PDA

View Full Version : سوال: کوئری برای سیتم بانکی

eimanrezaei
پنج شنبه 16 مهر 1388, 14:37 عصر
با سلام خدمت اساتید

فایل ضمینه قرار است به عنوان نرم افزار بانک داری استفاده شود من هر چه فکر کردم در مورد موضوع زیر به نتیجه ای نرسیدم

ما می خواهیم واریز و برداشت از حساب در تیبل 1 در قسمت مانده وقتی در فورم عددی می زنی برداشت یا کم شود مثل سیستم بانکداری

eimanrezaei
پنج شنبه 16 مهر 1388, 20:50 عصر
اگر کسی جواب سوال را بدهد من حاضرم هر مبلغ پول را به او بدهم

mehdi_fiz
جمعه 17 مهر 1388, 19:29 عصر
سلام دوست عزیز
این روش شما به نظر من اشتباه است شما باید یک جدول فقط برای مشخصات صاحب حساب داشته باشید و یک جدول هم برای واریز و برداشت از حساب که این دو جدول از طریق یک کد منحصر به فرد مثل شماره حساب به هم وصل می شوند و می توانید مانده را از طریق یک کوری یا ذخیره در همان جدول واریز و برداشت محاسبه کنید
موفق باشید

dadsara
شنبه 18 مهر 1388, 08:07 صبح
ما می خواهیم واریز و برداشت از حساب در تیبل 1 در قسمت مانده
در فایل ضمیمه تیبل 1 وجود ندارد

eimanrezaei
یک شنبه 19 مهر 1388, 22:24 عصر
دوستان ما این را برای سیستم بانکی مدرسه می خواهیم بعد تازه با اکسس نمی شود حجم حساب های یک بانک را جا داد

dadsara
سه شنبه 21 مهر 1388, 08:10 صبح
دوستان ما این را برای سیستم بانکی مدرسه می خواهیم بعد تازه با اکسس نمی شود حجم حساب های یک بانک را جا داد
سلام
دوست عزیز شما قرار نیست حسابهای یک بانک را در نرم افزار خود اعمال کنید بلکه فقط می خواهید همانطور که گفتید حسابهای یک مدرسه را ذخیره کنید
عطف به ارسال پیام خصوصی به عرض جنابعالی برسانم ، مشکل طراحی جداول اولین مسئله می باشد و پیرو آن طراحی فرمها و از همه مهمتر گزارشات مورد نظر کاربر استفاده کننده می باشد اگر طراح نرم افزار شناخت کافی و کاملی از بانک خود نداشته باشد چگونه می تواند گزارشات درستی را به کاربر خود ارائه نماید
در خاتمه اعلام می کنم نمونه های زیادی از برنامه های حسابداری در همین سایت موجود می باشد . چنانچه قصد دارید می توانید از آنها الگو برداری کنید