PDA

View Full Version : انتقال داده بين كنترلهاي asp و جاوا

فاطـمه
پنج شنبه 16 مهر 1388, 12:33 عصر
سلام دوستان من دارم يه سايت طراحي مي كنم
كه توي اون نياز دارم كاربر به يه عددي رو وارد كنه و به همون تعداد textbox روي صفحه ظاهر بشه
البته عدد رو كاربر وارد نمي كنه يعني اون يه مشخصاتي رو وارد مي كنه و بعد از يه سري كوئري از بانك اون عدد بدست مياد
من مي تونم با جاوا تعداد مشخصي textbox ايجاد كنم ولي مشكلم اينجاست كه نمي تونم مقداري رو كه از بانك خوندم به محيط جاوا ببرم:اشتباه:
اگه دوستان راهنمايي كنن ممنون ميشم

alisebt
شنبه 18 مهر 1388, 11:33 صبح
فکر کنم اگر متغیر های سراسری تعریف کنید و اونا رو به textbox ها نسبت بدید مشکلتونحل میشه.
public identifie as datatype

alireza_s_84
شنبه 18 مهر 1388, 14:11 عصر
سلام دوستان من دارم يه سايت طراحي مي كنم
كه توي اون نياز دارم كاربر به يه عددي رو وارد كنه و به همون تعداد textbox روي صفحه ظاهر بشه
البته عدد رو كاربر وارد نمي كنه يعني اون يه مشخصاتي رو وارد مي كنه و بعد از يه سري كوئري از بانك اون عدد بدست مياد
من مي تونم با جاوا تعداد مشخصي textbox ايجاد كنم ولي مشكلم اينجاست كه نمي تونم مقداري رو كه از بانك خوندم به محيط جاوا ببرم:اشتباه:
اگه دوستان راهنمايي كنن ممنون ميشم
سلام دوست عزیز : عضویت تون رو توی جامعه برنامه نویس خوشامد میگم.
شما یک HiddenField توی فرمتون بذارید. بعد مقداری رو که از دیتابیس میگیرید توی این فیلد بریزید و بعد از طریق جاوا هرجا لازم بود مقدار این فیلد رو بدست بیارید.
موفق باشید

فاطـمه
شنبه 18 مهر 1388, 16:12 عصر
سلام دوست عزیز : عضویت تون رو توی جامعه برنامه نویس خوشامد میگم.
شما یک HiddenField توی فرمتون بذارید. بعد مقداری رو که از دیتابیس میگیرید توی این فیلد بریزید و بعد از طریق جاوا هرجا لازم بود مقدار این فیلد رو بدست بیارید.
موفق باشید
سلام ممنون واسه خوش آمد گویی:لبخندساده:

ممکنه کد بذارین؟