PDA

View Full Version : مبتدی: آموزش مقدماتی سی پلاس پلاس

jaafar1363
پنج شنبه 16 مهر 1388, 11:04 صبح
من یه جزوه دانشگاهی برای دانلود می خوام .کسی سراغ داره؟

مثل کتاب برنامه نویسی ذبا زبان c++ از مهندس عین الله جعفر نژاد قمی

Lonely-girl
دوشنبه 20 مهر 1388, 22:23 عصر
سلام
به نظرت اون کتاب خوبه ؟؟؟
من که ندارمش ولی می خواستم بخرم بهم توصیه کردن به درد نمی خوره حالا یه کتاب دیگه هست که هنوز اسم نویسندشو نمی دونم ولی بگیرم بهت میگم

jaafar1363
سه شنبه 21 مهر 1388, 14:53 عصر
سلام
به نظرت اون کتاب خوبه ؟؟؟
من که ندارمش ولی می خواستم بخرم بهم توصیه کردن به درد نمی خوره حالا یه کتاب دیگه هست که هنوز اسم نویسندشو نمی دونم ولی بگیرم بهت میگم

مرسي ممنون
ولي گفتن همون كتاب جعفر نژاد بهتره.
به هر حال مرسي:تشویق:

Lonely-girl
سه شنبه 21 مهر 1388, 22:14 عصر
نمی دونم خودت می دونی ولی من شنیدم این آقای جعفر نژاد قمی که البته اهانت بهشون نشه ولی رشتشون اصلا ارتباطی به کامپیوتر نداشته :متفکر:فقط محض اطلاع دوستان گفتم :لبخندساده:

Pr0grammer
سه شنبه 21 مهر 1388, 22:27 عصر
محتوا :

عنوان : جزوه درس برنامه سازی پیشرفته ( زبان C و ++C)
مؤلف : گلشاهی
تعداد صفحات : 81 صفحه

فایل ضمیمه :
نوع فایل : PDF
حجم : 685 کیلوبایت
لینک دانلود : http://pr0grammer.persiangig.com/learning/jozve_cpp.pdf

موفق باشید

jaafar1363
سه شنبه 21 مهر 1388, 23:19 عصر
نمی دونم خودت می دونی ولی من شنیدم این آقای جعفر نژاد قمی که البته اهانت بهشون نشه ولی رشتشون اصلا ارتباطی به کامپیوتر نداشته :متفکر:فقط محض اطلاع دوستان گفتم :لبخندساده:

:تشویق::تشویق::تشویق::لبخندس ده:

pswin.pooya
سه شنبه 21 مهر 1388, 23:54 عصر
واییییییییییییییییییییییی

وجود این کتابها و مخصوصا کتاب c++ یه جور خیانت در حق برنامه نویسهای این مملکت هستش. استاندارد جدید c++ (c++ 2004( هستش که فقط توی دایتل بهش اشاره شده.

تقریبا 70 درصد برنامه نویس هایی که با کتاب جعفر نژاد شروع میکنن به بن بست بر میخورن و کارشون پیش نمی ره. و همشون هم توی مثالها حتی مثال اول هم مشکل دارن.

در مورد کتاب باید بگم که تو ایران یه کتاب خوب و مفید C++ پیدا نمی شه و اگر کسی میخواد این زبان برنامه نویسی رو یاد بگیره باید به منابع زبان اصلی رجوع کنه. بازهم الان اوضاع خوبه وای به حال دو سه سال آینده که استندارد جدید 0x بیرون میاد.

Lonely-girl
چهارشنبه 22 مهر 1388, 22:19 عصر
کاملا باهات موافقم :چشمک:

daramew
یک شنبه 26 مهر 1388, 10:43 صبح
با سلام خدمت دوستان
منم توصیه می کنم اصلا و ابدا (البته به اقای جعفرنژاد اهانت نشه) این کتاب رو نخونین که اونی هم که می دونین قاطی می کنین اگه می خواین یاد بگیرید کتاب دیتل رو بخونید
چند تا هم من دارم که برای مبتدی خوبه که میزارم اینجا
امیدوارم مثمر واقع بشه

vahid_moeini
پنج شنبه 30 مهر 1388, 11:00 صبح
سلام
من می خوام++C رو شروع کنم
اطلاعاتم هم صفره :لبخند:
چه مقدماتی لازمه؟
از کجا باید شروع کنم
وقتی می گم صفر یعنی خیلی صفر!

