PDA

View Full Version : پیشنهاد برای درج تاریخ تولد (تاپیک کارت تبریک : توجه )

Doctor Sinohe
دوشنبه 03 شهریور 1382, 13:05 عصر
با سلام خدمت علاقمندان تاپیک کارت تبریک برای تولد (ارسالی توسط المیرا ) و دیگر کاربران سایت

من پیشنهاد می کنم که عزیزان تاریخ تولدشان را در قسمت آدرس پستی قرار دهند و اگر احیانا این قسمت توسط انها تکمیل شده بود تاریخ تولد را در قسمت علاقمندی‌هایشان قرار دهند.

برای نمونه به مشخصات فردی من توجه کنید

البته این تا وقتی است که مسئولین سایت فیلد تاریخ تولد را به مشخصات فردی اضافه نکرده باشند. طبیعی است که با اضافه کردن این فیلد تاریخ های تولد به این فیلد جدید انتقال می یابد.

عزیزانی که مایل هستند همین حالا شروع کنند.
بعد از اضافه کردن تقاضا میکنم در همین تاپیک اعلام کنید تا معلوم شود چند نفر از این روش استفاده کردند و به علاوه این تاپیک همواره در صدر بخش باشد تا عزیزان دیگری که مایل به این کار هستند این تاپیک را رویت کرده و بتوانند از ان استفاده کنند
:)
موفق باشید
:D

Doctor Sinohe
دوشنبه 03 شهریور 1382, 13:29 عصر
برای ارسال کارت تبریک هم از سایت فارسی زیر که حاوی کارتهای تبریکی با مناسبت های ایرانی از قبیل عید نوروز . شب یلدا . و... می باشد میتوانید استفاده کنید

www.Persiancards.com

المیرا
دوشنبه 03 شهریور 1382, 15:10 عصر
دکتر جان
بنده پیشاپیش اطاعت کردم.

Doctor Sinohe
دوشنبه 03 شهریور 1382, 16:42 عصر
شما لطف دارید :oops: :oops:
از مسئولین سایت و بخش هم بسیار متشکرم که این موضوع را موضوع مهم قرار دادند
شرمنده کردن :oops: :oops:

Mohammad_Mnt
دوشنبه 03 شهریور 1382, 18:50 عصر
ماموریت انجام شد 8)

Doctor Sinohe
دوشنبه 03 شهریور 1382, 20:34 عصر
موفق باشید :)

کم حوصله
دوشنبه 03 شهریور 1382, 23:47 عصر
:wink:
دکتر جون اینم اطاعت امر
المیرا خانم خسته نباشید خوب اینجا را به رونق انداختید :oops:

المیرا
سه شنبه 04 شهریور 1382, 22:23 عصر
کم حوصله جان سلام . در قسمت موضوعات مورد علاقه ات چیزی ننوشتی . غیراز املاک :wink: به چه موضوعی علاقه داری؟
البته پول نباشد چون نداریم :wink: :cry: :lol:
فقط وقت داریم (که بنظرم دیگر طلا نیست) و میتوانیم طبق سلیقه ات برات کارت تبریک درست کنیم :oops:

sayana
سه شنبه 04 شهریور 1382, 23:41 عصر
حالا جناب کم حوصله دلار رو ترجیح میدین یا پوند یا ریال !!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :roll: :oops:
مگه تو کار تبریک آدم کلی دلار یه جا ببینه !!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops:

کم حوصله
چهارشنبه 05 شهریور 1382, 23:22 عصر
سلام المیرا خانم
راستش را بخواهی من وقت می خواهم که ندارم و به نظرم واقعا حکم طلا که چه عرض کنم حکم اورانیوم را برای من دارد :oops: خوشبحالت به خدا من بعضی موقع ها شبها هم کار می کنم و نمی خوابم چون تو روزها که دیگه وقتام پر است اگر میشه یکم از اون وقتهاتو به ما قرض بده :oops: :wink:
دستت دردنکنه برای کارت تبریک هم هر چی دوست داری بده فقط رنگ زمینه اش حتما حتما بنفش باشه (فقط بنفش :wink: ) مرسی :oops:
در ضمن سایانا خانم یک چیز بگم اگر تو واقعیت هم یک عالمه پول ببینی الان دیگه ارزشی نداره چون دل خوش دیگه نیست :cry: :cry: :cry:
دل خوش هم که نباشه یک عالمه پول که چه عرض کنم یک دنیا پول هم کارساز نیست
انشاا... همیشه این جیب محبت و دل خوشی تون پر باشه که جبران پذیر نیست پول را با یکم تلاش و زحمت بیشتر کشیدن می شه در آورد و لی سعادت خوشبختی و محبت را :( :( :(