PDA

View Full Version : اشکال در درج مقادیر در بانک

kavoshgar63
دوشنبه 13 مهر 1388, 10:52 صبح
سلام
من وقتی میخوام توی بانکم مقادیر رو درج کنم با مشکل زیر مواجه میشم البته باید بگم که توی سیستم لوکال مشکلی ندارم مشکل وقتی پدیدار میشه که توی اینترنت دارم درج مطلب می کنم .

INSERT command denied to user 'username'@'localhost' for table 'members'
یه چند جایی انگلیسی سرچ کردم چیز زیادی دستگیرم نشد .
دوستان اگر جواب درستی به ذهنشون می رسه کمک کنن.
ضمنا هاست من لینوکسه و از دایرکت ادمین هم استفاده می کنم

mst_ab
دوشنبه 13 مهر 1388, 11:02 صبح
خب شما وقتی روی سایت میبری باید یوزر نیم و پسورد ها رو هم عوض کنی دیگه ، احتمالاً چیزی رو اجرا کردی که توی لوکال از localhost استفاده کردی ، وقتی میبری رو سایت باید تغییرش بدی به آدرس سایت. مثلاً http://google.com به جای localhost
موفق باشید

kavoshgar63
دوشنبه 13 مهر 1388, 11:18 صبح
نه این مشکل باید از جای دیگه باشه همه مراحل رو درست رفتم.

mst_ab
دوشنبه 13 مهر 1388, 11:33 صبح
یافتم! شما احتمالاً دقت نکردی که اسم دیتابیست با پیشوند یوزرنیم cpannel یا directadmin باید وارد کنی به این شکل:

(yourcpanelusername)_dbname
فقط اسم دیتابیس رو بزنی نمیشه.
موفق باشی

kavoshgar63
دوشنبه 13 مهر 1388, 11:52 صبح
اون رو هم چک کردم درسته من تا حالا کارای زیادی رو انجام دادم به این مشکل بر نخوردم.
این مشکل از سمت هاست باید باشه نه برنامه نویسی.

mst_ab
دوشنبه 13 مهر 1388, 12:40 عصر
اون رو هم چک کردم درسته من تا حالا کارای زیادی رو انجام دادم به این مشکل بر نخوردم.
این مشکل از سمت هاست باید باشه نه برنامه نویسی.
ای بابا! :متفکر: اگه می تونی کد بذار تا کد ها رو نگاه کنیم ،
اگر فکر می کنی از هاست هست ، خب روی یه هاست دیگه بتست!

mrrajabi
دوشنبه 13 مهر 1388, 13:08 عصر
خب بخاطر اینه که شما مجوز ثبت داده روی اون جدول رو از دست دادین و با دستور grant این مجوز رو میتونین برگردونین

امیـرحسین
دوشنبه 13 مهر 1388, 23:44 عصر
خب واضحه که، اکانت MySQL شما اجازه استفاده از INSERT رو ندارید. توی cpanel و بخش mysql می تونید اکانت با دسترسی بیشتر بسازید اگر نمیشه (که احتمالا اینجوره) پس هاستینگ اجازه چنین چیزی رو نمیده که خیلی عجیبه

mst_ab
سه شنبه 14 مهر 1388, 01:16 صبح
خب واضحه که، اکانت MySQL شما اجازه استفاده از INSERT رو ندارید. توی cpanel و بخش mysql می تونید اکانت با دسترسی بیشتر بسازید اگر نمیشه (که احتمالا اینجوره) پس هاستینگ اجازه چنین چیزی رو نمیده که خیلی عجیبه
مگه میشه هاست بهت دیتابیس بده ولی اجازه ی اینزرت کردن نده ؟! پس دیتابیس اینجوری به چه دردی می خوره؟!

امیـرحسین
سه شنبه 14 مهر 1388, 20:54 عصر
وقتی هاستیگ گند بزنه به تنظیمات سایت، هر چیزی ممکنه ولی دور از شوخی، مفهوم پیغام خطا همین رو میگه....