PDA

View Full Version : حرفه ای: پشتیبان گیری + بازبینی ( Restore ) پایگاه داده SQL ( دانلود کنین )

alimanam
دوشنبه 13 مهر 1388, 23:53 عصر
با سلام

این ورژن دوم پشتیبان و بازیاب پایگاه داده SQL هست که نسبت به ورژن اولی هم سریعتره و هم میشه براش User & Password تعریف کرد . امیدوارم که دیگه مشکلی در این رابطه نداشته باشین .

* فایل Test.rar شامل یه نمونه کد برای چگونگی استفاده هست . ( کنترل هم درپوشه Debug موجود است )

* فایل دومی هم که خود کنترل هستش .

* فایل ضمیمه سوم هم سورس این رفرنس هست .

http://img183.imageshack.us/img183/9113/888932.png
http://alimanam.persiangig.com/image/barnamenevis/AMBackup-Restore-logo.png

اگه سوالی بود در همین تاپیک مطرح کنین . یا علی

sh2007
سه شنبه 14 مهر 1388, 10:43 صبح
دوست من زحمت كشيدي
كاش لااقل تكنيكهايت و يا سورست رو مي ذاشتي ببينيم

غلامرضا شریفی
سه شنبه 14 مهر 1388, 10:50 صبح
بسيار عالي است فقط از روي شبكه backupنمي گيرد

apachi2007
یک شنبه 29 آذر 1388, 17:52 عصر
سلام اقا دست درد نکنه عاليه با اجازه شما ازش تو برنامم استفاده کردم خيلي بدرد بخوره
فقط يه چيزي که زياد مهم نيس ولي فک کنم بهتره که باشه اينه بهتره فيلد پسورد text رو نشون نده
به هر حال خيلي عاليه

sh2007
چهارشنبه 02 دی 1388, 08:19 صبح
دوست من يك بار هم گفتم اگه زحمتي نيست سورس رو بذاري كه دوستان استفاده كنن ممنون مي شيم
و به چند دليل استفاده از اين كامپوننت امكان پذير نيست

وقتي ما توي پروژه داريم كار مي كنيم رنگ بگ گروند فرم و ... رو خودمون تنظيم مي كنيم و به كاربر مي ديم
اگه ما sql رو رمز دارم كرديم اين درست نيست كه براي تهيه پشتيبان به كاربر رمز بديم در صورتي كه در پروژه هاي خودمان رمز را در پشت صحنه به كدها مي ديم تا پشتيباني و بازيابي انجام شود
وقتي پروژه رو به كاربر تحويل مي دي اصلا نيازي نيست كه به تمامي پايگاه داده در sql دسترسي داشته باشه بلكه پروژه يه بانك داره و اون هم مشخصه

ممنون

غلامرضا شریفی
چهارشنبه 02 دی 1388, 11:09 صبح
دوست عزيز از روي بانك موجود در شبكه نمي شود backup گرفت

sh2007
چهارشنبه 02 دی 1388, 14:12 عصر
بنظر من بي خيالش بشيد بهتره يه سري به msdn بزنيم

ahmad1345
شنبه 19 دی 1388, 15:45 عصر
زیاد اسرار نکنید. به نظر من هم یه سری به ام اس دی ان باید.....:عصبانی:

karim orooji
یک شنبه 20 دی 1388, 11:41 صبح
با سلام به دوست گرامي
واقعاً عاليست
شما كه دوست گرامي زحمت كشيدي اين برنامه رو درست كرديد
زحمت خود رو بي ارزش نكنيد سورس شو هم بزاريد
زحمت كشيدن شما در ساخت اين برنامه جاي تقدير داره ولي بدون سورس هيچ

