PDA

View Full Version : دلفی 2009 و یا 2010

AbiriAmir
یک شنبه 12 مهر 1388, 19:56 عصر
سلام
من الان از دلفی 7 استفاده میکنم
به نظرتون از دلفی 2009 یا 2010 استفاده کنم یانه؟
در ضمن دستورات این دو باهم چه فرقی میکنن؟؟؟
تفاوتشون زیاده؟؟؟
درسته که از دات نت پشتیبانی میکنن؟؟؟
حالا دات نت چی هست و به چه درد میخوره و چه مزایایی داره؟؟؟

قبلا از همکاریتون ممنون

maisam57
دوشنبه 13 مهر 1388, 14:59 عصر
من از دلفی 2010 استفاده میکنم.
سرعت اجرای برنامه بالا رفته ولی اشکالی که داره حجم اولیه exe از ورژنای قبلی بالاتر شده در ضمن بعد از بستن برنامه یک خلامبروط به rtl140.bpl میده که اعصابمو خرد کرده.
کامپوننتهای tms,devexpress,vclzip,dbisam,quickreport,fastrepor t برای دلفی 2010 امده.

vcldeveloper
سه شنبه 14 مهر 1388, 01:47 صبح
ولی اشکالی که داره حجم اولیه exe از ورژنای قبلی بالاتر شدهبخاطر اضافه شدن RTTI به کلاس های مختلف استفاده شده در کد هست.

در ضمن بعد از بستن برنامه یک خلامبروط به rtl140.bpl میده که اعصابمو خرد کرده.من تا بحال همچین خطایی در دلفی 2010 دریافت نکردم. مشکلتان باید از جای دیگه باشه.

به نظرتون از دلفی 2009 یا 2010 استفاده کنم یانه؟
در ضمن دستورات این دو باهم چه فرقی میکنن؟؟؟
تفاوتشون زیاده؟؟؟
درسته که از دات نت پشتیبانی میکنن؟؟؟
حالا دات نت چی هست و به چه درد میخوره و چه مزایایی داره؟؟؟در هر تاپیک یک سوال مشخص بپرسید. سوالاتی که اینجا پرسیدید، غیر از سوال دوم و تا حدودی سوال اول، مابقی تکراری هستند، و بارها درباره شون توضیح داده شده.

maisam57
چهارشنبه 15 مهر 1388, 09:33 صبح
من تا بحال همچین خطایی در دلفی 2010 دریافت نکردم. مشکلتان باید از جای دیگه باشه.

ولی دراکثر مواقع این error میده فرقی نمیکنه توی XP و SEVEN

vcldeveloper
چهارشنبه 15 مهر 1388, 09:52 صبح
ولی دراکثر مواقع این error میده فرقی نمیکنه توی XP و SEVEN
گفتم که، این یک مورد عمومی که برای همه پیش بیاد نیست. میتونه به خیلی چیزها مربوط باشه، مثل کامپوننت هایی که روی دلفی نصب هستند، پیکربندی سیستم، یا هر چیز دیگه. من در دلفی 2010 خودم تا بحال همچین مشکلی نداشتم. از کاربرانی هم که باهاشون در این زمینه در ارتباط بودم، همچین مشکلی را نشنیدم.

maisam57
چهارشنبه 15 مهر 1388, 13:36 عصر
مهندس؟
آخه جالب اینجاست که این نسخه از دلفی رو توی شرکت(XP) و خونه(SEVEN) نصب کردم. و هیچ کامپوننتی نصب نکردم.

vcldeveloper
چهارشنبه 15 مهر 1388, 14:44 عصر
آخه جالب اینجاست که این نسخه از دلفی رو توی شرکت(XP) و خونه(SEVEN) نصب کردم. و هیچ کامپوننتی نصب نکردم.
شاید Image ایی که دانلود کردید مشکل داشته. در هر حال؛ گفتم، نه من، نه سایر افرادی که من می شناسم و دارند از این نسخه استفاده می کنند، این مشکل را نداریم.