سوالات در این رابطه بیشتر میشه !!!

ولی کو داوطلب ؟؟؟ یکسری هم جدید اومدن که هنوز خبر ندارند که این سایت به چه جایی داره کشیده میشه

جناب کشاورز من نمی خواستم و نمی خوام که به سایت توهین بشه ولی خودم چند روزی با گوش خودم میشنوم که خیلی از دانشجوهایی که تو سایت شما عضو بودن ( به دلیل نارضایتی از شما به بدی یاد میکنند ) یعنی مدیریت سایت رو پایین می بینند

من دوست دارم که سایتی کهمن توش فعالیت میکنم نهتنها برای من بلکه برای جامعه و وطن من هم مفید باشه

متاسفانه 3 سایت دیگر اومدن و درحال حاضر تونستن جای این سایت رو پر کنند چون پست ها کمشده و فعالیت ها هم همین طور ( بحث من فقط سر قسمت ویژوال بیسیک )
خودتون می تونید تو گوگل جستجو کنید ( عبارت انجمن ویژوال بیسیک ) خودتون متوجه می شید که قبلاً همیشه سایت شما صفحه اول گوگل بود ولی الان بعضی وقت ها اول !!! پس نتیجه چی میشه ؟؟؟؟

قسط من فقط کمک به بهتر شدن اوضاع این سایت بینظیر بود و بس

با سپاس فراوان از مدیرت و آقای کشاورز:تشویق:

vcldeveloper
دوشنبه 27 مهر 1388, 05:47 صبح
ولی متاسفانه به دلیل ضعف فضای سرور سایت برنامه نویسان و مشکل داشتن در اداره بار و پهنای باند سرور سایت مجبور به پاک کردن پست های بنده شده اند اونم مدیر بخش و جناب آقای کشاورز
به دلیل مشکل فضای سرور؟!! تا جایی که بنده از سرور این سایت اطلاع دارم، ما کمبودی از نظر فضای هارد روی سرور سایت برنامه نویس نداریم، و پستی هم به این دلیل در سایت پاک نشده. نمی دونم همچین دلیلی رو از کجا آوردید!

ولی کو داوطلب ؟؟؟ یکسری هم جدید اومدن که هنوز خبر ندارند که این سایت به چه جایی داره کشیده میشه

جناب کشاورز من نمی خواستم و نمی خوام که به سایت توهین بشه ولی خودم چند روزی با گوش خودم میشنوم که خیلی از دانشجوهایی که تو سایت شما عضو بودن ( به دلیل نارضایتی از شما به بدی یاد میکنند ) یعنی مدیریت سایت رو پایین می بینند
خب ببینند، ما در قوانین سایت اعلام کردیم، اینجا هم بارها توضیح دادیم؛ تقاضای انجام پروژه یا انجام تمارین دانشجویی در سایت ممنوع هست، و به شدت با آن برخورد میشه، حالا یک عده میخواد خوش شان بیاد، یا بدشان بیاد.
من بارها گفتم، این سایت محل انجام تمارین دانشجویان یا دانش آموزان نیست، بنده به شخصه هیچ علاقه ایی ندارم که با دست خودم به پرورش همچین دانشجویان راحت طلبی کمک کنم، و وضع صنعت نرم افزار کشور را از اینی که هست، بدتر کنم! همچین دانشجویانی اگر مردود بشند، و از تحصیل در این رشته انصراف بدند، برای خودشان و جامعه بسیار بهتر هست.

کسی که بخواد بحث علمی کنه، میتونه در سایت آزادانه کار خودش را انجام بده، همانطور که روزانه هزاران نفر این کار را در سایت انجام میدند.

در هر حال، شما نگران ناراحتی یک عده دانشجو از بابت حذف درخواست های حل تمرینشان نباشید. سعی کنید با رعایت قوانین سایت، در چارچوب موضوع هر تاپیک بحث کنید، نه اینکه وسط تاپیک انتشار سورس، پستی درباره نارضایتی برخی دانشجویان از سایت بزنید که هیچ ربطی به موضوع تاپیک نداره.

