PDA

View Full Version : گفتگو: درخواست کار تیمی

alimanam
سه شنبه 14 مهر 1388, 22:25 عصر
با سلام به همه دوستان عزیز

چند روزی هست که تصمیم گرفتم که با دوستانی که مایل باشن یه پروژه جالب انجام بدیم و اون پروژه جالب نوشتن برنامه ایی برای دانلود فایل - صفحات وب (دانلود کل سایت ( عکس - html - فیلم - و تقریباً هر نوع data) و موسیقی هستش . به نظرم جای کار داره البته کار مشابهش موجوده ( دوستان دلفی کار ) ولی من کسی رو ندیدم که با وبی یا C#‎‎‎‎ همچین چیزی توی سایت نوشته باشه .

از دوستانی که مایل به همکاری هستن خواهش میکنم تا در ابتدا اعلام همکاری کنن و حوزه تسلطتشون رو بگن تا تقسیم کار صورت بگیره . اگه پیشنهاد - راهکار - توصیه ایی دارین دوست دارم بگین . ممنونم .

خوب به پیشنهاد دوستان چند زمینه فعالیت رو می نویسم اگه دوستان موضوع خاصی رو می دونن که از قلم افتاده لطفا بگن :

کسانی که در این زمینه ها مسلط هستن یکی یا اگه میتونن 2 موضوع رو انتخاب کنن .

1- کسانی که با پروتکل های رایج انتقال داده در وب ( Ftp , Http , ... ) آشنایی و تجربه دارن
2- Multi-Threading
3- File Stream
4- Interface Programming
5- Component نویسی

افرادی که با این فضاهای نام آشنا هستن

6- فضای نام System.Net
7 - فضای نام System.Collections.Generic
8- فضای نام System.Text
9- فضای کار System.Diagnostics
و ....

ali.hojjati
سه شنبه 14 مهر 1388, 23:04 عصر
من طبق معمول انجام کار های عجیب غریب هستم. ولی نمی دونم در کدوم زمینه می تونم کمک کنم. بهتر اینه که اول زمینه های فعالیت رو خودتون که تاپیک رو ایجاد کردین مشخص کنید تا دوستان از این گزینه ها یکی رو انتخاب کنند.

sari-1369
سه شنبه 14 مهر 1388, 23:29 عصر
من هم دوست دازم همکاری کنم ولی نمیدونم کمکی ازم بر میاد یا نه .

alimanam
چهارشنبه 15 مهر 1388, 00:47 صبح
با سلام

من چندتا زمینه و مثال آوردم که دوستانی که در این زمینه ها و زمینه هایی که از قلم افتاده رو اگه دوست داشته باشن یه بخشیش رو به دست بگیرن . به نظرم استعداد بچه ها با انجام کار تیمی بیشتر میتونه شکوفا بشه متاسفانه جای همچین موضوعاتی ( کار گروهی ) در این سایت حس میشه و کمتر مورد توجه قرار گرفته در صورتی که در همه دنیا نتیجه کار گروهی و Open Source بودن پروژه ها معجزه می کنه . امیدوارم که استقبال بکنین .

یا علی

ali.hojjati
چهارشنبه 15 مهر 1388, 09:05 صبح
من هم زیاد از برنامه نویسی در زمینه هایی که گقتی سررشته ندارم، ولی باید دلیلی برای یادگیری باشه تا انسان اقدام کنه. من یه بررسی می کنم و بعد زمینه خودم رو اعلام می کنم. خیلی جالب میشه آدم بیاد با برنامه ای که خودش نوشته به جای برنامه های دیگر برای دانلود استفاده کنه.

anooshiran
چهارشنبه 15 مهر 1388, 09:19 صبح
سلام دوستان عزيز

پيشنهاد بسيار جالب و خوبي است . ولي از آنجايي كه من اين پروژه را قبلا انجام داده و هم اكنون از آن استفاده مي كنم، نمي دانم چه كمكي در مجموع مي توام انجام دهم.

اگر كمكي از دست من بر مي آيد بگوييد با كمال ميل در خدمتم.

البته لازم به ذكر است سيستمي كه من نوشته ام نياز به داشتن url براي download دارد. يعني با دادن url از يك فايل تا صفحات web را download ميكند.

اين دو لينك را هم جهت مطالعه خدمتتان عرضه مي كنم

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa478985.aspx

http://www.aspnetmime.com/tutorials/Sample_AttachmentToBrowser.aspx

alimanam
چهارشنبه 15 مهر 1388, 11:12 صبح
با سلام به تمامی سروران گرامی

از اینکه anooshiran عزیز هم به جمع ما پیوستن و با راهنمائیهای خوبشون کمک زیادی می تونن بکنن خوشحالم . برای تقسیم کار الان زوده که انجام بشه چون هنوز تعدادمون کمه و اطلاعات کمتر .

از استاد که قبلاً تجربه نوشتن پروژه مشابه رو داشتن 1 درخواست دارم و اول تقبل سرپرستی و مدیریت تیم رو دارم البته می دونم که مشغله کاری هم زیاد دارن ولی اگه بپذیرن عالی میشه ( چون من فکر می کنم استاد سطح معلوماتشون از همه ماها بیشتره )

اگه هم به هر دلیلی نتونستن یا شرایط کاری ایجاب می کرد که به صورت مستقیم با گروه نباشن حداقل دورادور با ما باشن .

از بقیه دوستان هم تقاضا دارم اگه میتونن حتماٌ به جمع ما اضافه بشن چون به نظرم خیلی به هنر برنامه نویسی اشون کمک می کنه و پیشرفت در کار گروهی 100 برابر کار انفرادی میتونه باشه که هست .

یا علی