من منتظر سورسش هستم

morika
چهارشنبه 30 دی 1388, 18:10 عصر
فقط می خواستی خبر بدی که مقاله داری؟
خب دوست عزیز منتظری تا 10 پست دیگه به تو بگن که مقاله رو واسه دانلود بزار؟

ebrahimv
چهارشنبه 30 دی 1388, 19:59 عصر
دوست عزيز چرا سورس نميزاري؟

mina.net
چهارشنبه 30 دی 1388, 21:20 عصر
دوست عزیز چرا سورس نمیزاری؟

سلام دوستانمعذرت می خوام که دخالت می کنم. ولی فکر نمی کنید این اصرار به اینکه چرا سورس نمی زاری غلط باشه. هر کس حق دارد سورس بزاره یا نه ما نمی تونیم برای کسی تکلیف تعیین کنیم و یا حتی ازش توضیح بخواهیم که چرا سورس نمی زاری. چون برای من هم همین اتفاق افتاد دارم می گم. من قبلا یک DLL تاریخ ساخته بودم و در قسمت About اون یک فرم گذاشتم و معرفی برنامه و شرکتی که توش کار می کنم که البته شماره تلفن و ایمیل هم بود. اونجا هم همین برنامه سر من پیش اومد همه اصرار که چرا سورس نمی زاری. تا جای که یک نفر زنگ زد و هرچی "دری بری" بلد بود به من گفت.دوستان قبول کنیم که اگه کسی چیزی تو سایت می زاره منتی بر ما نیست و در عین حال اگه نمی زاره هم ما را به ایشان حقی نیست.

ebrahimv
پنج شنبه 01 بهمن 1388, 00:31 صبح
سلام دوستانمعذرت می خوام که دخالت می کنم. ولی فکر نمی کنید این اصرار به اینکه چرا سورس نمی زاری غلط باشه. هر کس حق دارد سورس بزاره یا نه ما نمی تونیم برای کسی تکلیف تعیین کنیم و یا حتی ازش توضیح بخواهیم که چرا سورس نمی زاری. چون برای من هم همین اتفاق افتاد دارم می گم. من قبلا یک DLL تاریخ ساخته بودم و در قسمت About اون یک فرم گذاشتم و معرفی برنامه و شرکتی که توش کار می کنم که البته شماره تلفن و ایمیل هم بود. اونجا هم همین برنامه سر من پیش اومد همه اصرار که چرا سورس نمی زاری. تا جای که یک نفر زنگ زد و هرچی "دری بری" بلد بود به من گفت.دوستان قبول کنیم که اگه کسی چیزی تو سایت می زاره منتی بر ما نیست و در عین حال اگه نمی زاره هم ما را به ایشان حقی نیست.
شما درست ميگي ولي اينجا سايته چيه؟
آيا سايت براي تبليغ كارهاييه كه انجام دايم؟
ماهيت اين قسمت سايت براي كد و آموزش هست سايت قسمت هايه ديگه اي هم براي اين كار در نظر گرفته
ولي باز از اين دوستمون تشكر ميكنم.

غلامرضا شریفی
پنج شنبه 01 بهمن 1388, 13:19 عصر
جناب آقاي alimanam من از dll شما استفاده كردم ولي مشكل اساسي اين است كه در اين سايت براي backup از روي سرور چيزي و جود ندارد و چند مورد فقط گفته اند فكر ميكنم مشكلي ندارد و ميتواند كاركند از شما كه لطف كرده ايد مشكل شبكه را هم حل كنيد

alimanam
پنج شنبه 01 بهمن 1388, 19:46 عصر
با سلام

سورس در پست اول ضمیمه شد .

اگه دوستانی که نیاز به سورس داشتن کمی دقت می کردن متوجه میشدن که به دلیل پايین آمدن تاپیک ومخفي شدن از دید بنده به دليل اين که کمتر به سايت سرمی زنم میشدن واین همه سناريو ایجاد نمي کردن . یا علی

ali_ahr7
سه شنبه 04 اسفند 1388, 09:53 صبح
سلام خسته نباشيد.dll شما براي user هاي بغير از ادمين (مثلا sa) جواب نميده.پيشنهاد ميكنم اصلاحش كنين.در ضمن بقيش عالي بود