موفق باشید

soheil_programmer
دوشنبه 27 مهر 1388, 07:37 صبح
با سلام

دوست عزیز پایین آمدن بازدید کننده های انجمن ها VB6 بارها برای من هم سوال بوده اما من فکر میکنم این دلیلی نداره جز رو آوردن برنامه نویسان این زبان به زبان VB.NET !!!

سلام دوست گرامی pcdownload.bloghaa.com (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=116475)

از اینکه این همه سورس زیبا رو ارائه دادی متشکرم ولی نصیحت از من به تو

اول از همه !!! من می دونم این پست من پاک می شه ! ولی من در عجبم ؟؟؟

ببین , من چندین پست در همین راستای تو راه انداختم ولی متاسفانه به دلیل ضعف فضای سرور سایت برنامه نویسان و مشکل داشتن در اداره بار و پهنای باند سرور سایت مجبور به پاک کردن پست های بنده شده اند اونم مدیر بخش و جناب آقای کشاورز

این سایت با این گسترش زیبا و حرفه ای به دلیل سرور خیلی از بازدید کنندگانشو از دست داده

اگر خوب دقت میکردی تا چند وقت پیش حدود 1 ماه بازدید کنندگان قسمت ویژوال بیسیک روزانه هر لحظه 10 نفر بودن دایم
ولی حالا خودت نگاه کن چند تا بازدید کننده دارند

من دوست دارم که سایتی کهمن توش فعالیت میکنم نهتنها برای من بلکه برای جامعه و وطن من هم مفید باشه

متاسفانه 3 سایت دیگر اومدن و درحال حاضر تونستن جای این سایت رو پر کنند چون پست ها کمشده و فعالیت ها هم همین طور ( بحث من فقط سر قسمت ویژوال بیسیک )
خودتون می تونید تو گوگل جستجو کنید ( عبارت انجمن ویژوال بیسیک ) خودتون متوجه می شید که قبلاً همیشه سایت شما صفحه اول گوگل بود ولی الان بعضی وقت ها اول !!! پس نتیجه چی میشه ؟؟؟؟

قسط من فقط کمک به بهتر شدن اوضاع این سایت بینظیر بود و بس

با سپاس فراوان از مدیرت و آقای کشاورز:تشویق:

ATA_TABRIZ
دوشنبه 27 مهر 1388, 08:36 صبح
ATA_TABRIZ جان عزیز از این که سورس شما را فراموش کردم معذرت می خوام.

به دوستان هم توسیه می کنم به هیچ وجه این سورس را از دست ندن.
روی لینک زیر کلیک کنید بعد در صفحهای که ظاهر میشود روی click here کلیک کنید.

دانلود سورس برنامه حسابداری با حجم 1.41 مگا بایت (http://sites.google.com/site/danlodnow/MST(1).rar)

با سلام
از لطف و توجه شما بسیار ممنونم این برنامه بسیار عالی بود فقط در صورت امکان اگر مشابه همین برنامه با بانک اطلاعاتی SQL server باشد خیلی عالی خواهد بود
که درخواست بسیاری از دوستان نیز میباشد قبلا از مساعدت جنابعالی کمال تشکر را دارم

saeedzx
دوشنبه 27 مهر 1388, 09:20 صبح
جناب کشاورز منظور بنده از بابت مشکل سرور شما اینکه چند روزی بود که من پشت سر هم به سایت می آمدم ولی هر وقت وارد میشدم سایت اعلام میکرد

بار روی سرور سنگین است لطفا بعدا مراجعه کنید

خب این نشان دهنده ضعف سرور سایت میشه که نمی تونه پهنای باند رو افضایش بده که ترافیکی به وجود نیاد

2 . منظور من در رابطه با پست هایی که بعضی از دانشجویان چه حرف هایی می زنند مربوط میشه به کاربرای فعال شما که در شهر خودتون حظوردارند چون من در لاهیجان دانشجو هستم این حرف رو زدم

