PDA

View Full Version : سوال: وقتی کد را تغییر میدهم باز کد قبلی که دیگر وجود ندارد اجرا می شود !

amordad
چهارشنبه 15 مهر 1388, 13:04 عصر
با سلام :

فرض کنید در صفحه یک label دارم و کد آن را چنین نوشتم label1.text=ali حال این کد را به label1.text=hossein تغییر می دهم ولی باز در هنگام اجرا شدن برابر ali می شود در صورتی که اصلا این کد دیگر وجود ندارد .
نمی دانم از کجا می خواندش؟؟

A.S.Roma
چهارشنبه 15 مهر 1388, 13:28 عصر
بعد از لود صفحه یکبار CTRL + F5 بزنید تا حافظه کش خالی شود.

amordad
چهارشنبه 15 مهر 1388, 14:12 عصر
دوست من چند بار کش بروزر را خالی کردم چندبارهم رفرش کردم حتی پوشه های temp را هم خالی کردم. درست نشد
اصلا زمانی که break point هم می گذاری اجرا نمی کند و می گوید این سورس شما نیست!!
اگر کسی می تواند کمک کند لطفا:عصبانی++:

BahmanDB
چهارشنبه 15 مهر 1388, 14:44 عصر
دوست عزیز اونجا که مشکل داری کداشو کپی کن تا بتونم بصورت کامل نطر بدم البته تمام کد های صفحه رو .

nima898
چهارشنبه 15 مهر 1388, 15:05 عصر
دوست من چند بار کش بروزر را خالی کردم چندبارهم رفرش کردم حتی پوشه های temp را هم خالی کردم. درست نشد
اصلا زمانی که break point هم می گذاری اجرا نمی کند و می گوید این سورس شما نیست!!
اگر کسی می تواند کمک کند لطفا:عصبانی++:

برنامت Error نداره ممکنه برای error , برنامه ی بدون مشکل قبلی رو اجا میکنه (اگه تیک عدم نمایش خطا رو بزنی بیسیک 2005 برنامه قبلی رو اجرا میکنه )

Himalaya
چهارشنبه 15 مهر 1388, 15:26 عصر
تو پوشه bin فایل dll هم نام پروژت و یه فایل باپسوند pdb هست ... اونا رو پاک و پروژت رو دوباره اجرا کن

alisebt
چهارشنبه 15 مهر 1388, 17:58 عصر
یه بار که دکمه ی Save all رو بزن. بعد پروژه رو Build کن. بعد Run کن.

hasiby
پنج شنبه 16 مهر 1388, 08:11 صبح
منم مشکام همینه :
وقتی که پروژه رو برای اولین بار debug میکنم با ok کردن پیغام modify the web.config file to enable debugging پروژه رو debug می کنم. ولی بعد از debug های متعدد برنامه دچار مشکل میشه و دیگه درست اجرا نمیشه.مثلا بعضی وقت ها کد قبلی رو به جای کد جدید اجرا میکنه یا مثلا بدون دلیل به همون خط اول کد asp گیر میده و صفحه رو نشون نمیده یا ... .در صورتی که دقیقا همون کد در یک پروژه جدید که debug نشده کاملا درست کار میکنه.
واقعا دوستان حرفه ای با این مشکل مواجه نمیشن؟ و برای حل اون چه میکنن؟
خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید:افسرده:

Himalaya
جمعه 17 مهر 1388, 00:52 صبح
منم مشکام همینه :
وقتی که پروژه رو برای اولین بار debug میکنم با ok کردن پیغام modify the web.config file to enable debugging پروژه رو debug می کنم. ولی بعد از debug های متعدد برنامه دچار مشکل میشه و دیگه درست اجرا نمیشه.مثلا بعضی وقت ها کد قبلی رو به جای کد جدید اجرا میکنه یا مثلا بدون دلیل به همون خط اول کد asp گیر میده و صفحه رو نشون نمیده یا ... .در صورتی که دقیقا همون کد در یک پروژه جدید که debug نشده کاملا درست کار میکنه.
واقعا دوستان حرفه ای با این مشکل مواجه نمیشن؟ و برای حل اون چه میکنن؟
خواهش میکنم راهنمایی بفرمایی

داداش من ، گل که لگد نکردم یا بادمجون که واکس نزدم:لبخند:
بارها و بارها چه تو پروژه های ویندوزی چه تو وب با این مشکل رو برو شدم

فرض کنید در صفحه یک label دارم و کد آن را چنین نوشتم label1.text=ali حال این کد را به label1.text=hossein تغییر می دهم ولی باز در هنگام اجرا شدن برابر ali می شود در صورتی که اصلا این کد دیگر وجود ندارد .
نمی دانم از کجا می خواندش؟؟

و خیلی راحت اینطوری حلش کردم

تو پوشه bin فایل dll هم نام پروژت و یه فایل باپسوند pdb هست ... اونا رو پاک و پروژت رو دوباره اجرا کن

com_engineer_ab
پنج شنبه 23 مهر 1388, 22:20 عصر
برادر یه بار Rebuild کن درست می شه
البته از databaset یه کپی بردار بعضی مواقع پاک میشه