PDA

View Full Version : تغيير در logical drive يك فلش مموري

ir.start
سه شنبه 14 مهر 1388, 10:03 صبح
همونجور كه ميدونيد سيستم عامل ميتونه درايوهاي هارد فلش مموري و cdrom و درايوهاي شبكه رو با استفاده از تابع get logical drivr كه از تابع هاي apiهست به ما نشون بده سوال من اينه كه ايا ميشه كاري كرد تا يك فلش مموري بجاي اينكه به عنوان remove able disk شناخته بشه به صورت يك درايو cdrom يا مثلا يك درايو هارد مشخص بشه يا هر حالت ديگه اي بجز remove able disk

ir.start
شنبه 18 مهر 1388, 11:12 صبح
كسي چيزي به فكرش نرسيده؟

Beyondsoft
شنبه 18 مهر 1388, 13:29 عصر
سلام دوست عزیز

اگر دلیل و هدفت را توضیح دهی شاید بهتر بشود درباره اش بحث کرد

ir.start
شنبه 18 مهر 1388, 13:52 عصر
ببينيد ميخواهم به يك انتي ويروس نشون بدم كه اين فلش كه دارم ازش استفاده ميكنم يك فلش نيست
تو شركت بخاطر اينكه نشه فايلي رو بيرون برد اومدن انتي ويروس رو جوري تنظيم كردن كه اجازه كپي يا حذف يك فايل و يا فرمت فلش رو از كاربر ها گرفتن به همين خاطر ميخواهم اين كار رو بكنم

Beyondsoft
شنبه 18 مهر 1388, 15:09 عصر
دوست عزیز
گرچه پاسخ شما در ذهنم نیست، اما تلاشی هم برای فکر کردن درباره اش نمی کنم !

کار شما از لحاظ اخلاقی درست نیست، صحیح نیست که دست آورد های یک تیم را به راحتی copy و paste کنی شما !

ir.start
یک شنبه 19 مهر 1388, 08:59 صبح
دوست عزيز صحبتي كه شما فرمودين خارج از مبحث برنامه نويسي هست در ضمن اصلا قصد من چيزي كه شما فرمودين هم نيست
قصد من اينه كه سورسها يا برنامه هايي كه از نت ميگيرم رو براي كار بيشتر بتونم ببرم خونه فكر نكنم اين خلاف اصول اخلاقي باشه در ضمن براي چيزي كه شما فرمودين راه حل هاي ديگه اي بجز فلش وجود داره
اما همانطور كه گفتم ميخواهم ببينم ايا براي اين كار روشي وجود داره كه اگه باشه اون رو هم ياد بگيرم
همين
لطفا بقيه اعضا هم تو مبحث شركت كنن