اون ها هم دق دقه حذف شدن پست تاشون رو زدن

مثلا میگن ما موضوع رو یک چیزی میزاریم که شاید به مضوع اصلی زیاد ربطی نداره ولی مخاطب رو به ظرف خودش میکشه تا جواب سوالاتشونو رو بدن ولی درجا این پست حذف میشه

ولی جناب کشاورز 1 سوال دارم ؟

من وقتی میام یک پست راه میندازم به نام گفتگو بعد مدیر بخش میاد اون پست رو کامل پاک میکنه علتشم میزنه ( نبود سورس در پست ) یعنی چی ؟

اگه میشه اینو به من توجیع کنید ممنون

پستی درباره نارضایتی برخی دانشجویان از سایت بزنید که هیچ ربطی به موضوع تاپیک نداره.

جناب کشاورز شما بگین من پست خودمو در رابطه با شما کجا بدم که جذف نشه !!!!!

pcdownload.bloghaa.com
دوشنبه 27 مهر 1388, 12:21 عصر
دوستان بهتره بحث را سیاسی نکیم.

1..سورسی که سلامتی سخت افزار های شما را چک میکند
2.سورس تبدیل swf به اسکرین سیور
3.سورس برنامه ای با امکانات زیاد برای مدیریت کامپیوتر از جمله تغییر آیکون درایو ها-بهینه سازی وافزایش سرعت کامپیوتر و بسیاری امکانات دیگر.
4.مشاهده موجی شکل فایل های wav
5.سورس نشان دادن نام کاربری و پسورد Dialup

vcldeveloper
دوشنبه 27 مهر 1388, 18:20 عصر
خب این نشان دهنده ضعف سرور سایت میشه که نمی تونه پهنای باند رو افضایش بده که ترافیکی به وجود نیاد
محدودیت پهنای باند ربطی به محدودیت فضای ذخیره سازی سایت نداره که ما بخوایم برای افزایش آن پست کاربران را حذف کنیم.

مثلا میگن ما موضوع رو یک چیزی میزاریم که شاید به مضوع اصلی زیاد ربطی نداره ولی مخاطب رو به ظرف خودش میکشه تا جواب سوالاتشونو رو بدن ولی درجا این پست حذف میشه
چون این افراد فقط به خودشان فکر می کنند. طرف یک سوالی می پرسه، میخواد سریع جواب بگیره و پشت سرش را هم نگاه نکنه، در حالی که اون تاپیک با همچین عنوانی باعث میشه که کاربرانی که بعدها به سایت مراجعه می کنند، و به دنبال سوال مشابهی هستند، و کاربرانی که پیوسته در سایت فعالیت می کنند، دچار مشکلات فراوانی بشند.

قوانین سایت واضح و روشن هستند، کاربری که نمیخواد خودش را با قوانین وقف بده، نباید انتظار داشته باشه که پست هاش حذف نشند، یا از سایت اخراج نشه.

من وقتی میام یک پست راه میندازم به نام گفتگو بعد مدیر بخش میاد اون پست رو کامل پاک میکنه علتشم میزنه ( نبود سورس در پست ) یعنی چی ؟

اگه میشه اینو به من توجیع کنید ممنون
اولا عنوان "گفتگو" عنوان نامناسب هست؛ ما قبلا هم گفتیم که عنوان مناسب یعنی عنوان تاپیک باید بیانگر موضوع مطرح شده در تاپیک باشه. گفتگو یک عنوان نامفهوم هست، و کاربری با دیدن آن نمی تواند متوجه شود که چه موضوعی قرار هست در این تاپیک مطرح شود.

