PDA

View Full Version : سوال: مشکل با mcore و kylix

persiansoftware
یک شنبه 12 مهر 1388, 21:35 عصر
سلام دوستان.بنده از کامپوننت mcore برای یه پروژه دریافت و ارسال sms استفاده کردم.ولی مشکلی که داشت این بود که اگر در هنگام دریافت sms , پیامی در حال ارسال بود برنامه رویداد ها رو درست اجرا نمی کرد. و به طور کلی مشکل اصلیم با mcore اینه که sms به طول بیشتر از یک sms رو نمیفرسته و error میده. در ضمن حالا اومدم با kylix همین برنامه رو نوشتم.مشکلم با ارسال sms بیشتر از یه صفحه حل شد.ولی وقتی sms ارسال میشه کد refrence که میده با refrence دلیوری ریپورت مثل هم نیست و من متوجه نمیشم که کدوم sms من در حال حاظر delivery شذه و کدوم نشده . چون در برنامه توی بانک باید ثبت کنم.دوستان این پروژه پایانیه منه.خیلی الان گیر کردم.لطفا منو راهنمایی کنید. در ضمن هر دو کامپوننتی که استفاده کردم رجیسترشده هستش

DoDoklak
دوشنبه 13 مهر 1388, 08:52 صبح
حالا پروژه رو بزار تا بررسی بشه اینجوری نمیشه کمک کرد

سایت زیر کامپونینت خوبی برای این کار داره

http://www.activexperts.com/xmstoolkit/howto/devs/#vcnet

persiansoftware
چهارشنبه 15 مهر 1388, 09:42 صبح
دوست عزیزم شما ک*ر*ک این کامپوننت رو هم دارین؟

امیدوارم که داشته باشین. مرسی بابت همه چیز. در ضمن من تا فردا یه قسمتی از پروژه رو که مشکل داره رو براتون میزارم.

بازم ممنونم

DoDoklak
یک شنبه 26 مهر 1388, 09:12 صبح
کرکش گیر میاد
اگر هم گیر نیمود میشه این فایلو به انجمن هک و کرک داد دوستان زحمتشو میکشن

pirmard
جمعه 01 آبان 1388, 00:25 صبح
تا جایی که یادمه یکی از مشکلات اصلی این کرک ها همین ریفرنس دلیوری بود . یه مشکل دیگه هم داشت که در دریافت ها بود . البته اینو از کسانیکه کرک رو استفاده کردن شنیدم.
در کل من خودم بعد از سر و کله زدن با ام-کور و کایلیکس و اکتیوکسپرت ترجیح دادم که کایلیکس رو بخرم .
اون مشکل ام-کور رو هم که گفتین رو میشه با جدا کردن تردها حل کرد. یعنی ام-کور کلا" در این مواقع زیاد پروسس می کشه و این زمانی که برنامه توی یک لایه داشته باشه مشکل ایحاد می کنه .

@AM!R!
شنبه 23 آبان 1388, 10:15 صبح
سلام دوستان
من ک ر ک mcore رو دارم ولی روش استفاده از اونو نمی دونم کسی از دوستان اطلاعی داره؟
امضا آخر SMSو نمیشه کاری کرد؟

mohammad-gh
شنبه 23 آبان 1388, 18:34 عصر
دوست عزيز برنامه رو باز كن ، توي فرم لود سه خط دستور مي بيني كه به شكل توضيحات درآمده ، حالا شماره سريال و اطلاعات ديگري كه تو ك ر ك داري رو بجاي اونها بنويس و برنامه رو اجرا كن!
اگر هم ك رك تو بص صورت path هست بايد مسير dll برنامه رو تو system 32‌ ويندوزت بدي تا رجيستر بشه
موفق باشي

@AM!R!
شنبه 23 آبان 1388, 23:44 عصر
ممنون از راهنمای شما
ک ر ک من یک فایل dll که وقتی با فایل mCoreLib.DLL جایگزین میکنم
اولا همان محدودیت خواندن تنها 5 پیام اول و ثانیا امضای آخر پیام را هنوز دارد
در ضمن فایل exe هم کار نمی کنه
من از نسخه 1.2.4.0 استفاده می کنم

mahdi.sagga
پنج شنبه 19 اسفند 1389, 14:37 عصر
سلام دوستان به یک مشکل بزرگ با کایلیکس برخورد کردم و حل شدن این مساله به شدت برام اورژانسیه و باید تا شنبه حل کنم لطفا کمکم کنید
من نمیتونم بیشتر از 69 کارکتر فارسی ارسال کنم و اگه تعداد کاراکترهام مثلا 100 تا باشه بعد از زدن دکمه ارسال برنامه اتوماتیک 69 کاراکتر اول رو ارسال میکنه .چی کار کنم این اتفاق پیش نیاد.