Lonely-girl
جمعه 01 آبان 1388, 23:01 عصر
سلام
مقدمات زیادی نمی خواد فقط باید اول الگوریتمو فلوچارتو یاد بگیری که همونطور که دوست خوبمون گفت کتاب دیتل رو من هم شنیدم خوبه و البته خودمم دارمش ولی هنوز وقت نکردم بخونم، مولفش هم مهندس حسین ابراهیم زاده قلزم هستش (یه وقت نری کتاب مهندس جعفرنژادو بگیری ها ):چشمک:

clover
شنبه 02 آبان 1388, 21:11 عصر
سلام
مقدمات زیادی نمی خواد فقط باید اول الگوریتمو فلوچارتو یاد بگیری که همونطور که دوست خوبمون گفت کتاب دیتل رو من هم شنیدم خوبه و البته خودمم دارمش ولی هنوز وقت نکردم بخونم، مولفش هم مهندس حسین ابراهیم زاده قلزم هستش (یه وقت نری کتاب مهندس جعفرنژادو بگیری ها ):چشمک:

دیتل واقعا عالی هست اما بستگی به مترجم و انتشاراتش هم داره . من ویرایش دو این کتاب را کامل خونده بودم الان هم ویرایش پنجم ترجمه قلزم را دارم امااز نظر من این کتاب دو تا مشکل اساسی داره : اول اینکه فهرست بندی مناسبی نداره و دوم اینکه اصطلاحات زبان سی به صورت انگلیسی در پاورقی آورده نشده ، در واقع این کتاب هیچ پاورقی نداره . البته ترجمه عالی بود و نسخه ی دیگه ای از ویرایش پنج هم ندیدم که مقایسه کنم .

abdi59
شنبه 02 آبان 1388, 22:19 عصر
برنامه اي بنويسيد كه دو راس گراف را از كاربر گرفته ودر صورت وجود مسير بين دو مسير كلمه "بلي"ودر غير اين صورت كلمه"خير"را چاپ كند در گراف مورد نظر راسa با راسb,e در ارتباط است و راس b با e و راس راس e با راس c,d و راس d با c در ارتباط است لطفا برنامه اش را بنويسيد تا 5 ابان اگر ممكن...

Lonely-girl
سه شنبه 05 آبان 1388, 22:23 عصر
سلام
در جواب دوست خوبمون که سوال مطرح کردن (مطرح کردن سوال مثل اینکه تو این سایت جرم بزرگییییی)
من که راستش یه 2 هفته پیش ضایع شدم ،شانس بیاری ضایع نشی :چشمک:

vahid_moeini
پنج شنبه 07 آبان 1388, 11:33 صبح
الگوریتم و فلوچارت رو شروع کردم
یه کتاب هم از دوستم گرفتم
برنامه نویسی شیئ گرا با ++C نوشته رابرت دبلیو.لی فور ترجمه قلزم
اتفاقا همه بهم گفتن سمت کتابای جعفر نژاد قمی نرم
:لبخند:

Lonely-girl
پنج شنبه 07 آبان 1388, 21:26 عصر
خدا رو شکر بالاخره یه چند نفری پیدا شدن که حرفشون با من یکی باشه (در مورد کتاب آقای جعفرنژاد) :کف:

pswin.pooya
پنج شنبه 07 آبان 1388, 23:30 عصر
سلام
در جواب دوست خوبمون که سوال مطرح کردن (مطرح کردن سوال مثل اینکه تو این سایت جرم بزرگییییی)
من که راستش یه 2 هفته پیش ضایع شدم ،شانس بیاری ضایع نشی :چشمک:

دوست من مطرح کردن سوال جرم نیست. حل کردن تمرین... . بیشتر دوستانی که اینجا پست میدن درخواست حل تمرین کلاسی رو میکنن. اگر سوال به جا باشه و برای حل تمرین نباشه فورا از سوی دوستان پاسخ داده میشه. اما در غیر این صورت فورا رد و یا اینکه تاپیک بطور کل حذف میشه.

بیشتر تمرینهایی که مطرح میشه روی نت پر هستن ولی جالبه که حتی زحمت سرچ زدن رو هم دوستان به خودشون نمی دن.

یه فروم جای برطرف کردن مشکلات و یا در میون گذاشتن بعضی از اطلاعات هستش و نه چیز دیگه.

Lonely-girl
جمعه 08 آبان 1388, 07:34 صبح
دوست من مطرح کردن سوال جرم نیست. حل کردن تمرین... . بیشتر دوستانی که اینجا پست میدن درخواست حل تمرین کلاسی رو میکنن. اگر سوال به جا باشه و برای حل تمرین نباشه فورا از سوی دوستان پاسخ داده میشه. اما در غیر این صورت فورا رد و یا اینکه تاپیک بطور کل حذف میشه.

بیشتر تمرینهایی که مطرح میشه روی نت پر هستن ولی جالبه که حتی زحمت سرچ زدن رو هم دوستان به خودشون نمی دن.

یه فروم جای برطرف کردن مشکلات و یا در میون گذاشتن بعضی از اطلاعات هستش و نه چیز دیگه.

کاملا باهات موافقم چون منم زحمت سرچ رو به خودم دادم وجواب سوالامو پیدا کردم و حالا فهمیدم واسه چی تاپیک در خواست حل تمرین حذف شد ،راستش منظور منم به دوست خوبمون که سوال طرح کرده بود و تاریخ داده بود این بود ولی روم نشد صریحا بگم :خجالت: (بازم ممنون از توجهت )