"نبود سورس" را باید از مدیر مربوطه بپرسید؛ این احتمال وجود داره که شما بحثی را مطرح کردید، و بجای اینکه سورس مربوط به آن را برای دانلود قرار دهید، فقط یک فایل EXE ناشناس را برای دانلود قرار دادید، و مدیر بخش تشخیص داده که بحث شما فنی نیست، و فایل ارائه شده توسط شما هم از نظر فنی کمکی به کاربران نمیکنه، و احتمال ویروسی بودن آن هم هست.
بطور کلی، در سایت های برنامه نویسی ارائه فایل EXE بدون سورس معمولا فاقد ارزش علمی هست.

جناب کشاورز شما بگین من پست خودمو در رابطه با شما کجا بدم که جذف نشه !!!!!
تالار گفتگو با مسئولان سایت

MBG73
سه شنبه 28 مهر 1388, 00:37 صبح
فکر کنم بهترباشه این بحث رو همین جا تموم کنیم .

شاید بهتر باشه این تاپیک رو با این بحث ها خراب نکنیم .

pcdownload.bloghaa.com
سه شنبه 28 مهر 1388, 20:12 عصر
آقای ATA_TABRIZ سورس مورد نظر را می توانید دانلود کنید.

HamedNet_ir
چهارشنبه 29 مهر 1388, 11:36 صبح
pcdownload.bloghaa.com (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=116475) عزیز واقعا از سورسهای حرفه ای تان ممنونم

یک سوال : اگر سورسها که بعضا فارسی نیستند رو فارسی کنم و کمی تغییرات ، اجازه ی EXE کردن و انتشار آنها ( البته کاملا رایگان ) را دارم؟

باتشکر

pcdownload.bloghaa.com
پنج شنبه 30 مهر 1388, 02:03 صبح
مانعی ندارد.و هدف برنامه های متن باز هم همین است.

1.سورس دیکشنری
2.سورس برنامه تبدیل عکس به فایل فلش
3.pictureBox با پشتیبانی کامل از Transparent یا شفایت تصویر
4.فرم شیشه ای ویستا برای برنامه شما

REZADG
پنج شنبه 30 مهر 1388, 05:33 صبح
دوست من آقای pcdownload.bloghaa.com (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=116475) با تشکر از سورس های شما
ببخشید شما سورسی همچون رایا جدول آقای کاوه علی اکبری در سایت barnameha.com رو دارین اگه دارین خیلی ممنون میشم اگه بزارین

soheil_programmer
پنج شنبه 30 مهر 1388, 08:08 صبح
با سلام و تشکر از سورس های مفیدتون
اگه ممکنه سورس های چند نمونه تقویم شمسی کامل و بی نقص جهت استفاده در نرم افزارهای تجاری (برای انتخاب یک تاریخ خاص بوسیله کاربر) را در اینجا قرار دهید.

مورد بعدی هم اینکه کامپوننت VistaForm که در چند پست قبلتر قرار داده اید بدرستی کار نمی کند مثلاً فرم Maximize نمی شود و ...

قبلاً از زحمات شما قدردانی و تشکر می گردد.

pcdownload.bloghaa.com
جمعه 01 آبان 1388, 18:52 عصر
ببخشید شما سورسی همچون رایا جدول آقای کاوه علی اکبری در سایت barnameha.com رو دارین اگه دارین خیلی ممنون میشم اگه بزارین
طبق معمول چنین سورسی در اینترنت پیدا نکردم و خو دم یه همچین چیزی براتون نوشتم اما به علت
کمبود وقت متن جدول را کامل ننوشتم وقسمتیش را برای آزمایش نوشتم که خودتون می تونید بنویسید.
اما سیستم برنامه تقریبا کامله .

اگه ممکنه سورس های چند نمونه تقویم شمسی کامل و بی نقص جهت استفاده در نرم افزارهای تجاری (برای انتخاب یک تاریخ خاص بوسیله کاربر) را در اینجا قرار دهید.

برای این کار هم یه کامپوننت گذاشتم که گرافیک و کارایی عالی دارد.

در مورد تحت وب هم چند تا سورس گذاشتم اما همان طور که قبلا گفتم
کار های تحت وب به صورت عملی کار نکردم و سورس هاش رو ندارم .

در مورد C# هم به خاطر قدرت بالای C# سورس های جالبی میشه باهاش نوشت و این کار را بعدا انجام
خواهم داد وتا اون موقع میتوانید از سایت : planet-source-code.com (http://planet-source-code.com)
استفاده کنید.

این هم یه فرم ویستای کامل دیگه برای دوستان.

soheil_programmer
شنبه 02 آبان 1388, 00:08 صبح
طبق معمول چنین سورسی در اینترنت پیدا نکردم و خو دم یه همچین چیزی براتون نوشتم اما به علت
کمبود وقت متن جدول را کامل ننوشتم وقسمتیش را برای آزمایش نوشتم که خودتون می تونید بنویسید.
اما سیستم برنامه تقریبا کامله .

برای این کار هم یه کامپوننت گذاشتم که گرافیک و کارایی عالی دارد.

در مورد تحت وب هم چند تا سورس گذاشتم اما همان طور که قبلا گفتم
کار های تحت وب به صورت عملی کار نکردم و سورس هاش رو ندارم .

در مورد C#‎‎ هم به خاطر قدرت بالای C#‎‎ سورس های جالبی میشه باهاش نوشت و این کار را بعدا انجام
خواهم داد وتا اون موقع میتوانید از سایت : planet-source-code.com (http://planet-source-code.com)
استفاده کنید.

این هم یه فرم ویستای کامل دیگه برای دوستان.

با سلام و تشكر...

در مورد تقويم شمسي كه زحمت كشيده بودين متوجه عرايض بنده نشدين، من سورس خواسته بودم (ازونا كه روش كليك ميكني تمام روزاي ماه باز ميشه بعد يك روز را انتخاب ميكني اونم بصورت شمسي!)
كامپوننت ويستايي را هم كه گذاشتين درسته خيلي خوب بود اما خالي از عيب نيست و متاسفانه منوي بالاي فرم را كه با راست كليك مياد نمياره! :اشتباه:

pcdownload.bloghaa.com
شنبه 02 آبان 1388, 23:50 عصر
باز هم من معذرت می خوام این هم از سورسی که خواستید.

joker_pok
جمعه 19 اسفند 1390, 09:57 صبح
سورس برنامه شبیه ساز زندگی مصنوعی

خیلی جالبه دانلود کنید

joker_pok
جمعه 19 اسفند 1390, 10:45 صبح
یک الگوریتم ژنتیک شبیه سازی شده در ویژوال بیسیک

Veteran
جمعه 19 اسفند 1390, 12:08 عصر
سورس برنامه شبیه ساز زندگی مصنوعی

خیلی جالبه دانلود کنید
درست متوجه نشدم چیکار میکنه این ؟

هر وقت سورس یک سیستم عامل کامل در حد ویندوز 8 رو بذاری اونوقت قبول میکنم
جای بحث داره ...............................................

ALIMAHDE54
شنبه 20 اسفند 1390, 12:57 عصر
با عرض سلام و خسته نباشید دوستان من که از این سورسای که دوست عزیمان گذاشتان خیلی استفاده کردم شاید برای شا ماورایی نباشن ولی برای من که یک برنامه نویس مبتدی هستم این سورسا خیی مفیه و ازشون خیلی چیزها یاد میگیرم اگه بقیه دوستان هم به جای حرف زدن سورسایی که دارن بذارن تا بقیه دوستان مانند من که مبتدی هستن استفاده کنن خیلی عالی میشه دوستانی که میگن من دوست دارم از کسانی که بلدن مطلب یاد بگیرم و لی در ادامه میگن من از شما بیشتر بلدم پس چرا نمیخوان این کار رو انجام بدن ما از شما نخواستیم سورس یه برنامه کامل رو بذارین از همین سورس های که برادرمون گذاشتن شما هم بذارین استفاده کنیم از دوستان معذرت میخوام که این حرفا رو زدم دوست عزیز ادامه ی سورسا رو بذار استفاده کنیم خیلی عالی بود من که استفاده کردم